Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Samusionek ZNOWU W RODZINIE ZASTĘPCZEJ! "Dzieje się skandal!"

261
Podziel się:

"Jest przerzucana z miejsca na miejsce jak worek kartofli."

Córka Samusionek ZNOWU W RODZINIE ZASTĘPCZEJ! "Dzieje się skandal!"
bETrsjPF

Rodzina zastępcza, pod której opieką od września zeszłego roku przebywała Andżelika Zuber, została przez sąd zwolniona z obowiązków. Stało się to na wyraźną prośbę rodziców zastępczych, którzy od kilku tygodni informowali sąd o tym, że ojciec dziewczynki, Krzysztof Zuber, bombarduje ich listami, pozwami, a także inwigiluje ich prywatnej maile i telefony. Wzbudzający coraz większe kontrowersje ojciec Andżeliki utrudniał w ten sposób skutecznie życie całej rodzinie.

W obawie o spokój pozostałych dzieci, małżonkowie zwrócili się do sądu z prośbą, by zabrał Andżelikę z ich domu. W takiej sytuacji niestety żadna zawodowa rodzina zastępcza nie podejmie się opieki nad dzieckiem. Czy o to właśnie chodziło?

Ponieważ rodzice Andżeliki nadal nie zdołali dojść do porozumienia, sądowi pozostało umieszczenie dziewczynki w placówce opiekuńczej, albo w domu siostry Anny Samusionek, która sama się zgłosiła.

bETrsjPH

Jak informuje tygodnik Twoje Imperium, na zeszłotygodniowym posiedzeniu Sąd Okręgowy dla Warszawy Pragi wybrał to drugie rozwiązanie. Krzysztof Zuber jest oczywiście niezadowolony z tej decyzji.

Jest sprzeczna z wcześniejszą, którą podjął ten sam sąd we wrześniu tego roku, uzasadniając w niej, co groziłoby mojej córce, gdyby sędziowie zgodzili się na jej umieszczenie w rodzinie siostry Anny Samusionek - skarży się tabloidowi.

Kłopot w tym, że inni chętni się nie znaleźli. Sąd zaś nadal wyklucza powierzenie opieki nad dzieckiem któremuś ze skłóconych rodziców, którzy, według opinii biegłych, mają na córkę zły wpływ i manipulują nią. W rodzinie Andżeliki szykuje się więc kolejna rewolucja. Jej nowa rodzina mieszka w Olsztynie. 13-latkę czeka kolejna zmiana miejsca zamieszkania, szkoły i środowiska.

W majestacie prawa dzieje się skandal! - oskarża w rozmowie z tabloidem Marek Borkowski, prezes Stowarzyszenia Centrum Praw Ojca i Dziecka. Andżelika jest przerzucana z miejsca na miejsce jak worek kartofli.

bETrsjPN

Sytuacja wydaje się rzeczywiście beznadziejna. Rodzice Andżeliki nienawidzą się już do tego stopnia, że są najwyraźniej gotowi ją krzywdzić "na złość" sobie nawzajem. Ciekawe, jak jej to wytłumaczą, gdy dorośnie.

bETrsjQi
KOMENTARZE
(261)
gość
8 lat temu
To już jest na miarę "Trudnych spraw"....
gość
8 lat temu
wiele dzieci ma gorzej w domu i o tym sie nie mowi, skonczcie!
Gość
8 lat temu
jak zwykle przez głupotę dorosłych cierpi dziecko
bETrsjQj
gość
8 lat temu
nienormalni rodzice, którzy nie chcą pomóc własnemu dziecku!
Gość
8 lat temu
Biedna ta dziewczynka !!!!a rodzice ......szkoda gadać !!!!
Najnowsze komentarze (261)
Gość
7 lat temu
Na tym zdjeciu nie mam Angeliki .
gość
8 lat temu
gDYBY DZIECKO BYLO BARDZO MALE, ALBO GDYBY NIE WIEDZIALO SAMO gdzie chce byc to rozumialbym to. Ale dziewczynka CHCE BYC Z TATA!!!!! nie z matka!!!!!! Siostra Samosiunek to kierunek znienawidzona matka!!!! Jak tak mozna? Sady sa skorumpowane i do d....
gość
8 lat temu
Zubera trzeba odizolowac od corki RAZ NA ZAWSZE! INACZEJ NIGDY NIE BEDZIE SPOKOJU BO TEN TYP TO MA COS Z GLOWA! Sąd powinien pozbawic go praw rodzicielskich bo on tak sie nadaje na ojca jak prezes na mistera Polski!
gość
8 lat temu
biedna Ania Samusionek - ma chore dziecko z chorym facetem.
gość
8 lat temu
smarkule do szpitala psychiatrycznego - ojca do wiezienia!
gość
8 lat temu
TATUSIA" DO P*****A I SPRAWA ZAŁATWIONA!
gość
8 lat temu
Może Sąd powinien oboje rodziców pozbawić praw rodzicielskich i zakazać zbliżania się do dziecka do momentu, aż osiągnie pełnoletność. Taki wyrok ostudziłby zapewne ich emocje.
gość
8 lat temu
niezrównoważeni psychicznie rodzice a co maleńką będzie jak dorosnie . Opamietajcie się
bETrsjQb
gość
8 lat temu
Matka dziewczynki g****a i bezduszna. Czy tak trudno zrozumieć, co czuję to dziecko? Jesli nie chce byc z matką,to znaczy , że Samosionek nigdy nie powinna być z matką. Nie potrafi zaskarbić sobie miłości własnego dziecka, to się bardzo rzadko zdarza..
gość
8 lat temu
Biedna dziewczynka...
gość
8 lat temu
ja pierdiele jak tak mozna to sa rodzicem to menele, wariaci, do psychiatry z nimi, dupki spierdzace sami niech na starosc zistana a ta mała zeby tylko wiecej szczescia miala, niech pokaze tym starym h*jom co potrafi
gość
8 lat temu
Takie s**i powinno się sterylizować, wszyscy by na tym skorzystali.
gość
8 lat temu
Ten ojciec co ma jednak coś z głową. Od początku można było to zauważyć. To dziecko było cały czas przez niego manipulowane. Jej korespondencja nie była na miarę dziecka w jej wieku.
gość
8 lat temu
ta baba wstydu nie ma kasy ma jak lodu w serialach się pokazuje a dziecko obcy wychowują wstyd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETrsjQU
bETrsjQV
bETrsjQW
bETrsjQX
bETrsjQY
bETrsjQD