Piątek 14.03.2014

Skrzynecka jako Tina Turner! PODOBNA?

Twoja twarz brzmi znajomo Katarzyna Skrzynecka

Skrzynecka jako Tina Turner! PODOBNA?Polsat

W Polsacie ruszył nowy program rozrywkowy, w którym to gwiazdy prezentują swoje umiejętności wokalne. Niekwestionowaną "sensacją" ostatniego odcinka Twoja twarz brzmi znajomo była Katarzyna Skrzynecka. Celebrytka przebrała się za Tinę Turner i zaśpiewała piosenkę Private Dancer. Jurorzy byli zachwyceni, widzowie trochę mniej.

Celebrytkę skrytykował publicznie jej kolega, dziennikarz, Artur Orzech:

Nowy program muzyczny w Polsacie. Bardzo to śmieszne, bo widać że playback. O stylizacji... Szkoda słów, ale to mniejszy problem. Największym jest sztuczność. Mój Boże... Ktoś powiedział: telewizja odwzorowuje upodobania widzów. Wątpię, bo muszę przeliczyć, choć uwielbiam Gąsa, Małgosię i Kasię. Paaaa.

Skrzynecka szybko odpowiedziała na jego wpis. Twierdzi, że zaśpiewała na żywo i doskonale potrafi naśladować wokal Turner:

Serdecznie Cię proszę tylko o jedno - z sympatii i szacunku do pracy Twoich i moich Kolegów Artystów - 'odszczekaj' choćby małym hau hau mocy chihuahu'y ten PLAYBACK! Bo tu akurat bardzo się mylisz. Zapierniczamy jak w kieracie pod opieką trenerów wokalnych, aby maksymalnie - na miarę naszych możliwości - zbliżyć się techniką śpiewania do niedoścignionych wszak, ideałów. I WSZYSTKO JEDZIE NA ŻYWO, Z SAMEGO NASZEGO POLSKIEGO 'GARŁA'!!

Posłuchajcie, jak Skrzynecka "jedzie na żywo z polskiego garła":


http://wieloryblolek.wrzuta.pl/film/3X1vYWNZ0zA/

PolsatPolsatPolsatPolsat
Polsat

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (740)

Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:13
A ja tam mówię że super zaśpiewała i jest naprawdę podobna.tak trzymać pani Kasiu :)
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:14
fajnie wygląda!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:14
mowcie co chcecie ,ale jest po prostu sliczna!!!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:15
wszyscy mieli playbeck, moze za wyjatkiem ,,Pauli,, ktora popisala sie glosem. Dlaczego wygrywa JuliaP. najlatwiejsza piosenka, najlatwiejszy taniec i przebranie - wiec o co tu chodzi???? a mialo byc na zywo.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
dd 14.03.2014 17:15
Byłam na nagraniu! Śpiewała na żywo, reszta też! Ogólnie super program, czekam na jutro na kolejny odcinek!!!
Ładowanie komentarzy…