Co jest nie tak z Fidusiewiczem? (część 2)

272
Podziel się

Adam Fidusiewicz robi wszystko, co może, żebyśmy o nim pisali...

Niedawno pisaliśmy, że Adam Fidusiewicz chodzi po Złotych Tarasach z przylepionymi siwymi wąsami... Okazuje się, że to i sesja zdjęciowa na dachu kiosku to nie jedyne jego dziwactwa. Temu chłopakowi wyraźnie brakuje ludzkiej uwagi i rozpoznawalności. Nic dziwnego, występy w Tańcu z gwiazdami nie przyniosły mu oczekiwanej sławy. Używa więc swojej prawie-znanej twarzy do przyciągania uwagi w sklepach, centrach handlowych i na uczelni.

Widziałam przed chwilą Fidusiewicza w Empiku - wspomina nasza czytelniczka. Był w czarnym, przydługawym płaszczu i koszmarnych białych butach. Chodził po przejściu między półkami w lewej na prawą stronę i z powrotem, chcąc chyba zwrócić na siebie uwagę. Na dziale z płytami i filmami tańczył na samym środku, oglądając jakąś płytę - tak, żeby go wszyscy widzieli.

Wesoły chłopak. Inny nasz informator donosi, że zachowuje się tak na co dzień:

Fidusiewicz to dziwny człowiek, strasznie lubi pajacować. Studiuję na tej samej uczelni co on, trudno było tego nie zauważyć. Podczas poprzednich wyborów do samorządu studenckiego, podbiegał na korytarzu do dziewczyn, prosząc o oddanie głosu na jego znajomego i chyba liczył na to, że jego "sława" mu pomoże. Innym razem szukał pod szkołą kogoś, kto ma papierosa i kiedy znalazł jedna osobę, która zechciała poczęstować go cienkim damskim papierosem, zaczął zagajać że to jego ulubione i w ogóle wspaniałe. Wypadło to żałośnie, bo ta osoba nie była zainteresowana rozmową z nim. Naprawdę czasami robi się żal jak się patrzy na jego pajacowanie. Może właśnie dlatego trafił na uczelnie psychologiczną, w końcu podobno jakiś procent wybiera takie uczelnie, bo ma jakieś problemy ze sobą.

KOMENTARZE
(272)
gość
12 lat temu
może i dziwny, ale nie wam to oceniać czy jest żałosny czy tylko specyficzny
gość
12 lat temu
Jak dla mnie to on ma taki sposób bycia chyba i nawet gdyby nie był w ogóle znany, zachowywałby się tak samo.
gość
12 lat temu
o losie... a mowi wam cs slowo EKSCENTRYCZNY?
gość
12 lat temu
A ja pamiętam jak siedział w tym baobabie i wołał :Nel, Nel!". Nic wiecej z jego zyciorysu nie jest mi znane
gość
12 lat temu
a ja go lubie, jest sympatyczny i przystojny. poza tym jest młody to dlaczego nie ma pajacowac, trzeba sie przeciez wyszumiec :)
Najnowsze komentarze (272)
emka
7 lat temu
Ja tam bardzo go lubie, przystoojny jest. :*
gość
8 lat temu
guuupek??? a ty znasz ortografie ???? a tak poza tym bardzo lubię pana fidusiewicza ale czasem przesadza....
gość
11 lat temu
jesli zadna go nie chce to ja wezme z przytupem ;D a problem z psychika to raczej maja te z was ktore czytaja to wszystko i w to wierza ;) ja przyszlam popatrzec na zdjecia :D
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
12 lat temu
On nie powinien uczyć się psychologii tylko jak najszybciej ZGŁOSIĆ sie do psychologa!!!
gość
12 lat temu
a ja goi dzis widzialam w arkadii :D
gość
12 lat temu
też mi zaszczyt zostać opisanym na durnym pudelku...każda z gwiazd o tym marzy....Choćby nawet to dopiął swego bo napisałaś o nim mądra pani pseudo-redaktor
gość
12 lat temu
on jest nienormalny
dfsadsd
12 lat temu
adssdada
gość
12 lat temu
Uważam, że ma w sobie co szlachetnego
gość
12 lat temu
a ja go lubie ;)
gość
12 lat temu
Do DollFace: Fidusiewicz ma 14 podkoszulkow, a nie podkoszulek (to jest rodzaj meski l.poj. podkoszulek a nie podkoszulka w ktoryms z artykulow, napisalas z bledem a tak moim zdaniem, to on jest chory psychicznie
gość
12 lat temu
wg. mnie Fidusiewicz to zabawny facet...i do tego przystojy..;> pudel to p***l.
Sdl Ko
12 lat temu
Niestety, mimo, że jest przystojny wydawał się dojrzalszy w wieku 15 lat...nieźle się zapowiadał, ale czasem żarty mu nie wychodzą po prostu. Nie pasują do Ciebie Adamie... Spoważniej, a na pewno w końcu dostaniesz to czeo chcesz. Skup się na jednym celu, a nie rozdrabniasz się na nic nie warte "teatrzyki".
...
Następna strona