15-miesięczna North ma ubrania i biżuterię za 2 MILIONY DOLARÓW!

313
Podziel się

Chcą kupić jej... złotą muszlę klozetową. Książę Jerzy z kolei żyje nieco skromniej.

15-miesięczna North ma ubrania i biżuterię za 2 MILIONY DOLARÓW!

Kanye Westowi od samego początku marzył się "królewski" status jego córki, 15-miesięcznej dzisiaj North. Często podkreślał, że jego dziecko jest wyjątkowe, podobnie jak wyjątkowi są jego rodzice. Zobacz: Kanye: "Moja córka ma królewski status!"

Ponieważ świat nie podziela raczej jego opinii, West postanowił samodzielnie zadbać o komfort dziewczynki. North należy obecnie do… najbogatszych dzieci świata, przebijając nawet księcia Jerzego.

Kim i Kanye są uzależnieni od rozpieszczania swojej córki. Dbają o to, żeby miała jedynie markowe, drogie ubrania, często zaprojektowane specjalnie dla niej, podobnie jest z biżuterią - zapewnia osoba z otoczenia Kardashianów w rozmowie ze Star Magazine, który najbogatszym dzieciom świata poświęcił okładkę. Ma mnóstwo ciuchow od Givenchy, Gucci, Louis Vuitton... A nawet futro stworzone dla niej przez Karla Lagerfelda! Kolekcja ubrań warta jest milion dolarów, biżuterii - drugie tyle.

Jak donosi tygodnik, książę Jerzy żyje nieco skromniej - Kate Middleton lubi ubierać go w kaszmir, jednak stara się nie wydawać więcej, niż 100 funtów (około 540 złotych) na jedną część garderoby. Kate nie chce go rozpieszczać, ale prawdą jest, że Jerzego uwielbiają wszyscy, z królową Elżbietą na czele. Zmienia mu pieluchy!

Kim i Kanye tymczasem planują dla Nori zakup... małej, złotej muszli klozetowej - tak, aby pasowała do tych, które mają jej rodzice.

KOMENTARZE
(313)
gość
6 lat temu
wyglada jak hinduska
gość
6 lat temu
twarz Kim myślą nieskażona...
gość
6 lat temu
ona ma d****o jak cepelia
gość
6 lat temu
lepiej nie kochać żonatych same problemy z nimi :P
gość
6 lat temu
dziecko zapewne robi złote kupy więc i wc złote być musi
Najnowsze komentarze (313)
Gość
5 lata temu
Smutek widac na twarzy tej malej ma taki smutne oczka biedne dziecko.
gość
5 lata temu
1
gość
5 lata temu
czy mały jerzy jest rudy?
gość
5 lata temu
Takich porównań to lepiej niech nie robią
Gość
5 lata temu
Ciekawe czy on kocha Ciebie hmm ?
gość
5 lata temu
Brzydkie to dziecko kim,klasyczny c****k
wredna.
5 lata temu
Jak od małego będzie się tak dziecko rozpieszczać to, gdy ono urośnie będzie zadufane w sobie, chamskie, nie będzie znało biedy. Królewska rodzina wychowuje maluchy na normalnych ludzi nie ważne, że mają miliony dolarów! Pomagają również biednym. A ta mała będzie rozkapryszona i rozpieszczona. Upodabnia się do Tatusia jak widzę...
gość
5 lata temu
Oj ta mala to urodna nie bedzie... chociaz na dzien dzisiejszy jest slodka. Szkoda mi tego dziecka ma wszystko ale jakby nie ma nic.
gość
6 lat temu
pozwą tą gazetę za zestawienie tej plastikowej torby na silikon z piękną księżną
gość
6 lat temu
Mulat...
gość
6 lat temu
facet może chciec sam rozbic, to ie jest takie czarno-biale...
gość
6 lat temu
Kim nie lepiej przeznaczyć trochę pieniędzy jak już nie wiesz co z nimi robić zamiast na złote ubikacje to na leki dla chorych dzieci? Pomysl o tym przecież jesteś matka i wiesz jak sie kocha dziecko. Pomysl o tych matkach co patrzana na swoje umierajace dzieci bo nie maja pieniędzy na ich leczenie!!!
gość
6 lat temu
Tepaki, oprocz markowych ciuchow, bizuterii i zlotego kibelka, nie kupia klasy!
gość
6 lat temu
glupota, walic kupe bedzie tak samo jak inni, tylko w zloty kibel - lol
...
Następna strona