Trwa ładowanie...
Przejdź na

Apelujemy do ofiar molestowania w polskiej telewizji: OPOWIEDZCIE O SWOJEJ HISTORII W MEDIACH!

276
Podziel się

To już czas. Po artykule Jacka Żakowskiego żadna gazeta nie przemilczy tej sprawy!

Apelujemy do ofiar molestowania w polskiej telewizji: OPOWIEDZCIE O SWOJEJ HISTORII W MEDIACH!
bDgfoglN

W polskich mediach zapadła dziś rano złowroga cisza. Cisza nad felietonem Jacka Żakowskiego. Szczerym, bardzo mocnym i odważnym. Odważnym, bo znany dziennikarz pisze przecież na pewno o jednym ze swoich znajomych. O bardzo znanym dziennikarzu.

Żakowski nie sympatyzuje z tygodnikiem Wprost, ale, jak widać, ma dość zakłamania i braku reakcji mediów po jego publikacji. Jego znajomi z branży po raz kolejny chcą umyć ręce od sprawy molestowania i mobbingu "znanej dziennikarki". Czy cisza będzie trwać nadal?

Nie mam powodu wierzyć "Wprost" i postom. Ale tysiące ludzi mówią i piszą o tym w sieci. Pod nazwiskiem robią to ostrożnie ze względu na konsekwencje prawne - pisze Żakowski. Anonimowo - z nazwiskami, nazwami programu i stacji, pikantnymi szczegółami oraz uzupełnieniami. Bo podobno ofiar było wiele.

bDgfoglP

Nie zajmuję się sprawami towarzyskimi. Ale jeśli chodzi o ten przypadek przemocy, przyznam, że niepokojąco milczące są wielkie media, słusznie zainteresowane konwencją [antyprzemocową przegłosowaną w Sejmie]. To źle.

Mleko się rozlało. Jeśli się nie posprząta, to skiśnie. Będzie mordowało smrodem nie tylko firmę i gwiazdę, ale też cywilizację od Bałtyku po Tatry.

Żakowski podkreśla też, że korporacja, która toleruje molestowanie swoich pracowników przez gwiazdę, "staje się współwinna", zwłaszcza teraz, gdy szambo wybiło, a o sprawie wiedzą już wszyscy. Pisze nawet o "piętnie domu złego", które będzie się ciągnąć za redakcją i całą telewizją.

bDgfoglV

Tak mocne słowa z ust dziennikarza szanowanego we wszystkich milczących "wielkich mediach", o których pisze, nie przejdą bez echa. To sygnał dla wszystkich ofiar: nie musicie się już bać. Żadna gazeta nie przemilczy już tej sprawy. Wasze słowa zostaną potraktowane poważnie. Milczeć będą być może telewizje, a w każdym razie jedna, ale to już nie wystarczy, żeby zamilczeć problem na śmierć. Nie w czasach Internetu. Opowiedzcie o swojej historii w mediach, opowiedzcie o tym, co Was spotkało. Pamiętajcie - to nie Wy powinnyście czuć się źle, to on powinien czuć się źle. To on powinien bać się teraz o swoją pracę i karierę.

bDgfogmq
KOMENTARZE
(276)
gość
6 lat temu
wywalić durczoka na zbity pysk! tvn nic nie straci bo i tak nikt nie moze na ta wredna morde patrzec jak prowadzi fakty
Gość
6 lat temu
Jak zwykle będą chcieli zalatwic wszystko po cichu, ewentualnie zrobią z dziewczyny wariatkę, a z tego ogiera ....biedną ofiarę.
gość
6 lat temu
Brawa dla niego, że nie bał się o tym napisać.
bDgfogmr
Gość
6 lat temu
Zdziwilibyśmy sie pewnie ile zbójów codzien ogladamy
Kamil
6 lat temu
Ciekawe ile brudów jeszcze wyjdzie na światło dzienne.
Najnowsze komentarze (276)
Gość
3 lata temu
Zakowski nie wroci do koryta.
Gość
3 lata temu
Zakowski nie wroci do koryta.
j
6 lat temu
niech ta dziennikarka powie kto to a niech się nie ujawnia
gość
6 lat temu
Nikt się nie przyzna, i nikt nikomu nie opowie, bo nie ma do czego i o czym. I tyle. One wszystko by dały byle w tv zaistnieć, a jak się nie udało, to wielkie molestowane - (patrz czekoladka Omena, najpierw się obmacywała po wannach z innymi lesbami na wizji, a teraz sie wypowiada o molestowaniu, a ciekawe ile dała się p********ć, żeby w tv cycami świecić). Na policję nie można było tego molestowania zgłosić, śmiercią grozili? Widocznie nie było tak źle, skoro jedna z drugą cicho siedziała. Wy się lepiej rozejrzycie, co wam usiłują tą sprawą wazniejszego zasłonić! Durczok i molestowanie na tapecie, wasze oczy na nich , a za plecami wam pół kraju rozkradną.
gość
6 lat temu
No własnie.. dlaczego MEDIA MILCZA ? MEDIA które potrafią cały dzień nadawać na tematy bitego psa czy dziury w chodniku ? a tu takie newsy I CISZA ! a pan któremu sie podczas porannych wiadomości buzia nie zamyka - pan tez nie ma nic do powiedzenia ?
gość
6 lat temu
Srrrataa taata ,dajcie temu chlopowi juz spokoj!!!!
krystyna
6 lat temu
Żadko sie zgadzam z p.Zakowskim !Ale w całej rozciagłosci sie zgadzam.Jest teraz 19,29 i ten osobnik prowadzi w tv rozmowę!To jest skandal ,ta stacja nie ma wstydu idzie w zaparte,ale smrodek szamba sie rozchodzi!!!!Takie typy sie zdarzają w każdym srodowisku,ale problem jest jaka reakcja jest jego przełozonych,właścicieli stacji!Kompromitacja tej stacji to już nie będzie sie puszyć że to zaszczyt w niej pracować!BO to jest obciach w takim mętnym stawie łowić ryby!!!!!!!!!!Na znak protest piloty w rękę i zmieniamy programtv!
gość
6 lat temu
Najprostszy sposób żeby kobieta mogła kogoś u****ć w pracy (nap. swojego szefa) to go o molestowanie. Praktycznie facet nie ma żadnej możliwości żeby taki zarzut obalić dlatego ostrożnie drodzy internauci z osądami.
bDgfogmj
gość
6 lat temu
NAZWISKO!
gość
6 lat temu
Ciekawe kto ma ochotę na stołek naczelnego faktów. Hmmm może Jola?
gość
6 lat temu
wiadomo już kto to?
Gość
6 lat temu
Duch Leppera mediom.A ten palec wskazujący to w czyim kierunku???Wywieranie presji na ofiary ??? czy na oprawców, zwierzchników i mocodawców?
gość
6 lat temu
Kamil D albo LIs
gość
6 lat temu
Nie słyszymy specjalnie o pedofilach-dziennikarzach, pedofilach-prawnikach, z rzadka o pedofilach-lekarzach, etc za to księży-pedofilów dziennikarze łowią ekspresowo - to jest zawsze gruby news. Mimo to prosta statystyka wskazuje, że w każdej grupie zawodowej istnieje podobny procent przestępców seksualnych...Tak samo z innymi formami nadużyć...Ot taki obiektywizm mediów.
...
Następna strona
bDgfogmL