Niedziela 11.01.2015 22:00

Żona Terlikowskiego o tabletkach "dzień-po": "Europa UMRZE, POJAWI SIĘ KALIFAT!"

Małgorzata Terlikowska Tomasz Terlikowski tabletki dzień-po

Żona Terlikowskiego o tabletkach "dzień-po": "Europa UMRZE, POJAWI SIĘ KALIFAT!"fot. Eastnews

Kilka dni temu Komisja Europejska stwierdziła, że popularne pigułki "dzień-po" nie muszą być już sprzedawane wyłącznie na receptę. Teraz decyzja o dostępności takich tabletek leży w gestii każdego z krajów członkowskich Unii. Chociaż polski rząd jeszcze nie zdecydował, kiedy pochyli się nad proponowaną zmianą, wzbudziło to już spore kontrowersje.

Najbardziej oburzona są oczywiście prawicowi publicyści, którzy porównują zażywanie tabletek do aborcji. Lekarze wyjaśniają, że leki tego typu można kupić bez recepty niemal w całej Europie i nie są one tabletkami wczesnoporonnymi. Pigułki jedynie osłabiają owulację, przez co nie dochodzi do zapłodnienia. Te argumenty nie przekonują między innymi Małgorzaty Terlikowskiej.

Żona Tomasza Terlikowskiego i matka piątki dzieci nazwała pigułkę dzień-po "pigułką rozpusty". Na swoim blogu skomentowała, że tabletki doprowadzą do wymarcia Europy.

Dlaczego Komisja Europejska zdecydowała się na taki krok? Po to, "by zwiększyć skuteczność awaryjnej antykoncepcji, bo najlepiej jest, gdy pigułka zażywana jest do 24 godzin po stosunku". Inaczej mówiąc, chodzi po prostu o to, żeby rodziło się coraz mniej Europejczyków - pisze.

W sytuacji zapaści demograficznej Unia Europejska zamiast walczyć o każde życie, o każde dziecko ułatwia pozbywanie się swoich obywateli. Sami sobie w ten sposób strzelamy w kolano. Jeszcze trochę tego typu uregulowań i wyginiemy. Europa umrze. A w jej miejscu pojawi się kalifat, bo muzułmanki swoich dzieci nie zabijają.

Terlikowska uważa także, że za decyzją Komisji Europejskiej stoi spisek firm farmaceutycznych. Kobiety nie myślą o swoim organizmie ani o przyszłych pokoleniach, tylko o przyjemności, jaką mogą wynieść ze stosunku płciowego. Według niej wszystko jest teraz podporządkowane "ideologii rozpusty":

Ale to wszystko nie liczy się, gdy w grę wchodzą gigantyczne zyski, a także ideologia rozpusty i przyjemności bez odpowiedzialności. Szkoda tylko, że ceną za to jest ludzkie życie - napisała.

Ma rację?

Zobacz też: Terlikowski o zgwałconej 11-latce: "ABORCJONIŚCI CHCĄ JĄ PONOWNIE ZGWAŁCIĆ i ZABIĆ DZIECKO!"

"W walce z pedofilią w Kościele chodzi o to, ŻEBY WYCIĄGNĄĆ KASĘ!"

fot. Eastnewsfot. Eastnewsfot. Eastnews
fot. Eastnews
fot. Eastnews

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (2716)

Odpowiedz
94 34
zgłoś
gość 11.01.2015 22:07
ludzie, pomyslcie w jakiej sytuacji zazywa sie taka pigulke. Naprawde chcecie dzieci z g***tow i przypadkowych kontaktow seksualnych? Taka pigulka to cudowny wynalazek medycyny pozwalajacy zapobiec takiemu dramatowi jak decyzja o aborcji
Odpowiedz
77 32
zgłoś
Gość 11.01.2015 22:07
Zamilcz babo! Ps. Ona jest w wiecznej ciąży czy tak się zapasła?
Odpowiedz
78 23
zgłoś
gość 11.01.2015 22:07
Ona sama to najlepsza gaśnica sexu. OMFG
Odpowiedz
31 70
zgłoś
Gość 11.01.2015 22:07
zdziry pewnie zrobią zapas takich pigułek
Odpowiedz
27 38
zgłoś
Gość 11.01.2015 22:07
Biedna kobita- jeśli mają jedno dziecko, to miała tylko jeden orgazm -wyrazy współczucia kieruję
Ładowanie komentarzy…