Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koniec śledztwa w sprawie ŚMIERCI 24-LETNIEGO AKTORA. Powodem były substancje psychoaktywne?

106
Podziel się

We wrześniu Mariusz Krakowiak wypadł z balkonu kamienicy. "W organizmie stwierdzono substancje, które mogły się przyczynić do wypadku" - mówi policja.

Koniec śledztwa w sprawie ŚMIERCI 24-LETNIEGO AKTORA. Powodem były substancje psychoaktywne?
bCMYJYwR

28 września w Gnieźnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku, o którym pisały media w całej Polsce. Z balkonu jednej z kamienic wypadł 24-letni aktor Mariusz Krakowiak. Mężczyzna pracował nad sztuką teatralną Pinokio. Błyskawicznie przewieziono go do szpitala, niestety, obrażenia okazały się zbyt rozległe i aktor zmarł. Teraz prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie jego zgonu, publikując wyniki sekcji zwłok.

Bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny były rozległe obrażenia czaszkowo-mózgowe. Miał też stłuczone i częściowo rozerwane płuca, złamaną kość w okolicach twarzoczaszki i wylew krwi do jamy opłucnej - mówi w rowmowie z Faktem zastępca prokuratora rejonowego w Gnieźnie, Radosław Krawczyk.

Okazuje się jednak, że śmierć Krakowiaka może mieć związek z substancjami, które zażywał.

bCMYJYwT

W jego organizmie stwierdzono substancje psychoaktywne, ale nie chciałbym zdradzać, jakie dokładnie - mówi Krawczyk. Mogły się one jednak przyczynić do wypadku, w którym mężczyzna zginął.

bCMYJYwZ
bCMYJYxu
KOMENTARZE
(106)
gość
6 lat temu
nie kojarze tego pana
Gość
6 lat temu
I to tak jest jak sie jest mlodym i przystojnym. Zero szacunku dla zdrowia....
gość
6 lat temu
przystojmy,młody i utalentowany. lepiej uważać na to co się robi i ostrożnie z dragami (najlepiej wcale).
bCMYJYxv
gość
6 lat temu
Szkoda go..
gość
6 lat temu
fajny facet chyba z niego był
Najnowsze komentarze (106)
gość
6 lat temu
jednego ćpuna mniej. selekcja naturalna działa.
NaturaGość
6 lat temu
Selekcja naturalna
gość
6 lat temu
narkotyki robia sieczke z mozgu to o to chodzi bardziej. po alko tez do d**y ale jedno z drugim nie a nic wspolnego. ludzie przestancie w koncu uzywac tego debilnego argumentu
gość
6 lat temu
co za bzdury !!!!!! to był wypadek, który odcisnął bolesne znamię na całej rodzinie mariusza jak możecie pisać takie głupoty ! ! ! byle kto pierdnie a wy łapiecie jak pelikany krzywdząc tym samym jego rodzinę !
gość
6 lat temu
Nie kojarzę go, ale przystojny był!
gość
6 lat temu
nie znam go
Narkoman
6 lat temu
Ludzie apeluje...dopalacze, które sobie kupujecie przez internet są niejednokrotnie 500-600 x silniejsze od zwykłych narkotyków. Po prostu ŁATWO to przedawkować. Nie działa, dokładasz, kiepsko działa dokładasz..później odlot i takie sytuacje. Kupujecie bombę chemiczną, której nie znacie. Pomijam głupie żarty, dosypania komuś czegoś do drinka, bez jego wiedzy. Od tego się UMIERA. Niestety. Lepiej wydajcie pieniądze na dobre trunki i bawcie się. Jeżeli jest to towarzystwo gdzie nie da się bawić bez dopalaczy to je zmieńcie !!! Oznacza to, że jest na tyle drętwe i nie przyniesie Wam wieloletniej przyjaźni a tylko same kłopoty. Nie róbcie nic na siłę, nie każdy musi mieć 1000 znajomych na FB....
KMIECIK i gaz
6 lat temu
Za dużo gadał, PYSZCZYŁ na Jarka i pisiorzydów. Na Donka u cycaAnieli ;-))) Tego nie można wybaczyć. - "Samobójcy" to wiedzą. - LOL
bCMYJYxn
Stankiewicz2
6 lat temu
Wina PUUUtina ?
M
6 lat temu
Tego wpisu nie powinno tutaj być. To nie była "gwiazda" to był student. Normalny człowiek. Brał, czy nie brał, wszystko jedno, ale tak tendencyjnie dobrane zdjęcia i artykuł tylko ze względu na podejrzenie o dragi (bo bądźmy szczerzy tego Pana nie kojarzy NIKT prócz rodziny i znajomych)... uważam, że to jest wyjątkowe chamstwo. Kondolencje dla rodziny i przyjaciół.
On żyje
6 lat temu
Kąpie się w wannie w 50 twarzach Greja
gość
6 lat temu
taki przystojny!
Michał S.
6 lat temu
Ale miał facet niskie i cofnięte czoło. Nie zostałby dobrym aktorem, ponieważ takie walory wzbudzają antypatię. R.I.P.
gość
6 lat temu
takie obrazenia po upadku z pierwszego pietra ? cos tu nie tak
...
Następna strona
bCMYJYxP