"ŻYCIE ZA DARMO": 10 TYSIĘCY ZA ZDJĘCIE z imprezy! 6 TYSIĘCY ZA... WIZYTĘ U FRYZJERA!

479
Podziel się

Ile naprawdę zarabiają szafiarki, które chwalą się, że "mają wszystko za darmo"? Więcej, niż myślicie...

"ŻYCIE ZA DARMO": 10 TYSIĘCY ZA ZDJĘCIE z imprezy! 6 TYSIĘCY ZA... WIZYTĘ U FRYZJERA!

Szafiarka Jessica Mercedes pochwaliła się niedawno, że dzięki promowaniu się na blogu zarabia już naprawdę dużo pieniędzy, a co ważniejsze, "nie płaci za nic na całym świecie", nawet w Nowym Jorku. Hotele mnie goszczą, linie lotnicze chcą, żebym z nimi latała. Na wyjazdy zagraniczne jestem zapraszana i nie płacę za nic! - wyznała.

Świat zmierza w dziwną, ale ciekawą stronę - cieszyła się.

Być może jeszcze nie świat, ale życie takich celebrytek z pewnością.

Czy każda szafiarka ma tak wygodne życie?

Ona to powiedziała, bo myśli, że naprawdę jest kimś mega ważnym - komentuje to w rozmowie z nami Karolina Korwin-Piotrowska. A jest dopiero zaczynającą swój byt w mediach dziewczyną. Szafiarki strasznie zazdroszczą sobie zarobków. Kiedy w grę wchodzą pieniądze, a tam już wchodzą, kończy się solidarność grupy, a zaczyna sprawdzanie, kto z kim, dlaczego i za ile.

A więc z kim i za ile? Sprawdziliśmy, ile naprawdę zarabiają te dziewczyny. Oto kilka konkretów, niektóre mogą Was zaskoczyć:

Blogerki były zaproszone przez jedną firmę do udziału w maratonie - mówi nasz informator. Propozycję - 12 tysięcy złotych - odrzuciły. Cennik wygląda mniej więcej tak: za pojawienie się na pokazie komercyjnej marki, a wcześniej wpis na blogu w stylizacji zawierającej jej ciuchy, biorą po 10 tysięcy złotych. Wizyta na otwarciu pomniejszych salonów typu fryzjer, studio kosmetyczne to 6 tysięcy złotych.

Firmy płacą celebrytkom i gwiazdom z wyższej półki w formie kuponów rabatowych na swoje produkty. Na przykład bon rabatowy na kwotę czterech tysięcy. Panie przechadzają sie po sklepie i wynoszą potem towar. Coraz częściej formą rozliczenia jest jednak czysta gotówka. Kamapania takiego serka homogenizowanego, w której wzięła udział Maffasion, mogła jej przynieść około 50-60 tysięcy czystego zysku.

Tak mniej więcej kształtują sie zarobki. Ciekawostka blogerzy kulinarni uchodzą za najtańszych - 3,5 tysięcy za chałturę.

Łatwo więc policzyć, że Maffashion czy Jessica Mercedes zarabiają po co najmniej 40-60 tysięcy złotych miesięcznie (!). W dobrym miesiącu może to być nawet ponad 100 tysięcy, bo dochodzą zyski z większych kampanii. Poza tym "nie płacą za nic na całym świecie". I, co najważniejsze, nigdy w życiu nie były w pracy.

"Świat zmierza w ciekawą stronę".

KOMENTARZE
(479)
gość
6 lat temu
i pomyśleć, że niektórzy ludzie na świecie głodują...
gość
6 lat temu
obleśne są te minki, wyobrażam sobie jak je trenują przed lustrem. żenadaaa
gość
6 lat temu
No i niech zarabiają, robią to co lubią i jeszcze im płacą, kto by tak nie chciał...
gość
6 lat temu
do czego zmierza ten świat ....
gość
6 lat temu
chyba świat się kończy...
Najnowsze komentarze (479)
gość
5 lata temu
dlatego też nie mam zamiaru ich 'lajkować i jak co po niekótre wielkie fanki np Mafffashion prosić je o nowe wpisy... bo im więcej debilnego wpisu z hasztagami tym bardziej zarabiają na ślepych odbiornikach głupich portali (typu wlasnie fb czy snapchat)
paweł
5 lata temu
miło patrzeć jak się powodzi dziewczynom :)
Gość
5 lata temu
Nie macie o czym pisac? ... A wy pudelku jak zarabiacie? Ponizacie i piszecie wiele kłamstw i oszczerstw na temat nie tylko blogerek jak i innych sławnych ludzi. Czy to nie powinno byc karalne?;)
Gość
5 lata temu
Fałszywe mordki
gość
5 lata temu
No cóż jeżeli ktoś chce płacić dosłownie za nic to już jego problem. Dziewczyny korzystają z tego i tyle. Jakby firma X czy Y przestała im płacić tylko za to że są to ich beztroskie życie skończyłoby się w mgnieniu oka.
gość
5 lata temu
jakby najbogatsi sie podzielili to kazdy z nas mógłby dobrze zarobić na tym co lubi. i tak powinno być.
gość
5 lata temu
Potrzebna jest wojna, bo się ludziom w głowach poprzewracało
Gość
5 lata temu
Droga wolna. Każdy może tak pracować, tylko że wolicie narzekać na biede i zazdrościć innym.
gość
6 lat temu
Mnie zastanawia kto robi jej zdjęcia...i nie chodzi mi o selfie.
gość
6 lat temu
polska zawiść! niech zarabiają szkoda wam? wasze pieniądze przepuszczają? kradną? nie! więc niech korzystają puki młode :) :d
gość
6 lat temu
Czy to źle, że ludzie mają swoje pasje, robią to lubią i na tym zarabiaja? wiem, ze wiekszości polakom by pasowało gdyby stały na kasie za 1500zł!! ludzie są straszni
gość
6 lat temu
głupie, paskudne l***i
gość
6 lat temu
dziwna moda ,nie pojmuje tego!
gość
6 lat temu
Przemyślany, czysty biznes...ale to zaleta, a nie wada moi drodzy :)
...
Następna strona