Niedziela 18.05.2014 22:24

Kasia Świątczak oraz Dharni i K-Leah W FINALE "MBTM"!

Kora Olga Jackowska Elżbieta Zapendowska Piotr Rogucki Adam Sztaba Must Be The Music Must Be The Music. Tylko muzyka

Kasia Świątczak oraz Dharni i K-Leah W FINALE "MBTM"!

W dzisiejszym odcinku Must Be The Music po raz ostatni zmierzyli się półfinaliści, którzy walczyli o ostatnie miejsca w finale tej edycji. Jak pierwsza zaprezentowała się Kasia Sochacka ze swoim zespołem, która zaprezentowała się - według nas – z gotową podbić stacje radiowe piosenką Mróz. Jedynie Kora dała jej negatywną notę. Nie jest tak do końca, że ja nie kocham. Jest potencjał, jest dobrze grane, jest eklektycznie. Śpiewanie to najsłabszy gust. To musi być absolutna lekkość – stwierdziła Jackowcka. Chciałbym, żeby tak się zaczynał każdy odcinek. Mam takie wrażenie, że i tak sobie poradzisz, będziesz znakomitą artystką – dodał Adam.

Zespół One zebrał wyjątkowo złe opinie. Zagrane bardzo źle, zaśpiewane bardzo źle. Coś nie poszło – stwierdziła Kora. Dla mnie poszło, bardzo dobry wokal – dodała Ela. Archaiczne. To była próba odtworzenia epoki, której już nie ma – skomentował Adam. Klaudia Wieczorek zaśpiewała hit What I Am. Jedynie Piotr Rogucki dał jej pozytywną ocenę. Robisz na mnie ogromne wrażenie – stwierdził. Nie dałaś rady intonacyjne. Nie ma być prawa takich fałszów w finale – mówiła Ela. Byłaś nieobecna, byłaś mechanicznie obecna na scenie. Masz potencjał, ale jest za wcześnie – dodała Kora.

Riffertone zaśpiewali piękną balladę swojego autorstwa, czym podzielili jury. To było zbyt słodkie. Było nudne. Zaczęło się zbierać na nudności. Więcej pazura – stwierdził Piotr. To było dla mnie okropne. Nie jest dobrze grane, nie jest dobrze śpiewane. Okropne teksty. Dla kogo to jest? – pytała Kora. Wokalistka jest muzykalny, ma przepiękną barwę – broniła ich Ela.

Kasia Świątczak zdobyła trzy negatywne oceny. Masz wielki talent, trzeba nad nim pracować – stwierdził Piotr. Kora, która dała uczestniczce pozytywną ocenę skrytykowała zespół za złą aranżacę. Jurorzy dali więc uczestniczce szansę na zaśpiewanie acapella, dzięki czemu zdobyła cztery pozytywne oceny. Dharni i K-Leah zaśpiewali niezwykle ciekawą wersję Lights Ellie Goulding, za co otrzymali same pozytywne oceny. Dla mnie jesteście zjawiskiem. Coś fantastycznego. Najlepszy występ dzisiaj – zachwycała się Ela.

Ostatecznie do finału przeszli Kasia Świątczak oraz Dharni i K-Leah. Zgadzacie się z tym werdyktem?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (52)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 52
Odpowiedz
582 30
zgłoś
pawel 18.05.2014 22:34
no naprawde jest sie czym podniecać . WoW
Odpowiedz
544 19
zgłoś
gość 18.05.2014 22:36
kiedy bedzie koniec tych programów wkońcu gotowanie tanczenie spiewanie ludzie ile można
Odpowiedz
524 8
zgłoś
gość 18.05.2014 22:37
nie oglądam tego więc nie będę oceniać czy słusznie czy nie słusznie
Odpowiedz
731 45
zgłoś
Gość 18.05.2014 22:37
nikt tego nie oglada wiec po co o tym pisac?
Odpowiedz
723 32
zgłoś
gość 18.05.2014 22:37
kolejne pseudogwiazdki
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 52