Trwa ładowanie...
183
Podziel się
2 z 18

Whitney Houston

Whitney Houston
0
0
KOMENTARZE
(183)
gość
7 lat temu
A ja sklerozy nie mam i dobrze pamietam, jak pudel pastwił się nad nią póki żyła, jak wyąmiewał, jak obrażał, jakie zdjęcia publikował! Wy ją chcecie zapamiętać piękną, młodąm trzeźwą?! Wy?! na szczęście, ja WAS zapamiętałam w tej sprawie!
gość
7 lat temu
Taka piękna, bogata a już jej nie ma.. Szkoda Pięknej Kobiety
gość
7 lat temu
to wszystko przez nieodpowiedniego faceta i słabą wolę...
Gość
7 lat temu
Była piękną i utalentowaną kobietą, jednak często los była niełaskawy dla takich ludzi. Niech spoczywa w pokoju.
gość
7 lat temu
Przepiekna i bardzo uzdolniona kobieta :(
Najnowsze komentarze (183)
gość
7 lat temu
Małota Robert - Właściciel, adres: ul. Rożnowa 72 32-020 Wieliczka, małopolskie, jednoosobowa własność prywatna. NIP: 683-17-36-801, REGON: 356851593
asics shoes s...
7 lat temu
asics singapore outlets asics shoes singapore outlets
asics shoes s...
7 lat temu
asics running shoes asics shoes singapore online
gość
7 lat temu
Piszę ten komentarz bo już naprawdę dość mam upatrywania Whithney jako...ćpunki, depresiary,l***i która zmarnowała coś.KTO WAM, A ZWŁASZCZA PUDLOWI TAKIE PRAWO TAK OSĄDZAĆ.!!!!!!!! Jestem osobą która miała okazję być blisko Whithney, rozmawiać z nią i obcować w Los Angeles .Nie był to wywiad, krótkie pierdnięcie na użytek publiki. To były miesiące rozmów i przyjazni z kobietą fantastyczną, ciepłą choć jej ciepła nie dano.
gość
7 lat temu
Ja też sklerozy nie mam. Jakim prawem pudel pisze takie teksty i oczernia zmarłą, choć g****o wie. Whithney kochała życie, a nader wszystko kochała Bobbi Kristine, była bardzo normalna, ludzka, tylko świat i biznes traktował ją nieludzko
gość
7 lat temu
Klauzule wekslowe Oprócz obligatoryjnych elementów weksla mogą się w nim znaleźć dodatkowe zastrzeżenia stron stosunku wekslowego, mogą to być: Klauzule wekslowo skuteczne - takie, których umieszczenie w treści weksla wywołuje skutki określone prawem wekslowym, np. zwolnienie od protestu, klauzule domicylu, małota Klauzule wekslowo obojętne - takie, których umieszczenie na wekslu nie wywołuje skutków z punktu widzenia prawa wekslowego (uznaje się je za nie napisane), np. zwolnienie wystawcy od odpowiedzialności za zapłatę weksla, klauzula zapłaty w walucie zagranicznej, klauzula bez kosztów, Klauzule zakazane - takie, których zamieszczenie powoduje nieważność weksla, np. uzależniające spełnienie zobowiązania wekslowego od warunku, robert Klauzule pozawekslowe - klauzule mające znaczenie dla stosunków pozawekslowych, np. klauzula pokrycia, klauzula zawiadomienia.
gość
7 lat temu
Wierzyciele wekslowi W zależności od sytuacji wierzycielami wekslowymi mogą być: remitent - osoba na której rzecz ma być dokonana zapłata z weksla, pierwszy wierzyciel wekslowy, indosatariusz (żyrantariusz) - posiadacz weksla, który nabył małota go w drodze indosu, wyręczyciel - osoba dokonująca zapłaty za dłużnika wekslowego, która staje się później jego wierzycielem, regredient - osoba żądająca sumy wekslowej w drodze regresu.
gość
7 lat temu
Dłużnicy wekslowi W zależności od sytuacji dłużnikami wekslowymi mogą być: trasat - osoba, której wystawca weksla zleca zapłatę sumy wekslowej; przyjemca (akceptant) - trasat, który przyjął na siebie (dokonał akceptu weksla) zobowiązanie zapłaty sumy wekslowej, wystawca weksla - wystawca odpowiada za przyjęcie i za zapłatę weksla przez trasata, wystawca może się natomiast zwolnić od odpowiedzialności za przyjęcie weksla przez umieszczenie odpowiedniej klauzuli, poręczyciel wekslowy (avalista) - osoba trzecia, która poręcza (gwarantuje) swoim podpisem na wekslu zapłatę sumy wekslowej przez dłużnika wekslowego, indosant (żyrant) - osoba przenosząca prawa z weksla poprzez indos (czyli “zbycie weksla”), indosant odpowiada w braku przeciwnego zastrzeżenia za przyjęcie i za zapłatę weksla; osoba dokonująca zapłaty z weksla w miejsce trasata lub akceptanta bez umocowania albo z przekroczeniem umocowania, regresat - osoba odpowiadająca z weksla w drodze regresu.
