Środa 19.03.2014 12:45

Piasek PRZEPRASZAŁ PIROGA piosenką?

Andrzej Piaseczny Piasek Michał Piróg

Piasek PRZEPRASZAŁ PIROGA piosenką?

Na dniach do księgarń ma trafić biografia Michała Piroga, którą choreograf podyktował Izie Bartosz, znanej autorce książki o Katarzynie Waśniewskiej Wybaczcie mi. W wywiadzie-rzece pod tytułem Chcę żyć Piróg wspomina m.in swój romans z niejakim "Z". Jak można się domyślać, kierując się wskazówkami samego autora, chodzi o Andrzeja Piasecznego, ukrywającego swój homoseksualizm. Od dawna nie jest tajemnicą, że coś ich łączyło, jednak dotąd żaden z nich oficjalnie nie potwierdził romansu.

Jak wynika ze wspomnień Michała, zapowiadało się coś naprawdę poważnego. Piróg twierdzi nawet, że "mieli się razem zestarzeć". Zobacz: Piróg potwierdza związek z Piaskiem: "MIELIŚMY SIĘ RAZEM ZESTARZEĆ!"

Choreograf sugeruje, że czasy, gdy przebijał się w show biznesie i przyjechał do Warszawy, by zamieszkać z Piaskiem, były najszczęśliwsze w jego życiu. Niestety, na ich drodze pojawił się niejaki Adam.

Jak wspomina Piróg, był on zafascynowany Piaskiem do tego stopnia, że byłby gotów "zamieszkać na ich wycieraczce". Za jego sprawą Michał i Andrzej zaczęli się od siebie oddalać.

Początkowo Piasek nie sprawiał wrażenia przejętego takim obrotem sprawy. Jak przypomina Fakt, z tekstu jego piosenki z 2003 roku można wywnioskować, że dość łatwo pogodził się z utratą kochanka.

Wyjadę dzisiaj stąd i jak najdalej / żyć z Tobą nie chcę już, nie trochę, wcale - śpiewał w utworze Wyjadę stąd. Wyjadę dzisiaj stąd, nie będę zwlekał / Dziś poczuć chcę się tak, jakbym uciekał / A Ty czekaj / Znasz mnie lepiej niż ja sam / Niedaleko będę / A na razie masz”.

Jednak dwa lata później przemyślał sprawę, i jak się wydaje, zatęsknił za Michałem. W piosence z 2005 roku O przebaczeniu tak jakby namawiał go nawet do powrotu.

Bo kiedy nie przebaczysz / Czy życie ma sens / Będziemy jak wędrowne ptaki / Uwięzione gdzieś / Bo kiedy nie przebaczysz / To jaki w tym cel / Będziemy jak bohater marny / Z kulą prosto w pierś / Bierz pod uwagę i taki fakt / Jest mnie ze dwóch pewnie już od lat / Pierwszy to grzeczny / Z tym drugim bezpieczniej już znacznie mniej / Przebaczenia chciej.

Piróg jednak nie dał się przekonać. Jego wspomnienia na temat dawnej miłości, mimo że, jak sam wyznał, obiecali sobie z Piaskiem, że nigdy o tym nie opowiedzą, chyba nie poprawią ich relacji.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/2fH5bkUNPHp/

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (468)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 451-468 z 468
Odpowiedz
4 0
zgłoś
kmn 26.03.2014 15:22
To jest ich indywidualna sprawa i nikogo nie powinno to obchodzić.
Odpowiedz
0 5
zgłoś
gość 23.04.2014 20:36
a kiedys tak lubilam tego piaska a on okazal sie pedalem okropnosc
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Passeraux 31.03.2015 21:45
> "(...) jednak dotąd żaden z nich oficjalnie nie potwierdził romansu." > ": Piróg potwierdza związek z Piaskiem: "MIELIŚMY SIĘ RAZEM ZESTARZEĆ!" M...hm. No, spoko. Cool.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 31.03.2015 22:14
Piasek żyje z tego, że jest świetnym, nagradzanym wokalistą Piróg z tego, z kim śpi - żałosne..
Odpowiedz
0 5
zgłoś
gość 01.04.2015 07:29
ciekawe kto kogo zapinał ? jeden z nich był dziewczyną i musiał wypinać tyłek ......tylko który ?
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 451-468 z 468