Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Tancerz Rafał M." SKAZANY na... 120 godzin prac społecznych!

159
Podziel się

"Sąd nie przesłuchał moich świadków, będzie apelacja" - zapowiada w rozmowie z nami.

"Tancerz Rafał M." SKAZANY na... 120 godzin prac społecznych!
bCykUIiJ

Zapadł już wyrok w sprawie tancerza z _**Tańca z gwiazdami**_, który w czerwcu zeszłego roku wszczął awanturę na toruńskim osiedlu Wrzosy, wyzywając sąsiadów od "kurew". Oberwało się także przybyłym z interwencją policjantom. Rafał M. nazwał ich "pierdolonymi pałami" i obiecał, że załatwi im wyrzucenie z pracy. Jego zdaniem, mógł to zrobić, gdyż jest znany z telewizji. Zobacz: Zeznania świadków pogrążają Maseraka! "PIE*DOLONE PAŁY KU*WA!"

Mimo że świadkowie zgodnie zeznali na niekorzyść tancerza i w trakcie procesu przytoczyli wiele przykładów jego szokującego zachowania, sąd nie zdecydował się zasądzić kary więzienia.

Rafał M. został skazany na 120 godzin prac społecznych, które mają być wykonane przez najbliższe pół roku oraz pokrycie kosztów sądowych, wynoszących 210 złotych. Na prace społeczne będzie musiał poświęcić 20 godzin w miesiącu. Miejmy nadzieję, że nie będzie to kolidowało to z jego występami w Tańcu z gwiazdami. Wyrok nie jest prawomocny, co podkreśla sam tancerz.

bCykUIiL

Sąd nie przesłuchał moich świadków, będzie apelacja - zapowiada w rozmowie z Pudelkiem. Wyrok jest nieprawomocny.

Grzywna to dla niego żadna kara, bo jest dobrze sytuowany. Nie wymaga też surowszego potraktowania jak przestępca, bo nie jest zdemoralizowany, choć bardzo przykre jest, że będąc znany i uzdolniony znieważył policjantów - uzasadniał sędzia Tomasz Łętowski. Szkoda, że nie można go stawiać jako przykład dla młodych ludzi. Sąd jednak ufa, że był to wybryk.

bCykUIiR
bCykUIjm
KOMENTARZE
(159)
gość
6 lat temu
No i to jest sprawiedliwość, szary człowiek dostałby grzywnę równającą się rocznych zarobków a ten pobiega z mopem i jest ok!
gruha
6 lat temu
jak on mnie wkurza...
gość
6 lat temu
i tak samo będzie z Liszowską! wspomnicie moje słowa!
bCykUIjn
dnsbbsbs
6 lat temu
kurde kto to? przez te zasloniete oczy nie mam pojecia......
Gość
6 lat temu
paseczek na oczach musi być
Najnowsze komentarze (159)
gość
6 lat temu
b****k
Gość
6 lat temu
Hahaha gwiazdeczka z miotłą po mieście śmieci będzie zbierać
gość
6 lat temu
czasami to musiało by się sąd postawić przed sąd ,bo są tak absurdalne wyroki dla znanych z ekranu idiotów, że aż szkoda słów. polsko ludowa
Gość
6 lat temu
rafal masakra
Gość
6 lat temu
I dobrze. Trochę wstydu dla bufona. Lepsze to, niż wyrok w zawiasach. Zatańczy z miotłą.
gość
6 lat temu
Tylko? Za robote normalna niech się walkon wezmie
pogodna
6 lat temu
No i gdzie tu PRZESTĘPSTWO? I żeby było jasne: nie toleruję żadnych burd, awantur i wulgaryzmów, które stały się mową potoczną na ulicy, w mediach, w Parlamencie! Po prostu CHAMIEJEMY i czasem się komuś przypomni, że to wulgarne słowo. Koszty rozpraw sądowych takich "przestępstw" obciążają nas wszystkich, więc ważmy słowa, sprawy i nasze pieniądze!
gość
6 lat temu
dlaczego dostał 120 a nie 1200 godzin prac społecznych i do odśnieżania bo kim ten g**j jest aby tak sie zachowywać CELEBRYTA...
bCykUIjf
Gość
6 lat temu
Żal!!!
per 3 city
6 lat temu
Niedorozwinięty buc i p*****k. Występ w tv nie nobilituje do hasła - róbta co chceta
Gość
6 lat temu
Kolega dostal pol roku w zawieszeniu za cos takiego
gość
6 lat temu
bez przesady dostał tyle i nie dlatego że jest znany z tv. Trudno żeby wszystkich sadzali do więzienia... nie zabił ,nie pobił.Tylko wyzwał sąsiadów i policję...
gość
6 lat temu
cham i p*****k
on37kalisz
6 lat temu
dac mu szczotkę z tym zarostem bedzie jak ulał :)
...
Następna strona
bCykUIjH