Środa 19.03.2014

Luxuria: "PIŁAM SWOJĄ KREW Z OKRESU!"

Luxuria Astaroth Kamila Smogulecka

Luxuria: "PIŁAM SWOJĄ KREW Z OKRESU!"

Luxuria Astaroth to dowód na tp, że niektóre "celebrytki" powinny poprzestać na pozowaniu do zdjęć. Wystarczyło, by gwiazda teledysków Donatana udzieliła kilku wywiadów i już wiadać, jak bardzo jest ograniczona. Zależy jej jedynie na taniej kontrowersji i na niej chce budować swoją dalszą karierę.

18-latka pojawiła się wczoraj w programie Kuby Wojewódzkiego. Jak można było się spodziewać, rozmowa nie była najwyższych lotów.

- Dla wielu jesteś satanistką z Dzień Dobry TVN – mówił Kuba.

- Ja pluję szatanowi w twarz – odpowiedziała modelka.

- Masz demoniczny image. Do czego ma Cię on zaprowadzić?

- To jest artystyczne dla mnie. Piłam swoją krew z okresu, jak chce się zdobyć chłopaka. Oczywiście żartuję, ale czytałam o tym gdzieś. Krew z okresu trzeba wlać do herbaty kolesiowi. Gdy to wypije, będzie w Tobie zakochany po uszy. Ja to gdzieś podłapałam w gimnazjum.

Luxuria nie ukrywa też, że uważa się za niezwykłą.

I widzisz, ile Ty pracujesz w telewizji na swoje nazwisko? - pytała Kubę. Ja wystąpiłam przez minutę i 25 sekund i wszystkie portale o mnie piszą. Rozumiesz ten fenomen? Ja robię to wszystko dla pieniędzy, dla hajsu. Kto by nie chciał ich mieć?

Jak myślicie, co na to jej rodzice?

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1247)

Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 19.03.2014 08:44
ta kobiecina ma 18 lat???? zarty chyba, optuje na po 40 i to zrobiona
Odpowiedz
7 0
zgłoś
Gość 19.03.2014 08:44
Kto za tym stoi? Chyba normalne, ze sama tego nie wymyśliła i ktoś dziewczynę prowadzi... Ktoś wpadł na pomysł, ze ten sposób autoprezentacji chwyci, po uprzednim badaniu rynku i potrzeb odbiorców. Chyba mu sie udało, niestety , bo o dziewczynie jest głośno. Nie kwestionujac hej urody, bardzo kobieca z tym czymś wlasnie, kwestionuje zdolność analizowania i samodzielnego rozumowania... Chyba, ze dla tych 5 min sławy warto zrobić z siebie nawet imbecyla. Nie wiem, ale szkoda, ze taka ładna dziewczyna pierd....i takie glupoty. No powodzenia w każdym bądź razie. Przypominam tylko historie starszej koleżanki, Iwony Petrov. Biedna po występie w Szanance, gdzie lyzeczka wyjadala mózg Bogusiowi Lindzie, musiała wyjechać z Polski... Zbyt dużo ludzi utozsamialo biedaczke z jej filmowa bohaterka... Takie wlasnie skojarzenie mi przyszło, tych dwóch pan. Roznica ogromna , Petrov tylko zagrała w filmie szarlatanska bohaterke, a ta sama o sobie pierniczy trzy po trzy i jeszcze szatan sie pojawia, i krew z okresu ... No wlasnie i kto za tym ładnym bezmozgowiem stoi? Tak pytam bo mam młodsze kuzynostwo. Nie chciałabym, żeby sie z nią utozsamiali. Nie chciałabym, żeby wierzyli ze jak ładna kobieta to pusta. Na szczęście mamy w Polsce wiele kobiet, które oprócz urody reprezentują wyższy poziom inteligencji...
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 19.03.2014 08:45
Prędzej pudelek zniknie, niż ona :). Pudlowi już się grunt pali pod nogami, kozaczki go zjadają.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 19.03.2014 08:46
szybciej zniknie niz mysli :P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.03.2014 08:47
18 lat? Chyba jakieś jaja wygląda jak po 30-tce!!!
Ładowanie komentarzy…