Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz K. "POSIEDZI od 4 do 8 lat"?!

328
Podziel się:

Były minister sprawiedliwości przewiduje wyrok dla celebryty, który zabił kobietę na pasach.

Dariusz K. "POSIEDZI od 4 do 8 lat"?!

Wieść o wypadku, który pod wpływem kokainy spowodował ich syn, rodzice Dariusza K. przypłacili zdrowiem. Jego ojciec zasłabł w swoim domu na Mazurach, gdzie spędza wakacje wraz z 10-letnim wnukiem. Na szczęście szybko pojawiła się tam Edyta Górniak i zadbała o należytą opiekę nad synem i byłym teściem. Zobacz: Ojciec Dariusza K. zasłabł. Zabrało go pogotowie!

W tym samym czasie w Warszawie pod opiekę lekarzy musiały trafić: obecna partnerka celebryty, Iza Adamczyk, która zasłabła w sądzie oraz jego mama, Wiesława Krupa. Jak informuje Super Express, ma problemy z ciśnieniem.

Po tym jak dowiedziała się, co się stało z jej synem, tak bardzo źle się poczuła, że natychmiast została zawieziona co szpitala - potwierdza informator tabloidu. Wymagała stałej opieki lekarskiej. Już jest lepiej, ale cały czas płacze.

Tymczasem sędzia na wniosek prokuratora odmówił Dariuszowi K. opuszczenia aresztu za kaucją. Celebryta posiedzi w nim aż do rozprawy. Za umyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu do 12 lat więzienia. W rozmowie z Faktem były minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski przewiduje jednak, że sąd nie zastosuje najwyższej kary.

Sąd nie bierze pod uwagę, kim sprawca jest, czy jest tzw. celebrytą, ale znaczenie mieć może dotychczasowy tryb życia sprawcy, to, czy był karany, okoliczności wypadku, pozytywna lub negatywna prognoza na przyszłość - wyjaśnia w tabloidzie. Skrucha, przyznanie się przed sądem do winy, próba naprawienia szkody, pojednanie z poszkodowanymi, w tym wypadku rodziną zmarłej, to może mieć znaczenie dla łagodniejszego traktowania przez sąd. Na pewno w tym wypadku nie spodziewałbym się kary więzienia w zawieszeniu. Posiedzi od 4 do 8 lat.

Przypomnijmy, że Dariusz K. jak na razie skruchy ponoć nie okazał... Zobacz: Dariusz K. NIE POMÓGŁ OFIERZE PO WYPADKU?! "Podszedł, spojrzał i odszedł"

KOMENTARZE
(328)
gość
8 lat temu
Trochę już przesada z tą sprawą. Co trzeci artykuł tutaj jest o tym
gość
8 lat temu
niech siedzi! życze mu tego z całego serca!!! szkoda tylko zabitej kobiety i jej rodziny...
gość
8 lat temu
Mało! Mało!!
gość
8 lat temu
narkoman chudy jak patyk
jan
8 lat temu
prawo jest dla zwykłych ludzi...taki celebryta jak Darek wyjdzie po roku...max półtora
Najnowsze komentarze (328)
gość
8 lat temu
bardzo współczuje wszystkim, których to tragiczne wydarzenie dotknęło, rodzinie ofiary, sprawcy i jego bliskim, wszyscy ci ludzie są dzisiaj bardzo nieszczęśliwi i jest mi ich zwyczajnie żal,
Kasik!lubi op...
8 lat temu
People,nie litujcie się nad nim!To nie jest małe dziecko!Trzeba być silnym i odpornym,aby faszerować się koką!Używałam narkotyków,ale nikomu nie proponuję w.w.Zejście bywa straszne...Jest dorosły,to niech odpowie za swoje czyny.Jeśli miał problem z narko,czemu nikt nie załatwił mu terapii?
Kasik!
8 lat temu
W więzieniu pojeżdżą chłopcy na rowerku:)Choć chudą ma d**ę..
Kasik!
8 lat temu
To po choi! tu wchodzicie, skoro narzekacie,ze co 3 artykul jest na ten temat?!!!Debile..Chcecie wiedzieć,piepszone hieny!
Gość warszaw...
8 lat temu
Ludzie to jest zabójstwo.O czym dyskutować, z premedytacją.Jazda po kokainę.20 lat więzienia plus milion odszkodowania dla rodziny zmarłej.Gdyby ktoś w ten sposób usmircil jego syna lub matkę ???? To sa tacy sami ludzie .
gość
8 lat temu
w Polsce niema sprawiedliwości muszą go zamknąć ponieważ społeczność się domaga sprawa ucichnie i za dwa lata adwokat go wyciągnie a ta kobieta niestety nie żyje powinien dostać 12 lat zasługuje na więcej to oczywiste gzie ta sprawiedliwość
gość
8 lat temu
MAŁO Q**a MAŁO PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY
gość
8 lat temu
cala polska kto ma ten jedzie polskie prawo dla mordercow i zabijakow
gość
8 lat temu
WYPUŚCIĆ GO ,on nie zasługuje na taką karę ,zresztą w ministerstwie niesprawiedliwości wiedzą jak to załatwić ,ta pani miała już " swoje" lata a przed nim jeszcze tyle życia ,tyle ćpania a i zabić może jeszcze kogoś ,nie dajmy go zniszczyć !!!!!
gość
8 lat temu
nie no to trochę za dużo 4 lata ? jak na tak zasłużonego człowieka i tak porąbane prawo jak nasze ,przecież życie u nas jest niewiele warte
gość
8 lat temu
Pudel chce zatuszować Przybylską!
Gość
8 lat temu
Wszyscy pisza o nim i jego bliskich którzy nie potrafili nawet pomoc mu wyjsc z uzależnienia, a nikt nie przejmie sie juz losem bliskich tej kobiety.
gość
8 lat temu
powiesić na najbliższej gałęzi !
adi
8 lat temu
Nie oczekujcie od naćpanego, że udzieli pomocy(choćby zadzwoni pod nr 112). On/ona funkcjonuje w rzeczywistości wykreowanej przez mózg pod wpływem środków tak silnych jak 1000 może 2000 litrów wódki. To nie usprawiedliwi jednak nikogo a kary powinny zaczynać się od lat 15 lat w przypadku śmierci w wyniku działania takiej osoby.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie