Trwa ładowanie...
Przejdź na

Co naprawdę dzieje się z córką Whitney Houston? Relacje są sprzeczne...

298
Podziel się:

Ojciec jest przeciwko odłączaniu jej od aparatury podtrzymującej życie. "Wciąż wierzy w cud."

Co naprawdę dzieje się z córką Whitney Houston? Relacje są sprzeczne...

Od soboty trwa walka o życie 21-letniej Bobbi Kristiny Brown, córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna. Dziewczyna została znaleziona nieprzytomna, leżąc twarzą do dołu w wannie pełnej wody, po tym jak zatruła się dużą dawką silnych leków. Najpierw trafiła do szpitala w Roswell, skąd przetransportowano ją do kliniki w Atlancie. Lekarze nie ukrywali, że jej stan jest bardzo ciężki. Kristina nie dawała wyraźnych oznak życia.

Wczoraj wieczorem media za Oceanem poinformowały, że stan Kristiny nie rokuje poprawy. Pojawiły się potwierdzone doniesienia o odłączeniu dziewczyny od aparatury podtrzymującej życie. Przypomnijmy: Z ostatniej chwili: Córka Whitney Houston ODŁĄCZONA OD APARATÓW PODTRZYMUJĄCYCH ŻYCIE!

Wygląda jednak na to, że sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana. Niektóre media twierdzą, że Bobbi Kristina wciąż jest podłączona do specjalistycznych urządzeń a decyzja o ich demontażu zależy od jej ojca, Bobby'ego Browna. Wczoraj Brown skończył 46 lat i przez cały dzień był przy łóżku córki.

Bobby jest nieugięty i wciąż wierzy w cud - twierdzi przyjaciel rodziny. Nie chce odłączać Kristiny do maszyn wspomagających życie, ale jego uczuć nie podzielają lekarze. Bobby twierdzi, że oni nie wierzą w cuda, jakich wcześniej doświadczyła cała rodzina.

Problem w tym, że mózg Bobbi Kristiny znajduje się w stanie minimalnej aktywności, a ona sama nie nawiązuje kontaktu z otoczeniem.

Bobby Brown zdementował informacje o śmierci swojej córki. Zapewnia, że wciąż się za nią modli:

Jeśli mielibyśmy komentować każdą informację, którą publikują media, przez 24 godziny na dobę nie zajmowalibyśmy się niczym innym, jak tylko pisaniem oświadczeń - skomentował Brown. Kristina czuje się dobrze, modlimy się za nią.

Przypomnijmy, że Bobby ma powody do wyrzutów sumienia. Przez wiele lat brał na oczach córki narkotyki i doprowadził do uzależnienia i śmierci jej matki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(298)
gość
8 lat temu
Czy żyje czy już sotała odłączona jedno jest pewne szkoda dziewczyny
Gość
8 lat temu
On powinien tam leżeć zamiast niej
Gość
8 lat temu
Ludzie chyba maja za duzo...
aga
8 lat temu
Uzależnienie zniszczy życie każdego. Przykre
MM
8 lat temu
sam wepchnął whitney w narkotyki, to jakie wzorce miała by mieć ich córka? jest współwinny tej całej sytuacji
Najnowsze komentarze (298)
greg
7 lat temu
wykończył żonę i córkę . nie lubię wsioka
WL
8 lat temu
Życzę jej aby z tego wyszła.
gość
8 lat temu
przez lata ćpał, wciągnął to Whitney, najpiękniejszy głos w historii muzyki!! zmarnował jej życie, karierę, głos, bił ją i uzależnieniem doprowadził do śmierci, jak widać córka nie miała lepiej, oby teraz w końcu okazał skruchę, skur*****n jeden, jak można własnej rodzinie urządzić taki los...... trzymaj sie Bobbi Kristina, jesteś za młoda żeby umierać...
gość
8 lat temu
ciężko żyć bez kasy, a z kasą jeszcze ciężej...
gosc-ja
8 lat temu
racja to jego wina, to on tam powinien lezec jak warzywo, on jest powodem zla, ktore ma takie nastepstwa, nie cierpie go
gość
8 lat temu
no i co macie celebryci z tej waszej całej sławy, blasku i poklasku? Jeśli nawet radość to jest ona chwilowa,przemijająca i tak naprawdę nieprawdziwa,bo gdyby bylo inaczej nie szukalibyście pocieszenia w narkotykach.A tak to towarzyszą wam wielkie tragedie na własne życzenie, bo ta sława i kasa z saem swej natury pusta i próżna, pustki w głowie robi
aga
8 lat temu
Nawet w bogatej rodzinie i znanej na całym świecie można urodzić się tylko po to, żeby mieć przechlapane od poczatku do końca. Strasznie smutne miała życie Bobbi, okropnie...
Fanka Whitney
8 lat temu
To ten s*******z powinien zdechnąć. Cierpią osoby, które on wykończył :(
gość
8 lat temu
Zaćpała się z własnej głupoty - miała dla kogo żyć, zniszczyła życie swoje i córki
gość
8 lat temu
Tak kończą śmierdzące cpuny i dobrze.
gość
8 lat temu
nikt nikogo nie doprowadza do bycia narkomanem. Cpunem sie zostaje na wlasne zyczenie
gość
8 lat temu
Dziewczyna miała pieniadze ale nie miala celu w zyciu .Pieniadze pomagaja madrym niszcza glupcow
gość
8 lat temu
Cholerni rodzice.
gość
8 lat temu
jego powinni zamknąć to on zniszczył Whitney i teraz córkę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie