Trwa ładowanie...
Przejdź na

Właściciel Ciechana do Michalczewskiego: "Życzę ci MAMUSI Z FUJARKĄ! BĘDZIESZ MIAŁ CO SSAĆ!"

601
Podziel się

Biznesmen krytykuje sportowca za poparcie dla osób LGBT. Twierdzi, że to geje "mają problem" i "epatują jego dzieci".

Właściciel Ciechana do Michalczewskiego: "Życzę ci MAMUSI Z FUJARKĄ! BĘDZIESZ MIAŁ CO SSAĆ!"
bDeDlcWJ

Dariusz Michalczewski wsławił się ostatnio dość mocnymi felietonami w Przeglądzie Sportowym, na łamach którego staje w obronie osób homo- i transseksualnych. Pięściarz skrytykował m.in. Artura Szpilkę, który jego zdaniem kala etos sportowca. Podobnie zresztą jak Tomasz Adamek, który zdaniem Michalczewskiego w ogóle nie powinien był angażować się w politykę.

bDeDlcWL

W ubiegłym tygodniu Michalczewski postanowił oficjalnie opowiedzieć się za walką o prawa osób LGBT. Przyłączył się do akcji _**Ramię w ramię po równość - LGBT (lesbijki, geje, osoby biseksualne i transgenderyczne) i przyjaciele.**_

Niedaleko mnie na osiedlu mieszkają dwaj młodzi mężczyźni. Uśmiechnięci, sympatyczni, uczynni. Wszyscy ich lubią. I nagle ktoś zauważył, że oni się całują. Sąsiedzi zaczynają ich nienawidzić. Już nie są mili i pomocni? Zmienili się? Nie, to są nadal ci sami wartościowi ludzie. Trzeba ich traktować inaczej, bo są gejami? Że niby są gorsi? Przecież to jest chore! - mówił w wywiadzie dla Gazety Wyborczej.

Taka postawa Michalczewskiego nie spodobała się Markowi Jakubiakowi, właścicielowi browaru produkującego znane piwo Ciechan. Na swoim facebookowym profilu życzy sportowcowi... "mamusi z fujarką".

Życzę ci mamusi z fujarką zamiast piersi - napisał Jakubiak. Będziesz miał co ssać.

bDeDlcWR

Biznesmen związany jest ze skrajnie prawicowym Ruchem Narodowym. Zapytany o swoją ostrą wypowiedź wyjaśnia, że "nie ma problemu z homoseksualistami", lecz to oni sami "mają problem"...

Homoseksualiści to nie jest mój problem, bo ja homoseksualistą nie jestem - mówi w Na temat. Natomiast byłbym bardzo zadowolony, gdyby wszyscy, którzy mają ten problem, zostawiali go dla siebie, a nie epatowali wszystkich naokoło, w tym moje dzieci.

Mam troje dzieci i wiem, co to znaczy wychowanie. Nie zgadzam się na to, by ktokolwiek, w tym wielce zasłużony Dariusz Michalczewski, decydował za dzieci, które nie mają w tych sprawach nic do powiedzenia. Jeśli homoseksualiści chcą adoptować dzieci, niech one będą 18-letnie, by mogły decydować. Nie ma żadnej przyczyny, dla której można by pozwalać na adopcję przez homoseksualistów niemowląt, i dzieci bezbronnych. Ja nikogo nie chcę obrażać, pana Dariusza darzę wielkim szacunkiem - mam nadzieję, że zmieni zdanie, bądź że zaszło jakieś nieporozumienie. Jako ojciec nie wyobrażam sobie spełnienia postulatów, które, jak napisano, on popiera.

Michalczewski do tych zarzutów jak na razie się nie odniósł. Nie skomentował też publicznego życzenia, żeby "ssał fujarkę swojej mamusi". Powinien?

bDeDlcWS
bDeDlcWT
bDeDlcXm
KOMENTARZE
(601)
gość
6 lat temu
ostro ;d
gość
6 lat temu
wszyscy celebryci to niby tacy tolerancyjni. Nie wierzę im. ALE MUSZĄ BYĆ TACY POPRAWNI POLITYCZNIE I WIZERUNKOWO.
gość
6 lat temu
Od dzisiaj uwielbiam to piwo
bDeDlcXn
gość
6 lat temu
od dzisiaj koniec z ciechanem. jak ja to zniose...
Gość
6 lat temu
Co za p*****k.
Najnowsze komentarze (601)
Wacek
3 lata temu
Michalczewski to najprawdopodobniej Bisex. Widać jak mu D**a urosła.
gość
3 lata temu
Jakubiak to chamskie nazwisko. Burak myśli że jest jakimś szlachcicem.Ach ten plebs. Dziękujcie komunie bo dzięki niej możecie sobie rycerzykować:) tak samo jak ta "szlachta" z blokowisk. Wystarczy wejść do klatki i poczytać liste nazwisk lokatorów i widać jakie to zacne i szlachetne nazwiska.
axel
3 lata temu
Marek Jakubiak to jest GOŚĆ!!! Marzy mi się taki człowiek na premiera. Rozsądny i znający realia, a jednocześnie bezkompromisowy i rzeczywiście chcący coś zrobić dobrego dla Polski. Ale jak widać - na razie się nie da, no, po prostu się nie da....? Wydaje mi się jednak, a nawet jestem pewny, że pan Marek Jakubiak to człowiek, który jeszcze odegra w polskiej polityce poważną i pozytywną rolę. Bezkompromisowość połączona z rozsądkiem to coś, czego brakuje innym polskim politykom. A poza tym uważam, że Pan Marek Jakubiak (Kukiz'15) powinien być Premierem Polski !!!!
gość
5 lata temu
....
Gość
5 lata temu
Piona. Bardzo madrze
polak2010
6 lat temu
nigdy nie piłem tego piwa ale właśnie kupiłem dwie skrzynki polecam wszystkim normalnym
polak2010
6 lat temu
nigdy nie piłem tego piwa ale właśnie kupiłem dwie skrzynki polecam wszystkim normalnym
gość
6 lat temu
Michał czeski? Kto to jest? jakiś gej?
bDeDlcXf
gość
6 lat temu
ciekawe ile procent spadnie sprzedaż ciechana , to wtedy dowiemy się ile w polsce jest ludzi chomo
gość
6 lat temu
Pan Marek inaczej by mówił gdyby jego dziecko okazało się homoseksualne. Punk widzenia zależy od...
zyczliwy
6 lat temu
Zacznij sie w koncu na leb leczyc Darek bo już naprawdę pora !
Tytkoski
6 lat temu
Michalczewskiemu mózg się zlasował od ciosów w łeb. Ludzie opamiętajcie się z tym pedalstwem. Na każdym kroku tylko zboki i dziwaki. Potrzeba nam nirmalności
Pamela
6 lat temu
Od teraz piję tylko Ciechana. Dosyć już tej pedalizacji
gość
6 lat temu
MICHALCZEWSKI JEST SUPER!
...
Następna strona
bDeDlcXH