Czwartek 05.02.2015 09:45

Depp i Heard JUŻ PO ŚLUBIE!

Johnny Depp Amber Heard

Depp i Heard JUŻ PO ŚLUBIE!@East News

W czerwcu 2013 roku Johnny Depp porzucił swoją partnerkę i matkę dwójki dzieci, Vanessę Paradis. Aktor, który kończy w tym roku 51 lat, nie mógł zdecydować się na ślub przez ponad 13 lat twierdząc, że nie jest mu on do niczego potrzebny. Kiedy jednak zostawił Paradis dla młodszej od siebie o ćwierć wieku Amber Heard, zapragnął nagle legalizacji związku. Zobacz: Depp: "Powiedziałem dzieciom, że JUŻ NIE KOCHAM ICH MATKI"

Przygotowania do ceremonii trwały od kilku miesięcy, podawano różne lokalizacje i zaplanowane atrakcje: wesele na Bahamach, prywatnej wyspie Deppa, występ Rolling Stonesów i plejadę gwiazd wśród gości. Ostatecznie jednak było nieco skromniej. Jak donosi amerykański US Weekly, ślub odbył się w miniony wtorek w posiadłości aktora w Los Angeles.

Nie mogli się doczekać! Powiedzieli sobie "tak" na kilka dni przed zaplanowaną na Bahamach ceremonią - komentuje tygodnik. Pobrali się w posiadłości Deppa w West Hollywood. Za kilka dni wsiadają w samolot i lecą na drugą, bardziej huczną imprezę.

O takiej kolejności wydarzeń zdecydowały zapewne względy formalne - żeby odbyć mogła się romantyczna i efektowna ceremonia poza granicami Stanów Zjednoczonych, jego obywatele muszą najpierw zawrzeć związek małżeński przed uprawnionym do udzielania ślubów miejscowym urzędnikiem. Tak samo było w przypadku Angeliny Jolie i Brada Pitta. Zobacz: Jolie i Pitt wzięli "sekretny ślub" przed ceremonią we Francji!

@East News@East News@East News
@East News

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (399)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 391-399 z 399
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.02.2015 22:05
gość:
gość:
gość:
gość: Błagam o pomoc!! Od trzech tygodni mam starsznie pomarszczonego penisa. Wie ktoś co z tym zrobić?
Mis ie pomarszczył srom po kąpieli w bałtyku. Pomogła mi maść na kleszcze
Na pomarszczonego penisa najlepsza jest ślina. Musiasz sobie sam obciagnąć. Ja sobie sam obciągam zawsze przed snem i mam gładkiego wacka
A co z tym pomarszczonym sromem?
Po masci na klacze, kazdy kon staje teraz na bacznosc!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.02.2015 00:31
Po tej Amber widać, że to niezła franca, ma tą pizd..o,watość wypisaną na twarzy. I jeszcze nie widziałam żadnego jej zdjęcia, na którym wyglądałaby na zakochaną w Deppie. On na nią patrzy maślanymi oczami na wielu zdjęciach, ale jej twarz jest zawsze albo zimna albo pusta.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.03.2015 15:34
gość: nie lubię go, po tym, jak zostawił Vanessę, stracił dla mnie cały czar.
... no jak jej k***a nie kochał to odszedł ... miał z nią być tylko dla dzieci i obydwoje byliby nieszczęśliwi ... jesteście idiotami ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
asics singspore store 18.07.2015 19:12
asics running shoes asics singspore store
Odpowiedz
0 0
zgłoś
fitflops sale 09.08.2015 02:31
fitflop warehouse sale malaysia 2014 fitflops sale
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 391-399 z 399