Matka Woźniaka-Staraka nie akceptuje jego związku z Szulim?

639
Podziel się

"Nie wie, czy Agnieszka to odpowiednia partia dla jej syna. Chciałaby, żeby się ustatkował..."

Matka Woźniaka-Staraka nie akceptuje jego związku z Szulim?

Związek Piotra Woźniaka-Staraka i Agnieszki Szulim budzi spore emocje. Obydwoje starają się nie zwracać na to uwagi i podobno już zamieszkali razem. Przypomnijmy: "Agnieszka przenosi swoje rzeczy do willi Piotra"

Niektórzy już zastanawiają się, jak długo celebrytka i syn miliardera wytrzymają razem. Obydwoje są znani z trudnych charakterów i mimo że są ze sobą od niedawna, znajomi nie wróżą im długiej przyszłości.

Trudno sobie wyobrazić gorzej dobraną parę niż tych dwoje - ocenia w tygodniku Na żywo znajoma prezenterki. A jednak Aga, jedna z największych skandalistek show biznesu, znalazła klucz do serca jednego z najbardziej pożądanych kawalerów w Polsce. Wiele dziewczyn jej zazdrości. A dawna przyjaciółka, Natalia Klimas, żałuje, że przedstawiła jej Piotra, gdy ten był jej chłopakiem. Wiążąc się z Woźniakiem-Starakiem straciła przyjaciółkę.

Nie dość, że entuzjastką tego związku nie jest Natalia Klimas, to jeszcze rodzice Piotra nie są zbyt zadowoleni z jego kolejnej partnerki. Liczyli podobno na kogoś bardziej odpowiedzialnego i "na poziomie". Anna Woźniak-Starak chciałaby, żeby jej syn znalazł sobie spokojniejszą partię:

Ma wątpliwości, czy Agnieszka jest odpowiednia partią dla jej syna - zdradza informator tabloidu. Chciałaby, by się ustatkował, założył rodzinę. Z Agnieszką to raczej niemożliwe. Nadal jest żoną innego, dopiero co zakończyła związek z Maciejem Żakowskim. Matka Piotra sądzi, że Agnieszka nie da szczęścia jej synowi.

Podobno właśnie dlatego na Festiwal Filmowy w Gdyni Woźniak-Starak wybrał się ze swoją byłą dziewczyną, Alicją Bachledą-Curuś, chociaż spotykał się już wtedy z Agnieszką.

Nie chciał, by towarzyszyła mu na tej imprezie - tłumaczy źródło tabloidu. Wie, że matka jest sceptyczna wobec nowej partnerki. Uważa, że musi minąć trochę czasu, by przekonała się do Agnieszki.

_

_

KOMENTARZE
(639)
gość
5 lata temu
Wcale sie jej nie dziiwie.To nie dla syna taka przechodzona latawica.
Gość
5 lata temu
Co kobiety w nim widzą ???? On jest mało pociągający !! Tyle ze ma kasę
Gość
5 lata temu
Synowa z najgorszych koszmarów?!:D
gość
5 lata temu
Matka wie co mowi.Gowniarz ,jak to mlody...na starej picy mlody sie cwiczy.
18
5 lata temu
Mam urodziny
Najnowsze komentarze (639)
gość
5 lata temu
No cóz Szulim to klasyczna blachara ! Co wy od niej chcecie ? hahah Takiego fafika z wodogłowiem tylko ona mogła wziąść dla kasy !!!!
Gość
5 lata temu
On jest mało męski
gość
5 lata temu
Jesli czuja do siebie "miete", to co wam to przeszkadza? Wy jestescie zazdrosne o jej urode, jemu macie za zle bogactwo, wszystko to obrzydliwa, typowo polska, zawisc. Ohyda!
Gość
5 lata temu
Najbardziej poźądany kawaler w Polsce??? To jakiś źart?
kasia
5 lata temu
Ona do niego nie pasuje. Facet ani nie jest przystojny ani nie jest brzydal (na pewien typ tez łaski lecą ) on jest nijaki, taki miałki. Ani nie podupc.... ani nie pokochać . Taki goguś bez charakteru i jeszcźe robi z siebie pajaca. Niestety nie ma genów rodziców. A moze to podrzutek . Bo przecież Starakowie kiedy mieliby go zrobić jak latali za kasą.
gość
5 lata temu
SZULIM PATROWICZ
gość
5 lata temu
Co się z tym facetem porobiło?. Wygląda bardziej na kobietę!.Zaczyna mi przypominac pewną posłankę :-), bez urazy, to tylko sygnał by ten Pan zmienił styl, bo z tym, mu nie do twarzy!!!!
gość
5 lata temu
Stara baba. Przechodzona. Nic dziwnego, że matka jej ńie akceptuje.stara baba leci na kasę.
gość
5 lata temu
Sztuczna baba przerobiona szczęścia nikomu nie da. Ona jest tak nienaturalan że zaraz się rozpadnie i tem przepalony głos. A fuuujjjj
gość
5 lata temu
Pewnie ze nieodpowiednia partia, to jest lajtowa panienka na raz, niech pali sobie maryche w swoim światku, za wysokie progi...
gość
5 lata temu
dobrze nie mieć żadnej kasy , bo wtedy nie interesuje cię wybranka twojego syna .... żenada , bo martwi się o kasę a nie o to z kim syn może być szczęśliwy .... dziwna matka
obłuda
5 lata temu
A może by to paskudztwo w postaci kawalera samo zadecydowało o wybrance. Mamusia nie odpuści majątku , a tu niestety za brzydotę trzeba płacić. Pozostaje jeszcze program rolnik szuka zony . Tam jest branie.
gość
5 lata temu
to nie jest partia na żonę, chyba tylko na rok
olo
5 lata temu
a może powinien wyhodować sobie narząd między nogami?
...
Następna strona