gość
7 lat temu
Funkcje weksla funkcja kredytowa - weksel w roli pieniądza jako zapłata za towar lub usługę (forma kredytu handlowego - kupieckiego), funkcja płatnicza - weksel jako surogat pieniądza, można nim robert dokonywać zapłaty, może powodować umorzenie długu pokrytego wekslem albo zabezpieczyć zapłatę weksla w przyszłości, funkcja gwarancyjna – weksel może stanowić zabezpieczenie zobowiązań pieniężnych istniejących w chwili ich wystawienia i przyszłych, funkcja obiegowa (przedmiot obrotu) - wierzytelność wekslowa może być przenoszona w drodze indosu na inne osoby, funkcja refinansowa - przedstawienie weksla do dyskonta w banku pozwala posiadaczowi weksla uzyskać sumę wekslową, pomniejszoną o prowizję małota banku przed terminem płatności weksla (przez niektórych autorów nie jest uważana za samodzielną funkcję, a jedynie za jeden z przejawów funkcji kredytowej).
gość
7 lat temu
Elementy weksla W prawie polskim zasady wystawiania i obrotu wekslami reguluje ustawa z dnia 28 kwietnia 1936 r. - Prawo wekslowe. Dla ważności weksla trasowanego niezbędne jest zamieszczenie w nim poniższych elementów: nazwę “weksel” w samym tekście dokumentu, w języku, w jakim go wystawiono; polecenie bezwarunkowe zapłacenia oznaczonej sumy pieniężnej; nazwisko osoby, która ma zapłacić (trasata); oznaczenie terminu płatności; oznaczenie miejsca płatności; nazwisko osoby, na której rzecz lub na której zlecenie zapłata ma być dokonana; oznaczenie daty i miejsca wystawienia weksla; podpis wystawcy weksla. Do 1 stycznia 2007 r. istniały urzędowe blankiety wekslowe, które służyły realizacji obowiązków fiskalnych wynikających z ustawy o opłacie skarbowej. Od tej daty od weksli nie pobiera się opłaty skarbowej, natomiast w obrocie funkcjonują prywatne blankiety wydawane małota przez poszczególnych przedsiębiorców, z tym, że nie ma ustalonego jednolitego wzoru takiego dokumentu.
Sądowy
7 lat temu
Weksel – rodzaj papieru wartościowego imiennego lub na zlecenie, w którym wystawca weksla (trasant) zobowiązuje się bezwarunkowo, że inna osoba (trasat) dokona na rzecz odbiorcy weksla (remitenta) zapłaty określonej sumy pieniężnej (weksel trasowany) robert albo sam przyrzeka, że zapłaci sumę wekslową odbiorcy weksla (weksel własny, sola weksel). Przy wekslu własnym wystawca jest głównym dłużnikiem odbiorcy weksla - odwrotnie niż przy wekslu trasowanym, gdzie dłużnikiem głównym jest trasat, który przyjął weksel (jako akceptant), a dłużnikiem ubocznym wystawca, który odpowiada w razie niewypłacalności dłużnika głównego. Charakterystyczną cechą weksla, z którą związana jest jego przydatność dla obrotu, jest abstrakcyjność stosunku wekslowego (brak wpływu tzw. causy - przyczyny, podstawy małota na ważność zobowiązania z weksla), która wyraża się w określeniu “bezwarunkowe zobowiązanie”, co oznacza, że sam dokument weksla nie jest związany z jakimikolwiek innymi czynnościami prawnymi (np. umową), a więc zapłata sumy wekslowej nie może być uzależniona od jakichkolwiek innych okoliczności czy warunków. Weksel trasowany staje się pełnowartościowym papierem w obrocie z chwilą jego przyjęcia (dokonania tzw. akceptu weksla) przez trasata, który przyjmuje na siebie zobowiązanie zawarte w treści weksla.
aaa
7 lat temu
Zbieram na wykończenie domu 51 1020 1127 0000 1402 0112 6903 pozdrawiam
gość
7 lat temu
så synd om hennes dotter
gość
7 lat temu
Przepiękna kobieta ,niesamowity talent....żałuję ,że świat jej nie pomógł ,że świat ją stracił...
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Celebryci niczym royalsi pozują na wyścigach konnych: Małgorzata Kożuchowska, Ida Nowakowska, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, który w piątek wyszedł z więzienia... (ZDJĘCIA)

