Trwa ładowanie...
Przejdź na

Powstały zdjęcia umierającego Niemena? "DOSTAŁEM ZA NIE 20 TYSIĘCY"...

100
Podziel się:

Były redaktor "Faktu" wspomina swoją pracę w książce "Wyznania hieny". "Steczkowska opalająca się topless to nawet 50 tysięcy złotych".

Powstały zdjęcia umierającego Niemena? "DOSTAŁEM ZA NIE 20 TYSIĘCY"...

Kilka dni temu premierę miała książka pt. Wyznania hieny. Jak to się robi w brukowcu Piotra Mieśnika - byłego redaktora Faktu, który postanowił zdradzić kulisy pracy w tabloidzie. Przez siedem lat pracował w jego dziale krajowym.

Mieśnik wspomina, ile paparazzi mogą zarobić za niektóre materiały, zwłaszcza te "mocniejsze". jednymi z najdroższych były zdjęcia Justyny Steczkowskiej topless na wakacjach:

Zdarzały się złote strzały przynoszące paparazzim albo nawet zwykłym czytelnikom, którzy przez przypadek zrobili zdjęcie na przykład gwieździe na wakacjach (taka powiedzmy Justyna Steczkowska opalająca się topless na plaży w Turcji), kwoty rzędu nawet pięćdziesięciu tysięcy złotych - wspomina.

Wielkie wydarzenia medialne, takie jak śluby znanych ludzi, były jednak profesjonalnie "obstawione" przez paparazzi: Gdy można było pozwolić sobie na wynajęcie śmigłowca, tak jak na przykład niedawno miało to miejsce przy okazji ślubu supergwiazdy piłkarskiej Roberta Lewandowskiego, którą to uroczystość wraz z przyjęciem weselnym, niemalże na żywo relacjonowano z pokładu helikoptera.

Mieśnik opowiada też o zdjęciach, które powstały, ale nigdy nie zostały opublikowane. Na szczęście:

Czesław Niemen umierający w szpitalu na raka? Proszę bardzo. Wprawdzie tych zdjęć nigdy nie zobaczyliście, ale powstały. Są gdzieś na dnie szuflady redaktora naczelnego, w jakimś zapomnianym, ukrytym folderze na twardym dysku. Po co je zrobiono? Licho raczy wiedzieć. Żeby pokazać, że można? Że nie ma "nie da się"? A może już stały na stronach i w ostatniej chwili spadły z łamów, bo zainterweniował ktoś z góry, z władz koncernu? "Dostałem za nie dwadzieścia tysięcy złotych, to był mój najlepszy strzał" - chwalił mi się kiedyś autor tych zdjęć.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(100)
gość
8 lat temu
BARBARZYNSTWO !!!!!!
gość
8 lat temu
zawod jak kazdy inny , niech sobie kazdy sam odpowie czy warto i czy ma czyste sumienie
gość
8 lat temu
świat i jakiekolwiek zasady upadaja jak domek z kart
gość
8 lat temu
teraz próbuje się wybielić- taki z niego szczery człowiek ;)
gość
8 lat temu
Niech ten zgnily swiat zniknie !!! Nic juz ani nikt sie nie liczy tylko kasa rozpusta pijanstwo , cpanie , golizna ludzie sie zatracili , nikt nikogo nie szanjue liczy sie tylko KASA nic wiecej .
Najnowsze komentarze (100)
gość
8 lat temu
Potępiacie ? A przecież wszyscy są ciekawscy. A do czego służy Pudel ?
gość
8 lat temu
obrzydliwe
gość
8 lat temu
odezwała się nie-hiena. To po co tu włazisz?
moi
8 lat temu
w kwestii Niemena absolutnie zgadzam się z opinia. Aczkolwiek wiele gwiazd nie byłoby gwiazdami gdyby same nie wystawiały się na 'hieny' - sama księżna Diana często podawała tabloidom gdzie będzie... po co? Prawdziwe gwiazdy jak Niemen, Grechuta nie robili zamieszania wokół siebie, nie potrzebowali tego bo znali swoja wartość dla swoich prawdziwych fanów.
gość
8 lat temu
Czyli każda z tych osób , które tu są
gość
8 lat temu
A jaka to różnica, czy się poinformuje o śmierci żyjącej osoby, czy się sprzeda fotografię umierającej osoby> I to padlina i tamto!
gość
8 lat temu
A jaka to różnica, czy się poinformuje o śmierci żyjącej osoby, czy się sprzeda fotografię umierającej osoby> I to padlina i tamto!
gość
8 lat temu
Jeśli są ludzie uwielbiajacy smak gówna -producent zaraz się znajdzie. I tak jest z tabletoidami.
kpina.
8 lat temu
To wy; LUDZIE kupujecie te szmatławce, te wszystkie fakty, super ekspresy, niusłiki, wprosty, gazety wybiórcze, angory, i co tam jeszcze............ (wykropkowane uzupełnij)....... - to wy kupując te brukowce, napędzacie konieczność żerowania hien, to wy STAJECIE SIĘ HIENAMI!! - tak, tak, zamknij oczy i daj minusa, to uspokoi twoje "sumienie"..... udawaj, że tego nie czytałeś/łaś.
kpina.
8 lat temu
Ta marna "autorzyna" chce wyssać ze swego "zawodu" jeszcze więcej - zostały już same tylko kości, a gościu ssie szpik, i to ostro! To jest dopiero HIENA!
gość
8 lat temu
Nigdy nie kupię tej książki!!!!!!!!!!!!
pudel fakt dw...
8 lat temu
Czekam na wyznania pudla
TRiesch
8 lat temu
A WY NIBY KIM JESTESCIE PUDELKU ? TA SAMA BRANZA
gość
8 lat temu
czytelnicy nie mają wpływu na to co ukazuje się w gazecie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie