Trwa ładowanie...
Przejdź na

Elton John o papieżu: "Powinien być KANONIZOWANY za to, co zrobił dla gejów!"

197
Podziel się:

"Dziesięć lat temu największą przeszkodą w walce z AIDS był kościół, teraz papież mówi o tym otwarcie!" - cieszy się muzyk.

Elton John o papieżu: "Powinien być KANONIZOWANY za to, co zrobił dla gejów!"
bESWrkad

Pontyfikat papieża Franciszka ma spore szanse stać się przełomowym i zapisać w historii Kościoła. Duchowny ma dystans do swojego urzędu, unika korzystania z papieskich przywilejów i neguje nadmierne bogactwo księży i biskupów. Franciszek zasłużył się także osobom homoseksualnym, które według niego mają takie samo prawo do wiary, jak inni.

Teraz wysiłki Franciszka docenił jeden z najsłynniejszych homoseksualistów show biznesu, czyli Elton John. Gwiazdor od lat organizuje wielkie przyjęcia, na których propaguję ideę walki z AIDS. Stwierdził właśnie, że papież powinien zostać kanonizowany za wszystko, co zrobił dla społeczności gejowskiej:

bESWrkaf

Dziesięć lat temu jedną z większych przeszkód w walce z AIDS był kościół katolicki, a teraz mamy papieża, który otwarcie o tym mówi - powiedział. To miłosierny, współczujący człowiek, który chce, by wszyscy byli objęci bożą miłością. Za każdym razem próbuje przeciwstawić się ludziom, którzy się z nim nie zgadzają i to naprawdę ważna rzecz. Franciszek jest odważny, a tego nam dzisiaj trzeba.

Zgadzacie się?

bESWrkal
bESWrkaG
KOMENTARZE
(197)
Edzia
7 lat temu
Jest naprawde Świetnym papieżem,niech zyje 100 lat!!!!!!!Niech zrobi porzadek wreszcie w Kosciele
gość
7 lat temu
uwielbiam Franciszka!
gość
7 lat temu
Fajny człowiek z tego Franciszka :)
bESWrkaH
gość
7 lat temu
Ma racje, Papiez Franciszek jest idealny na nasze czasy, wspolczesny, pomocny, skromny! Pokazuje jak zyc wg religii ale interpretuje ja wspolczesnie, cudowny czlowiek!
gość
7 lat temu
Zbyszek
Najnowsze komentarze (197)
Gość
6 lat temu
Dobry papiez na zle czasy. Tylko czy aby sie go nie pozbeda..
E-misja
7 lat temu
Straszny populista z tego Papieża Franciszka. Tutaj pogłaszcze gejów,tam połaje księży,tu znowu pochwali ojca,który uderzył dziecko...dziwne to wszystko. Już zapomnieliście o Janie Pawle II? Jakie On wyznawał zasady? Wtedy śpiewaliście,zdrajcy,inaczej? Malutcy ludzie,którym wystarczy ZROBIĆ DOBRZE,żeby im wszystko inne zwisało. Nie potrzeba nam papieża niby z zasadami,a w gruncie rzeczy naginającego się do wymagań świata! Chyba sami g*******e się tu wypowiadają. Nigdy nie sprzeciwiałam się Głowie Kościoła.Życie raz po raz mnie od wiary próbuje odciągać,jednak pontyfikat Jana Pawła II sprawił,że pomimo tego ciągle wierzę. Od kiedy mamy papieża Franciszka już nie czuję tej mocy. To tak,jakby był On tylko marionetką wystawioną na pokaz przez ludzi manipulujących opinią publiczną. Wasze wypowiedzi hurraoptymistycznie świadczą o tym,że macie już kompletnie zlasowane mózgi. Pokolenie zombie,jak w pewnym utworze.
gość
7 lat temu
fajny jesteś !
x
7 lat temu
On prawdziwie naśladuje Jezusa
gość
7 lat temu
ale p***ł to p***ł i nawet Franciszek tego nie zmieni
Gość
7 lat temu
Za chwile ten wielbiony przez Was Papiez Franciszek bedzie popieral adopcje dzieci przez gejow.
gość
7 lat temu
czekam na książki jakie napisze papież Franciszek!
gość
7 lat temu
hehe, oświecona się odezwała :DDD
bESWrkaz
gość
7 lat temu
Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy. Masz na to 3 minuty!Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy. Masz na to 3 minuty.
gość
7 lat temu
Pedałów i wszystkich dewiantów powinno się tępić wszelkimi sposobami bo to jest wbrew naturze .Człowiek zapomni, Pan Bóg wybaczy ale natura nigdy
gość
7 lat temu
sodoma i gomora .....
gość
7 lat temu
geje nikomu krzywdy nie robią a nienawidzą ich ci których powrabiały w bachory ich nieudane partnerki haha i teraz faceci muszą bulić alimenty o !
gość
7 lat temu
jest lepszy od JPII> nasz był zakłamany Polubiony został za to że zacząl podróżowac po świecie.działal w zacofaniu i politykował.
gość
7 lat temu
Papież jest ok ,ale p*******o i inne zboczenia trzeba tępić bo to jest wbrew prawom natury.Człowiek zapomni, Pan Bóg wybaczy, ale natura nigdy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESWrkbs
bESWrkbt
bESWrkbu
bESWrkbv
bESWrkbw
bESWrkbb