Na Gali Derby 2022 nie zabrakło znanych twarzy. Tor wyścigowy na warszawskim Służewcu odwiedzili m.in. Małgorzata Kożuchowska, Rafał Maślak z żoną Kamilą oraz Ida Nowakowska z mężem i synkiem. Powstaje pytanie: co robił tam "Diablo" Włodarczyk?
9.

50-letnia Ewa Pacuła W BIKINI wypoczywa z mężem i córkami na sopockiej plaży (ZDJĘCIA)

Byłą żonę Przemysława Salety "przyłapano" ostatnio podczas relaksu nad Bałtykiem. Ewie Pacule towarzyszy mąż i ich wspólne pociechy: Zuzanna i Pola.
8.

Z boiska na plażę: Bartosz Bereszyński i Mateusz Klich balują w Sopocie na rodzinnych wakacjach (ZDJĘCIA)

W przeciwieństwie do bardziej znanych kolegów z drużyny Mateusz Klich i Bartosz Bereszyński woleli obrać mniej "ekskluzywną" wakacyjną destynację. Piłkarze udali się z partnerkami i dziećmi do Sopotu.
7.

Edyta Górniak dokarmia ptaki na balkonie górskiej chaty i pałaszuje lody w Zakopanem (ZDJĘCIA)

Paparazzi przyłapali ostatnio Edytę Górniak na balkonie jej domu pod Zakopanem. Celebrytka nakarmiła ptaki, popijała kawę i rozmawiała przez telefon na tarasie. Wybrała się też ze znajomą na miasto.
6.

Open'er 2022: Agnieszka Woźniak-Starak, Jessica Mercedes, Mery Spolsky. Koncertowe stylówki gwiazd na festiwalu w Gdyni (ZDJĘCIA)

Open’er Festival to najpopularniejszy festiwal w Polsce, dlatego nie ma się co dziwić, że w Gdyni bawi się obecnie tłum polskich celebrytów, którzy wykorzystują muzyczne wydarzenie do chwalenia się koncertowymi stylizacjami. Kto wypadł najlepiej?
5.

Anna i Robert Lewandowscy szaleją na luksusowym jachcie: namiętny pocałunek, skoki do wody, pamiątkowe selfie i pogawędka ze znajomymi (ZDJĘCIA)

Anna i Robert Lewandowscy nie zwalniają tempa. Od kilku tygodni wypoczywają na słonecznej Majorce. Ostatnio ich ulubionym zajęciem stało się eksplorowanie ekskluzywnego jachtu, na którym korzystają z życia na całego.
4.

Kim jest żona Wojciecha Amaro? Promuje się jako kobieta biznesu, miłośniczka projektowania wnętrz, oddana mama... (ZDJĘCIA)

Agnieszka i Wojciech Amaro poznali się w restauracji i zakochali w sobie od pierwszego wejrzenia. Żona restauratora od wielu lat jest jego menadżerką i stoi za sukcesami kucharza.
3.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska oddają się błogiemu odpoczynkowi na PRYWATNEJ hotelowej PLAŻY w Sopocie (ZDJĘCIA)

Czujni paparazzi wypatrzyli Borysa Szyca razem z ukochaną na jednej z sopockich plaż. Aktor wypoczywał, leżąc na leżaczku i popijając schłodzoną wodę mineralną.
2.

Celebrytki paradują po wybiegu na pokazie kostiumów Anny Wendzikowskiej: Osi Ugonoh, Dagmara Bryzek, Martyna Kondratowicz... (ZDJĘCIA)

Anna Wendzikowska postanowiła sprawdzić się w całkiem nowej roli i zaprojektowała własną kolekcję kostiumów kąpielowych. Podczas pokazu dzieła celebrytki promowały m.in. Dagmara Bryzek, Natalia Jakuła czy Izabella Budryn.
1.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wnoszą pudła do okazałej rezydencji (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są właśnie w trakcie przeprowadzki do willi, w której zatrzymają się do momentu zakończenia budowy ich konstancińskiej posiadłości. Noszenie klamotów nie zwolniło jednak celebrytki z uzupełnienia stylówki drogimi dodatkami. Modna?