Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lider Bayer Full: "Byłem MOLESTOWANY! Miałem 11 lat..."

309
Podziel się:

"Ta menda śmie chodzić, pokazywać się w świecie kultury. Nie tylko księża molestują. Ci artyści, co siedzą w tych telewizjach, też".

Lider Bayer Full: "Byłem MOLESTOWANY! Miałem 11 lat..."
bEDkYWmZ

Sławomir Świerzyński od 30 lat jest liderem jednego z najpopularniejszych zespołów disco-polo, Bayer Full. Jakiś czas temu nagrał Majteczki w kropeczki oraz inne swoje przeboje po chińsku, chcąc podbić tamtejszy rynek. Teraz planuje... karierę polityczną. W Polskim Stronnictwie Ludowym, z poparciem swojego przyjaciela, Waldemara Pawlaka. Znają się od połowy lat 90-tych, kiedy to Świerzyński wraz z zespołem zaangażował się w kampanię prezydencką polityka PSL. Pawlak zdobył wtedy jedynie 4,31% głosów.

Sam Świerzyński próbował już swoich sił w polityce, startując w wyborach parlamentarnych w 1997, bez sukcesu. Teraz znów chce spróbować. W wywiadzie, którego udzielił tygodnikowi Wprost, zapowiada jednak, że, podobnie jak niedoszły europoseł Tomasz Adamek, jest przeciwny legalizacji związków homoseksualnych.

- Biedroniowi nie poda pan ręki? - pyta Magdalena Rigamonti.

bEDkYWnb

- No może podam, ale robienie z homoseksualizmu polityki mi nie odpowiada. Znam homoseksualistów, którzy z tym się nie obnoszą. Mieszkaj sobie z facetem, ale nie rób z tego widowiska, krucjaty - apeluje Świerzyński i dodaje, że... był kiedyś molestowany. I to przez znaną osobę. Nie zdradza jednak przez kogo:

- Moja niechęć do homoseksualistów nie wzięła się z niczego. Byłem kiedyś molestowany przez takich ludzi. Wiem, że ci ludzie są na salonach, w świecie politycznym.

- Kto to jest?

- Nie powiem. Niech pani nie drąży tematu. Dziecko jest pozbawione własnej woli, ubezwłasnowolnione.

bEDkYWnh

- Chyba myli pan gejów z pedofilami. Kiedy to było?

- Jak miałem 11 lat. I ta menda śmie chodzić, pokazywać się w świecie kultury. Nie tylko księża molestują. Ci artyści, co siedzą w tych telewizjach, też. Ktoś w końcu musi z tym porządek zrobić.

- Pan zrobi, rozumiem.

- Jak się dostanę do Sejmu, to zrobię. Miłość może być tylko między mężczyzną i kobietą.

bEDkYWni

- Chyba już dość. Gdzie w tym chrześcijański szacunek do ludzi?

- Mam chrześcijański szacunek, homoseksualiście też bym pomógł, człowiek przecież. Pedofilowi nie!

- Pan był zgwałcony?

- Nie. W inny sposób.

