Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nastolatka spotyka się z... WŁASNYM OJCEM! Chce wziąć z nim ślub i mieć dzieci!

579
Podziel się

"Straciłam z nim dziewictwo, bo z żadnym innym mężczyzną nie czułam się tak komfortowo."

Nastolatka spotyka się z... WŁASNYM OJCEM! Chce wziąć z nim ślub i mieć dzieci!
bCHFUtph

Od kilku dni Amerykanie żyją osobliwym artykułem, który ukazał się w weekendowym dodatku do New York Magazine. Tekst zreferowało już kilka stacji telewizyjnych, chociaż brzmi jak zbiór chorych seksualnych fantazji.

Bohaterką wywiadu jest 18-latka, która od dwóch lat... spotyka się z własnym ojcem. To z nim przeszła inicjację seksualną i planuje ślub. Dziewczyna nie zgodziła się na podanie swoich personaliów. Wiadomo jedynie, że pochodzi z regionu Wielkich Jezior na północy USA. Przez szesnaście lat samotnie wychowywała ją matka, bo ojciec na wieść o ciąży zostawił swoją ówczesną dziewczynę. Gdy bohaterka tekstu była już w szkole średniej ojciec znalazł ją na Facebooku i zaprosił do siebie na tydzień. To szokujące, ale właśnie wtedy dziewczyna zakochała się w mężczyźnie i... spędziła z nim noc.

Straciłam z nim dziewictwo, bo z żadnym innym mężczyzną nie czułam się tak komfortowo. To było szalenie zmysłowe - powiedziała w rozmowie.

bCHFUtpj

Nastolatka i jej ojciec są już zaręczeni a teraz planują się pobrać (!). Ceremonia ma odbyć się w stanie New Jersey, bo tam prawo jest mniej restrykcyjne. Do pomysłu entuzjastycznie nastawieni są rodzice mężczyzny, niestety jego niedoszła żona (a matka bohaterki) nie chce zabierać w tej sprawie głosu.

Powiedziałam mojej mamie, że jeśli będzie chciała zobaczyć wnuki, to wyślemy jej pieniądze i będzie mogła do nas przyjechać - twierdzi dziewczyna.

Bohaterka sama mówi o sobie, że jest biseksualna i nie widzi problemu w poślubieniu biologicznego ojca. Śmieje się także z zarzutów kazirodztwa:

Wszyscy myślą, że dzieci z kazirodczych związków mają problemy genetyczne, ale to nieprawda. To dzieje się tylko w przypadku długiej endogamii (zawierania małżeństw wewnątrz własnej grupy społecznej - przyp. red.), na przykład, gdybyśmy byli rodziną królewską. Kazirodztwo towarzyszy naszemu gatunkowi od początku istnienia!

bCHFUtpp

Artykuł brzmi na tyle nieprawdopodobnie, że część dziennikarzy zaczęła zastanawiać się, czy nie jest to kolejna sprytna kampania społeczna. Na razie nikomu nie udało się zidentyfikować głównej bohaterki ani zweryfikować prawdziwości reportażu.

bCHFUtpK
KOMENTARZE
(579)
gość
5 lata temu
patologia...
gość
5 lata temu
obrzydliwe
gość
5 lata temu
oni są chorzy
bCHFUtpL
Gość
5 lata temu
Totalna patologia... obrzydliwe i nie do przyjecia, strach myslec co bd w przyszlosci, swiat chce byc coraz bardziej tolerancyjny to pewnie i to juz niedlugo bd "norma"
gość
5 lata temu
patologia. ja nie wiem co się z tym światem dzieje. chyba nas czas dobiega końca i sami się wykańczamy.
Najnowsze komentarze (579)
Gość
3 lata temu
Adam i Ewa...aaa Jesus wam nie powiedział prawdy? O jakie to przykre...
birkenstock s...
5 lata temu
birkenstock sale sandals birkenstock shops
fitflop sales
5 lata temu
fitflop store singapore fitflop sales
fitflop sanda...
5 lata temu
fitflop store fitflop sandals clearance
fitflop singa...
5 lata temu
fitflop cheap fitflop singapore sale
fitflop onlin...
5 lata temu
fitflop store singapore fitflop online sale singapore
http://bootsc...
5 lata temu
discount uggs boots cheap
fitflops
5 lata temu
fitflops
bCHFUtpD
http://ashwed...
5 lata temu
ash wedges
asics singspo...
5 lata temu
toms shoes au asics singspore store
gość
5 lata temu
bajeczka
ola
5 lata temu
niedługo będzie to normą ,tak jak różnica wieku pomiędzy partnerami 20-60 lat dzisiaj nikogo już nie szokuje ... okropność
gość
5 lata temu
nikt ich nie widział, nie namierzył ...... ale trzeba coś napisać by była czytalność ;)
gość
5 lata temu
ściema
...
Następna strona
bCHFUtqf