Sobota 05.07.2014 00:05

"Otwieram WŁASNĄ KANCELARIĘ!"

Joanna Jabłczyńska

"Otwieram WŁASNĄ KANCELARIĘ!"

W kwietniu tego roku Joanna Jabłczyńska zrobiła drugie podejście do egzaminu radcowskiego. Udało jej się. Ambitna aktorka od dawna dorabiała w jednej z kancelarii. Zdjęcia do serialu pozwalały jej na pracę w innym miejscu. Teraz jest gotowa założyć swój własny biznes.

W najnowszym wywiadzie Joanna zapowiada, że już wkrótce otworzy swoją własną kancelarię radcowską. Od dłuższego czasu oszczędza pieniądze zarobione w telewizji.

Myślę, że już jesienią uda mi się otworzyć własną kancelarię - mówi Życiu na gorąco. Nie zamierzam jednak zrezygnować z aktorstwa, zwłaszcza że w "Na Wspólnej", gdzie gram od 12 lat, zarabiam na kancelarię i jej otwarcie. Mam już swoich klientów. Nie rezygnuję też z dubbingu ani ze swoich pasji, jakimi są podróże i sport.

Zobacz też: Jabłczyńska... twarzą pianek do golenia!

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (226)

Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 05.07.2014 00:18
szczerze mówiąc nie poszłabym do niej...zawód prawnika wymaga poświęcenia dużo czasu nad problemem i sporej wiedzy. Będąc jednocześnie dublerką, aktorką itd nie jest w stanie poświęcić się w 100 procentach nad pracą, która jest bardzo odpowiedzialna. Jest przepaść pomiędzy ukończeniem samych studiów a byciem dobrym w zawodzie.
Odpowiedz
12 5
zgłoś
gość 05.07.2014 00:20
fajna prosta dziewczyhna, inteligentna, show biznes to tylko dodatek do prawdziwych pasji, przynajmniej cos soba reprezentuje i zarobione pieniadze wykorzystuje na podroze czy wlasnie zalozenie wlasnej kancelarii a nie w botox, ciuchy, tatuaze i lans
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 05.07.2014 00:23
Fajna, poukłada dziewczyna i ma coś w głowie. Promujcie takich jak ona!
Odpowiedz
8 1
zgłoś
gość 05.07.2014 00:24
gość: kase ma, ale kto do niej przyjdzie po cos innego niż autograf, skoro sa tysiące dobrze przygotowanych wykwalifikowanych prawnikow, którzy na aplikacji nie marnowali czasu na granie w szmirze i maja zdecydowanie mniej irytujący glos?
co z tego ze marnowala czas? dziewczyna udziela sie wszedzie to fakt, ale nie wiesz czy marnowala czas, myslisz ze na aplikacji to wszyscy tylko siedza i ; nie marnuja czasu''? heh... wyobrazenia jakies. Oczywiscie sa wyjatki, ale prawnicy to tez normalni ludzie, tyle ze wiecej musza sie uczyc niz inni. Mysle ze bedzie miala klientow, jest znana, ale ...chyba nie moze sie reklamowac z tego co mi wiadomo, a tu taka reklama...
Odpowiedz