bEDkYWnj

_

_

bEDkYWnC
KOMENTARZE
(309)
annn
7 lat temu
piszecie, że 'teraz to każdy był już molestowany' a może to wreszcie koniec tego pieprzonego tabu i zmowy milczenia ofiar...
gość
7 lat temu
Strasznie chaotyczny ten wywiad i jego wypowiedzi.
Gość
7 lat temu
Panu się chyba pomyliły określenia, oczywiście współczuję ale to była pedofilia, jakieś zboczenie a nie naturalne zachowanie homoseksualistów. Niestety przed takie sytuacje i ludzi nie jesteśmy w stanie iść do przodu a trzeba rozumieć, że homoseksualiści tez powinni nie bać się swojej miłości a nie ' robić co chcą ale tylko w domu ' to paranoja
bEDkYWnD
gość
7 lat temu
Ja byłam molestowana przez przyjaciela ojca. Jednak ja powiedziałam ojcu.
gość
7 lat temu
Karą za pedofilię powinna być kastracja, przez to dziecko, które zostało skrzywdzone. Jeśli miało w tym czasie min. 11 lat. Jeśli mniej, kastracją powinni zająć się rodzice.
Najnowsze komentarze (309)
gość
7 lat temu
LUDZIE SŁUPSKA NADSTAWIAJCIE DUPSKA Płonie już tęcza i płaczą geje. Bufetowa jest wśród nas. Odbudują znów tęczę złodzieje. Podpalimy ją nie raz. Patrzcie, tęcza już płonie ponad nad nami, bo jest z nami dziewczynka z zapałkami. Płonie już tęcza i płaczą geje, Podpalimy ją nie raz!
gość
7 lat temu
Geje podnoszą liczbę zachorowań na AIDS Aż o 20 proc. wzrosła w Niemczech liczba zarażeń wirusem HIV w pierwszej połowie tego roku w porównaniu z pierwszym półroczem roku ubiegłego - poinformował wczoraj berliński Instytut im. Roberta Kocha. Aż 60 proc. z 1164 zarażonych w tym okresie stanowią geje. Specjaliści z Instytutu Kocha uznali, że w przypadku homoseksualistów ryzyko zarażenia się wirusem powodującym AIDS podwoiło się w ciągu ostatnich 4 lat, co zapewne oznacza błyskawiczny wzrost liczby zachorowań na tę chorobę w tym środowisku. Najwięcej zarażeń zanotowano w wielkich miastach - Kolonii, Berlinie, Monachium i Frankfurcie nad Menem. Prezes Instytutu Reinhard Kurth wyraził zaniepokojenie wzrostem liczby tych "możliwych do uniknięcia zarażeń". Radził przypominać ludziom, że mimo coraz większych możliwości terapeutycznych AIDS wciąż nie jest uleczalny.
gość
7 lat temu
k**w.... to jakas nowa moda z tym molestowaniem?
gość
7 lat temu
Akurat byl molestowany,brakuje kasy ,pomyslu na te swoje piosnki to trzeba zarobic w inaczej ,czyli moi drodzy zwrocic na siebie uwage.Niestety ale Panu juz podziekujemy,juz dawno sie Pan wypalil
zynio
7 lat temu
Ten burak jak miał 11 lat to mógł g**j po polu rozrzucać . A jedyną osobistością we wsi był tłusty i pazerny proboszcz . Zapewne to ten pedofil w czarnej kiecce kazał sobie robić dobrze . Ale ten niedouczony roztrząsacz gnoju nie zna różnicy między homosiem a zbokiem pedofilem .
gość
7 lat temu
Sławkowi tyłek przeczepał ?
gość
7 lat temu
Chaotyczne są te zadawane pytania...brak profesjonalizmu...aż żal....
gość
7 lat temu
moze powoli zrozumieja ludzie ze tolerowanie zboczen to cofanie sie w rozwoju a nie progres. Moze w koncu skonczy sie gadanie o ciemnogrodach i zacofaniu i pojma tepaki w koncu ze normalne to nie jest.
bEDkYWnv
gość
7 lat temu
Bayer Full-lee Czong
gość
7 lat temu
KAŻDY NIEDOUK I D***L DP PSL-U
gość
7 lat temu
ściema
andre
7 lat temu
większość pedałów to pedofile ,to pokazują badania ,teścierwa jedynue w ten sposób potrafią się zaspokoić a Wy tvn gw biedronie propagujecie te perwersje!!!
gość
7 lat temu
T już robi się nudne.Okazuje się,że każda "gwiazda" i pożal się Boże "celebryta" był-była w dzieciństwie molestowana,gwałcona i napastowana we wszelki,ohydny sposób jaki tylko człowiek wymyślił.Coraz to mniej prawdopodobne a coraz bardziej pachnie chęcią zaistnienia lub ponownego odrodzenia w mediach.
gość
7 lat temu
GEJE TO NIE PEDOFILE, przestancie mylic pojecia, do cholery! geja interesuje w drugim mezczyznie to samo co kobiete, silne ramiona, miesnie, klatka piersiowa... dzieci tego nie maja! czy to az tak trudne do pojecia?!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDkYWoo
bEDkYWop
bEDkYWoq
bEDkYWor
bEDkYWos
bEDkYWnX