Trwa ładowanie...
Przejdź na

Z ostatniej chwili: Córka Whitney Houston znaleziona NIEPRZYTOMNA W WANNIE!

186
Podziel się:

Bobbi Kristina trafiła do szpitala. Za niecałe dwa tygodnie trzecia rocznica śmierci jej matki...

Z ostatniej chwili: Córka Whitney Houston znaleziona NIEPRZYTOMNA W WANNIE!

22-letnia Bobbi Kristina Houston Brown, córka Whitney Houston i Bobby'ego Browna, wielokrotnie trafiała do klinik odwykowych, w których leczyła się z uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Dziewczyna nie radziła sobie z tragiczną śmiercią matki, a ukojenie znaleźć miała w ramionach Nicka Gordona, z którym się wychowywała - jej matka, chociaż nigdy formalnie nie adoptowała chłopca, zaopiekowała się nim i przyjęła pod swój dach. Chociaż związek Bobbi Kristiny i Nicka był potępiany przez niemalże całą rodzinę, w styczniu zeszłego roku wzięli ślub. Przypomnijmy: Córka Whitney Houston: "Matka chciała naszego małżeństwa"

Niestety, wszystko wskazuje na to, że to nie koniec kłpotów jedynej córki piosenkarki. Jak donoszą media za oceanem, w sobotę wieczorem Bobbi Kristina trafiła do szpitala North Fulton w Roswell po tym, jak jej mąż i czwórka przyjaciół znaleźli ją nieprzytomną w jej domu. Usiłowali ją reanimować, ale do pełnego przywrócenia oddechu potrzebna była interwencja ratowników medycznych. Dopiero w szpitalu udało się w pełni ustabilizować jej stan.

Nieco makabrycznym szczegółem całej sprawy jest fakt, że dziewczynę znaleziono w wannie. W 2012 roku dokładnie w ten sam sposób zginęła jej matka, Whitney Houston. Trzecia rocznica jej śmierci przypada za niecałe dwa tygodnie, 11 lutego. Bobbi Kristina podobno od lat powtarzała, że czeka ją taki sam los.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(186)
gość
8 lat temu
Ale czas szybko mija, to już trzy lata!!!
gość
8 lat temu
Przykre, że dziewczynie gotuje się taki sam los jak jej matce :(
Gość
8 lat temu
Przykro patrzec jak marnuje zycie
Gość
8 lat temu
Szkoda jej
gość
8 lat temu
skończy jak jej matka tylko o wiele szybciej
Najnowsze komentarze (186)
gość
8 lat temu
Whitney to diament
gość
8 lat temu
Rodzina wariatów no więc wariactw ciąg dalszy...
gość
8 lat temu
tak skonczy jak matka
Gość
8 lat temu
Gdyby musiała chodzic do pracy i gdyby prowadziła normalne życie to coś takiego by się nie zdarzyło. Jak jest za dużo pieniędzy w dodatku nie zarobionych przez siebie to później nudzi się w życiu i sięga się po narkotyki. Szczerze jej nie żałuję
gość
8 lat temu
Fajna małpeczka 😜
Gość
8 lat temu
Na własne życzenie.
Gość
8 lat temu
Cpuny .
gość
8 lat temu
To jest sprawa dla prokuratora !!!!
Jack
8 lat temu
Takie ma środowisko że ją niszczą, z matką też tak było. Żeby zdobyć (wyłudzić) kasę to się uzależnia od leków i narkotyków i ta osoba staję się narzędziem do robienia kasy. Michel Jackson też przez to przeszedł. Uzależnieni nie maja wpływu na swój los i życie !!!
gość
8 lat temu
I na chxj, o tym piszą??. Żeby dokrecać jej śrubę, tak jak dzieciakom Jacksona.?? Zaplecze plotkarskie i paparazzi showbizu, to czasem totalne k....two. Żadnych granic, żeby tylko się nachapać. Nawet dzieciaków po tragicznie zmarłych, gwiazdach potrafią rozszarpywać. To najgorsza odmiana ludzi.
gość
8 lat temu
Biedna dziewczyna, mam nadzieję, że miłość męża pomoże jej uporać się z tym, że zrozumie, iż ma dla kogo żyć oraz to, że jej matka nie chciałaby, żeby spotkał ją taki koniec.
gość
8 lat temu
czarne cpuny! nie szkoda! nikt ich nie zmusza do cpania!
gość
8 lat temu
Takie życie jakie jej zafundowali jej właśni rodzice, teraz pokutuje!
Momo
8 lat temu
jaka Mać taka Nać ....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie