Trwa ładowanie...
Przejdź na

Obuchowicz odpowiada Żmudzie Trzebiatowskiej: "LICZY SIĘ TALENT!"

292
Podziel się

Aktorka krytykowała aktorów-amatorów... Odpowiedział jej jeden z nich.

Obuchowicz odpowiada Żmudzie Trzebiatowskiej: "LICZY SIĘ TALENT!"
bEpTPTcR

Marta Żmuda Trzebiatowska poskarżyła się niedawno w wywiadzie, że przez rosnącą popularność seriali paradokumentalnych i grających w nich amatorów, nikt nie proponuje jej ról. Sytuacja jest o tyle przykra, że aktorka po rozstaniu z Adamem Królem musi sama spłacać kredyt mieszkaniowy, a ponoć nigdy nie należała do oszczędnych.

Życie singielki tak jej się podobno spodobało, że już wydała większość pieniędzy. Marta nie ukrywa rozżalenia na amatorów, którzy odbierają pracę dyplomowanym aktorom i psują rynek. Te słowa oburzyły Bartosza Obuchowicza. Znany z roli Tomka Burskiego z Na dobre i na złe aktor-amator, wytknął Marcie, że się czepia. Sugeruje też, że być może nie jest dobrą aktorką.

bEpTPTcT

Czy ktoś dzisiaj wyobraża sobie kinematografię bez "Rejsu" i Jana Himilsbacha? A przecież on był amatorem - odpowiada aktorce w tygodniku Na żywo. Przypomina jej też, że jego zdaniem, znacznie ważniejszy od dyplomu jest talent.

Zgadzacie się?

bEpTPTdu
KOMENTARZE
(292)
gość
7 lat temu
ha, i kto to mówi: marta drewno-trzebiatowska ;)
gość
7 lat temu
Święta prawda! Polać mu!
gość
7 lat temu
To ona ma dyplom?
bEpTPTdv
gość
7 lat temu
Ma racje, marna z niej aktorka - talentu jej brak niestety..
gość
7 lat temu
tak
Najnowsze komentarze (292)
gość
6 lat temu
sto razy lepszy od niej, ona jest po prostu zmanierowana
andrea
7 lat temu
Ma całkowitą racje.... bo jak to ujęła "amatorzy" są w większości warci wiele więcej niż takie pseudo gwiazdy jak ona nawet jeśli ma ukończone studia aktorskie.
gość
7 lat temu
Obuchowicz jest jednym z niewielu naturalnych talentów, pomimo, że głównie gra w ujowym serialu. W kilku filmach pokazał, że jest kozakiem i kto jak kto, ale on jak najbardziej może tak odpowiedzieć zawodowcom. Nawet dziadkowi Nowickiemu mógłby to samo odpowiedzieć (on też gadzi ludźmi bez szkoły) - sam Nowicki nie pokazał nic więcej, niż robienie z siebie plejboja w programie. Wojewódzkiego kilka razy, i niezłej roli w "Wielkim Szu". No właśnie - "Wielki Szu" jest dobrym filmem, więc ile w tym było zasługi jego..?
gość
7 lat temu
Obuchowicz zamknij już tą buzię,ale i tak masz racje liczy się talent a nie narzeka jak to robi Marta a taka była zawsze dumna ze swojej malutkiej miejscowości a tu masz jaki jej tatuś numer wykręcił ,że teraz powinna siedzieć cicho bo juz wiadomo co i jak ha ha ha
Gość
7 lat temu
oni grali razem w serialu "Julka" i jego postać, choć o wiele mniejsza, była dużo lepiej i fajniej zagrana niż jej!
gość
7 lat temu
Obuchowicz jesteś z*******y a Drewno-Trzebiatowska moze sobie wsadzic ten dyplom dzies.Nie wiem kto pozwolil jej dostac sie do szkoly teatralnej ale to byla najwieksza pomylka komisji.
gość
7 lat temu
tak na pewno by chciala wystepowac w miesnym jeżu
gość
7 lat temu
tylko,że ten chłam niby dokumentalny to najgorsza chała pod słońcem. Tam nikt nie ma talentu, a treśc, forma itd to G.... Ani to sztuka, ani kultura.
bEpTPTdn
gość
7 lat temu
Bartek masz miljon procent racje, dla mnie to ona jest calkowite beztalencie.
gość
7 lat temu
Pani jednen wiecznie niezadowolonej miny ! Słaba aktorka na maxa. Każda rola zagrana przez nia tak samo .
gość
7 lat temu
a on znowu taki utalentowany?
Lis
7 lat temu
Marta Żmuda Trzepiekońska :D
gość
7 lat temu
ciekawe co na to kolin farel
gość
7 lat temu
kocopały bez szkół podnosza łby, jedna włodara tylko ona wie i lubaszenko za co dostala to wyróznienie w Miedzyzdrojach, a teraz ten jej kumpel i krawczyka
...
Następna strona
bEpTPTdP