Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sąd Apelacyjny pogrążył Schejbal: "Żaden z 20 świadków nie potwierdził mobbingu"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
221
Podziel się:

Aktorka po raz drugi przegrała z producentem "Szpilek na Giewoncie". "Sąd punkt po punkcie obalał wszystkie zarzuty."

Sąd Apelacyjny pogrążył Schejbal: "Żaden z 20 świadków nie potwierdził mobbingu"
bECOOjkR

**_

_**

bECOOjkT

Magdalena Schejbal w marcu zeszłego roku przegrała proces z szefem firmy PAISA, Maciejem Ślesickim. Aktorka oskarżyła go publicznie o to, że znęcał się nad nią na planie Szpilek na Giewoncie, przez co wylądowała w szpitalu i omal nie poroniła. Reżyser pozwał ją do sądu za naruszenie dóbr osobistych, sugerując, że mści się na nim za to, że nie zapłacił jej tyle, ile żądała.

Jak wyszło na jaw podczas procesu, Magda chciała aż 100 tysięcy złotych za 6 dni zdjęciowych. Sąd I instancji przyznał rację Ślesickiemu i nakazał aktorce publiczne przeprosiny oraz wpłatę 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich. Zobacz: Schejbal PRZEGRAŁA W SĄDZIE! Chciała... 100 tysięcy ZA 6 DNI PRACY?!

Schejbal zdecydowała, że nie podda się łatwo i złożyła apelację. Sąd Apelacyjny nie tylko podtrzymał wyrok, ale, jak pisze Twoje Imperium, opublikował druzgocące uzasadnienie.

Sąd punkt po punkcie obalał wszystkie zarzuty, które w jednym z wywiadów stawiała producentom - pisze tabloid. Uznał je za "emocjonalne, nieprawdziwe, wyolbrzymione". Podkreślił, że żaden z 20 świadków obu stron nie potwierdził obrażania, mobbingu i złego traktowania ciężarnej aktorki podczas kręcenie scen do serialu. Przypomniał, że będąc z ciąży, zobowiązała się do przebywania na planie do 12 godzin przez umówioną liczbę dni. I jej znalezienie się w szpitalu, choć przez nią niezawinione, postawiło produkcję przed wielkim wyzwaniem, jakim była konieczność natychmiastowego podjęcia działań, by serial mógł być nadal realizowany.

bECOOjkZ

Sąd stwierdził też, że aktorka, podejmując rozmowy o kolejnym sezonie serialu, negocjowała m.in opiekę dla dziecka i honorarium, natomiast nie zająknęła się ani słowem o dotychczasowym traktowaniu jej na planie. To sprawia, że jej późniejsze oskarżenia stają się jeszcze bardziej niewiarygodne.

Zdaniem osoby z branży, Schejbal zbyt szybko uwierzyła, że jest wielką gwiazdą.

Po sukcesach w Kryminalnych i Szpilkach na Giewoncie Magdzie woda sodowa uderzyła do głowy - ocenia jej znajoma z planu. Uważała, ze jest gwiazdą i wszystkie jej życzenia muszą być spełniane.

**_

bECOOjla

_**

bECOOjlb
bECOOjlu
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(221)
gość
7 lat temu
gdyby nie tatuś to nikt by jej nie znal, co z niej za "gwiazda"...
agatusiek123
7 lat temu
Jakoś jej nie lubię. ..
gość
7 lat temu
Nos jak zaczep od wagonu
bECOOjlv
gość
7 lat temu
To tak jak z wypadkiem mojego ojca-zawaliło się pod nim rusztowanie,właściciel zaoszczędził na tym parę złotych-żaden z 30 osobowej firmy "przyjaciół" ojca nie zeznawał,mimo że to oni wzywali karetkę i wyszło,ze ojciec tam wogóle nie robił....
gość
7 lat temu
Strzeliła sobie w stope! Może i aktorka ponad przeciętną ale urody ona nie ma!
Najnowsze komentarze (221)
gość
7 lat temu
po co piłuje gałąż, na której siedzi
gość
7 lat temu
Nie ma sprawiedliwości w sądach, przecież wiadomo. Koleś miał znajomych, więc się wymigał
gość
7 lat temu
Bardzo brzydka,no i niesympatyczna aktorka
gość
7 lat temu
niech kupi sobie lustereczko a i z wiedzą nie jest za bogato,żenada
gość
7 lat temu
Taki Tofik... brziiidal
gość
7 lat temu
Ale ona ma twarz! Bleeeee! Ta wielka JAPA!
gość
7 lat temu
pospolite - bez wyrazu i ani trochę urody
Gość
7 lat temu
Obrzydliwie brzydka zarozumiala i net talentu
bECOOjln
gość
7 lat temu
Ta osoba niby z branży niech zamknie ten swój wredny pysk i nie szczuje ! Schejbal jest GWIAZDĄ i tak będzie grała bo jest SUPER AKTORKĄ
gość
7 lat temu
Sąd to s****a , a jeszcze większa s****a to ten facet co poczuł się pognębiony ! Już widzę pognębionego producenta !!!!!!! Zachował się jak ś****a !
gość
7 lat temu
Lubię ją z powodu tego nochala, nie jest próżna jak Kamila Baar i się nie operuje i super.. Jest charakterystyczna a nie pospolita Barby jak Baar
gość
7 lat temu
Ja też nie będę tęsknić.....
tchórzliwa
7 lat temu
To świństwo , obrzydliwie zachował się producent pozywając ją do sądu ! Za co ? Za prawdę ? Zaszyć pysk , tak , bo aktor musi godzić się na wszystko inaczej w*n ! Ohydne to , Jestem za Magdą !
gość
7 lat temu
Niechcemy jej w tv....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECOOjmg
bECOOjmh
bECOOjmi
bECOOjmj
bECOOjmk
bECOOjlP