Trwa ładowanie...
Przejdź na

SKANDAL w Wielkiej Brytanii: Księżna Kate BAWI SIĘ U MORDERCY z Brunei!

298
Podziel się

Monarcha-miliarder wprowadził prawo każące... kamieniować wszystkich gejów. Hassanala Bolkiaha bojkotują już między innymi Ellen DeGeneres i Anna Wintour.

SKANDAL w Wielkiej Brytanii: Księżna Kate BAWI SIĘ U MORDERCY z Brunei!
bCxYLUVx

Księżna Kate liczyła chyba, że o tej imprezie nikt się nie dowie... W ubiegłym tygodniu poszła z wizytą do londyńskiego Hotelu Dorchester, w którym odbył się ślub jej kuzyna, Adama Middletona. Mimo że wizyta miała charakter prywatny i za wszelką cenę starano się ją ukryć, rodzina królewska może mieć teraz poważne kłopoty. Hotel Dorchester należy bowiem do słynnego sułtana Brunei, Hassanala Bolkiaha.

Sułtan, kiedyś najbogatszy człowiek świata, rządzący biednym krajem, gnębi ostatnio swoich poddanych nie tylko finansowo. Kilka miesięcy temu wywołał międzynarodowy skandal, wprowadzając w kraju niezwykłe surowe i po prostu szokujące cywilizowanych ludzi prawo potępiające homoseksualizm. Sułtan uznał, że wszystkich gejów w Brunei należy skazać na... ukamienowanie. Sam prowadzi życie światowca, wydaje pieniądze, imprezuje i pije zakazany w Brunei alkohol w stolicach "wolnego świata".

Gwiazdy, o których względy i towarzystwo miliarder zawsze zabiegał, postanowiły go zbojkotować. Przeciwko jego polityce protestują między innymi Jay Leno, Anna Wintour, Stephen Fry, Ellen DeGeneres i Richard Branson. Wielokrotnie pod Hotelem Dorchester dochodziło do głośnych protestów, jednak najwidoczniej nie przeszkadzało to książęcej parze w skorzystaniu z sułtańskiej gościnności...

bCxYLUVz

Całą sprawę ujawnił brytyjski Daily Mail. Wizyta Kate miała być utrzymywana w ścisłej tajemnicy, jednak kontrowersje wyszły na jaw:

Ta wizyta to była reklama dla sułtana i dowód na to, że rodzina królewska nie chce mu w żaden sposób szkodzić – pisze Daily Mail.

Następnego dnia po uroczystości książęta William i Harry nie mogli odmówić sobie przyjemności zagrania w polo - oczywiście na terenach należących do sułtana. Dziennik podaje również, że wkrótce na ścianach luksusowego Dorchester Hotel zawisną obrazy, których autorem jest... książę Karol.

Rzecznicy prasowi rodziny królewskiej do tej pory nie skomentowali tej sprawy. Jak widać, najbardziej na świecie cenią sobie pieniądze i złote klamki.

bCxYLUVF

Oto kilka zdjęć pałacu miliardera-mordercy:

bCxYLUVG
bCxYLUVH
bCxYLUWa
KOMENTARZE
(298)
gość
6 lat temu
byli w jego hotelu, a nie u niego...
gość
6 lat temu
to kuzyn wyprawiał tam wesele a nie oni .... ale mogli odmówić
jadzka
6 lat temu
No i co?to tylko impreza w hotelu.
bCxYLUWb
gość
6 lat temu
niektórzy ludzie mają naprawde ograniczone horyzonty...
gość
6 lat temu
NIE DOŚĆ, ŻE HIENY TO JESZCZE DURNIE. Rzeczywiście, straszny skandal, że poszła na wesele. Leczcie się
Najnowsze komentarze (298)
gość
6 lat temu
Najbardziej na świecie nienawidzę hipolrytów. Obywatele Brunei powinni skopać d****o temu sułtarzynie.
gość
6 lat temu
O to że gejów kazał wybić nie mam pretensji ale ogólnie nie mogą go zestrzelić? tak jak tego z korei i tego z ruskich....
Gość Dor
6 lat temu
Pierwsze zdjecie to nie palac tylko meczet w stolicy Brunei jak juz ktos te bzdury pisze I tlumaczy to najpierw trzeba sprawdzic co jest na zdjeciach!!!!!
gość
6 lat temu
Księżna to s****a :)
gość
6 lat temu
jakby nie poszła to jeszcze większy skandal , już nie macie o czym pisać
gość
6 lat temu
MOIM zdaniem Kate ma cos z faceta:/
gość
6 lat temu
każdemu państwu by się taki przydał..
gość
6 lat temu
Lepiej byłoby i bardziej trendi gdyby bawili się w Hotelu jakiegoś PEDOFILA i GEJA zarazem
bCxYLUVT
gość
6 lat temu
wejscie POlski do UE jest to wybor miedzy DZUMA a HOLERA !
Piotrek
6 lat temu
Racja! homoseksualistów poWINNO sie wyprowadzić jakoś z tej choroby
gość
6 lat temu
Hotel piękny
gość
6 lat temu
To hotel, nie tylko oni tam byli. Głupota jakaś. Prywatna impreza a tu robią wielkie halo. Ogarnijcie się trochę rodzino królewska
gość
6 lat temu
Bardzo słynny i popularny hotel.
Gość
6 lat temu
Na pierwszym zdjeciu jest nie palac szejka a meczet dla ludzi zasponsorowany przez niego.
...
Następna strona
bCxYLUWv