Trwa ładowanie...
Przejdź na

Figurski znowu o sushi: "DO GŁOWY MI NIE PRZYSZŁO, że to może mi zaszkodzić!"

170
Podziel się:

"W pewnym momencie zacząłem żałować, że nie kreowałem swojego wizerunku" - wyznaje celebryta. Mówi, że "nie ma ochoty kajać się za swoje czyny i słowa".

Figurski znowu o sushi: "DO GŁOWY MI NIE PRZYSZŁO, że to może mi zaszkodzić!"
bECYFfSd

O aferze zapomnianego już trochę celebryty, byłego "przyjaciela" Kuby Wojewódzkiego, Michała Figurskiego, przypomniała dwa tygodnie temu jego była żona, Odeta. Udzieliła wywiadu Gali, w którym, w zamian za pokazanie się na okładce, opowiedziała o nieudanym małżeństwie, w którym czuła się "kelnerką" oraz... o "żarcie" z gwałcenia Ukrainek". Celebrytka przyznała, że wyznanie, że Michał "ją też czasem gwałci" zaszkodziło jej karierze. Przyznaje też, że nie ma już pieniędzy na koncie, więc zdecydowała się wrócić do telewizji.

Figurskiemu i jego znajomym wywiad bardzo się nie spodobał. Oskarżył żonę o handlowanie ich prywatnością jak "najtańszym towarem". Teraz postanowił przypomnieć o sobie, udzialając wywiadu Gazecie Wyborczej. Unika w nim jednak tematu Odety, która "przestała mu wystarczać". Unika też tematu ukraińskich sprzątaczek, które obraził, szydząc z ich "pracy na kolanach". Dowiadujemy się, że "nie ma ochoty kajać się za swoje czyny i słowa". Mówi głównie o swoich problemach wizerunkowym i o... sushi.

bECYFfSf

- W pewnym momencie zacząłem nawet żałować, że nie kreowałem swojego wizerunku - wyznaje. Dam ci prosty przykład. Jak udzielałem tego feralnego wywiadu do "Gazety Wyborczej", na początku rozmowy dziennikarz zapytał, jaka w tym szaleństwie jest metoda. Ja mu szczerze odpowiedziałem: "Nie ma żadnej. Przez dwie godziny jestem showmanem w radiu. Mam płacone za to, żeby robić show. I jedyne pobudki, jakie mną kierują, to dostarczenie rozrywki mojemu odbiorcy, bo taki jest mój zawód. Nie dorabiam do tego żadnej ideologii, nie walczę z żadnymi wiatrakami. Widziałem rozdrażnienie, że jak ja w ogóle śmiem mówić takie rzeczy. Czekał na wielkie słowa Michała Figurskiego, w jakim to żyjemy skostniałym, zakompleksionym społeczeństwie. I powinienem nauczać ludzi, jak należy łamać kolejne bariery, kolejne wrota wolności obyczajowej.

- Czemu ma służyć ten wywód? - pyta dziennikarka.

- Chcę podkreślić, że nie dorabiałem żadnej filozofii. Wiem, że jechaliśmy bardzo po bandzie. Ta jazda była mocno na krawędzi i kiedyś po prostu musiałem się przewrócić.

- Są firmy, które zajmują się PR-em kryzysowym. Nie chciałeś skorzystać z ich pomocy?

bECYFfSl

- Wiesz, cały ten słynny wywiad zaczynał się od historii, że podobno za ciężkie pieniądze wynająłem jakąś agencję PR-ową. To się świetnie sprzedawało w mediach - przerażony swoim upadkiem Figurski próbuje teraz zainwestować w ratowanie wizerunku. Mam na to jedną odpowiedź - gdyby rzeczywiście tak było, to agencja nie pozwoliłaby mi na takie wywiady jak ten o sushi. To była bzdura wyssana z palca, ale świetnie wklejała się w wizerunek bufona, który w ostatniej chwili próbuje się ratować.

- A nie próbowałeś?

- Wiesz, był sezon ogórkowy, wakacje i... bęc! Nagle wyskakuje taka historia. Na portalach pojawiają się moje zdjęcia sprzed kilku lat, na których wyglądałem tak jak wyglądałem. Z samochodem, którym jeździłem od dawna, ale który też się świetnie wpisywał w całą historię. Zobaczcie, nie dość, że upada, to jeszcze kupił sobie porsche. Jakakolwiek próba obrócenia tego w żart przynosiła odwrotny efekt niż chciałem.

- Czy znów jadasz sushi?

bECYFfSm

- Jakie to ma w ogóle znaczenie? Samo żartowanie na ten temat doprowadziło mnie do kolejnych kłopotów. Facet robi ze mną wywiad, nagrywa dokładnie tak jak ty naszą rozmowę i w samym środku ognia tej całej afery zadaje mi pytanie: - Jak to jest teraz, kiedy nie masz pracy?. A ja, jak to ja, z moim szyderczym uśmiechem na ustach, drwiąc sam z siebie, mówię: - No teraz nie stać mnie codziennie na sushi. Dostaję to potem do autoryzacji, widzę to zdanie i nawet do głowy by mi nie przyszło, że mi to może zaszkodzić.

_

bECYFfSn

_

bECYFfSG
KOMENTARZE
(170)
gość
7 lat temu
włóż wreszcie stanik!!
gość
7 lat temu
burak!!!
fe
7 lat temu
A kto to taki,kolejny medialny przegryw?
bECYFfSH
gość
7 lat temu
polski szol biznes to dno.same ziomki po znajomościach bez zadnego talentu albo szmaciarki bez mozgu
Gość
7 lat temu
Słaby jest
Najnowsze komentarze (170)
gość
7 lat temu
kolega Lubaszenki Olafa tyż ma problem z dobrym jedzonkiem i %
Gość
7 lat temu
M******a
gość
7 lat temu
nie lubię go !!!
gość
7 lat temu
Podobnie jak siwiec wykupił artykuły na pudlu żeby się wylansować ciekawe czy też zrobi sobie cyce
gość
7 lat temu
IDŹ PRECZ ZAROZUMIALCU.
gość
7 lat temu
ale ma ryja.........
gość
7 lat temu
Myślał, ze jak prowadzi program z Wojewódzkim to mu wszystko wolno, otóż drogi panie wolno Wojewódzkiemu wiecej, bo pana zwolnili, a z niego zrobili gwiazde, szkoda, ze mu pan tak ufał i był tak pewny siebie, teraz widze jest juz mniej pewnosci i nie współczuje taka lekcja dobrze panu zrobiła, juz nigdzie nie powinien pan publicznie wystepowac ja pana nie chce i tego podstarzałego Wojewódzkiego tez, tylko on ma jakies wielkie układy, szkoda!!!
gość
7 lat temu
do lopaty, tam bedzie mieć ściane,oby zarobił na dorsza!
bECYFfSz
gość
7 lat temu
spadaj gruby !! kto wogóle chce cię słuczać lub oglądać ????????????
gość
7 lat temu
pamiętamy!
gość
7 lat temu
trochę za późno na ratowanie wizerunku
gość
7 lat temu
z nów kultowa focia przy porszu :D
gość
7 lat temu
A widzisz kocio? Inni po cichutku się lansują a ty liczysz na przyjaciól. Jak ostatnio zobaczyłem Królikowskiego w reklamie psiej karmy to zaniemówiłem. Nie wiem co jest jeszcze do obstawienia. spiesz się bo zostały jeszcze woreczki na psią kupę.Wchodzisz?
gość
7 lat temu
p***c
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECYFfTs
bECYFfTt
bECYFfTu
bECYFfTv
bECYFfTw
bECYFfTb