Gwiazdor BBC molestował 8-LATKĘ CHORĄ NA RAKA! "Pielęgniarka powiedziała mi: Milcz, głupia..."

245 reakcji
0
0
245
Podziel się

Do brytyjskich mediów wciąż zgłaszają się kolejne ofiary Jimmy’ego Savile’a. Relacje są przerażające. Naprawdę.

Gwiazdor BBC molestował 8-LATKĘ CHORĄ NA RAKA! "Pielęgniarka powiedziała mi: Milcz, głupia..."

Dwa lata temu przez Wielką Brytanię przetoczył się odrażający skandal. Jego bohaterem jjest sławny i kiedyś powszechnie szanowany Jimmy Savile. Dziennikarz BBC i "autorytet" dla wielu Brytyjczyków niestety zdążył umrzeć przed jego wybuchem w 2011 roku jako wolny człowiek. Kilka miesięcy później do mediów zaczęły zgłaszać się jego ofiary. Relacje o życiu dziennikarza budziły przerażenie. Od lat 60-tych Savile molestował i gwałcił dzieci a dzięki swoim licznym znajomościom miał ku temu wiele możliwości.

Od wczoraj Wielka Brytania żyje historią kolejnej ofiary Savile’a, dziś 40-letniej kobiety, która udzieliła wywiadu w Radio 1. Kobieta chce zachować anonimowość. W rozmowie wyznała, że dziennikarz molestował ją w 1983 roku, gdy miała zaledwie 8 lat. Leżała wówczas w szpitalu Stoke Mandeville, gdzie przeszła poważną operację. Wykryto u niej raka i założono ponad 100 szwów.

Savile wykorzystał chorą dziewczynkę, a gdy ta zgłosiła się do pielęgniarki, usłyszała jedynie, że... ma milczeć:

Siostra powiedziała mi tylko: "Milcz, głupia dziewczyno! Czy nie zdajesz sobie sprawy, ile dobrego on zrobił dla naszego szpitala?" Poszłam do szpitala jako niewinna dziewczynka, a wróciłam po wydarzeniach, które zupełnie zrujnowały mi życie - powiedziała na antenie ofiara Savile'a. Chciałam potem mieć jakąś moc, żeby wrócić i zareagować odpowiednio. Teraz chcę, żeby szpital odpowiedział za ten koszmar, bo do tej pory nikt nie powiedział nawet przepraszam..."

Savile pracował w Stoke Mandeville od 1970 roku, gdzie był "wolontariuszem". Pomógł zbierać pieniądze dla kliniki. W zamian pozwalano mu gwłacić dzieci. W oficjalnym raporcie ujawniono, że dziennikarz zgwałcił i wykorzystał w Stoke Mandeville aż 44 osoby, w większości dzieci. Lekarze i pielęgniarki twierdzą oczywiście, że o niczym nie wiedzieli.

Czy jest możliwa sprawiedliwa kara dla takich ludzi?

245
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(245)
gość
5 lata temu
Jaki ten facet p******y,obrzydliwy,oblesny.... :(:(
gość
5 lata temu
Kastracja.
gość
5 lata temu
On nawet z wyglądu był obrzydliwy...
gość
5 lata temu
to nieskończenie obrzydliwe
Gość
5 lata temu
Świat jest chory
Najnowsze komentarze (245)
Gość
5 lata temu
Masło
gość
5 lata temu
Angole tacy są
gość
5 lata temu
Dorośli są obrzydliwi. Jak można zapomnieć, że kiedyś też się było dzieckiem, które ufa dorosłym i nie wie jakie mają chore zboczenia seksualne. Dojrzała kobieta ma traumę po gwałcie a co dopiero niewinne dziecko (ono jest nieuświadomione psychicznie a co dopiero fizycznie).
gość
5 lata temu
kazdemu kto molestuje ,gwałci należy się kara smierci kastracja nie wystarczy
obserwatorka
5 lata temu
Spójrzcie teraz na twarz dziecka z przedostatniego zdjęcia, może nie miało z nim nic wspólnego, ale jego spojrzenie mówi więcej niż tysiąc słów...
gość
5 lata temu
No przecież on wyglada jak pedofil !
gość
5 lata temu
Wygląda jak pedofil ...zryty łeb
gość
5 lata temu
Nie od dziś wiadomo że wyspy to centrum światowe pedałów i zboków.
gość
5 lata temu
co za z**********c brytyjski,brytole są bardzo do tego predysponowani
Gość
5 lata temu
Jak ktos mogl na cos takiego pozwalac!
Gość
5 lata temu
jaka szkoda,ze niedoczekal kary! !!!powinien tragic do wieznia z takkki jak on.to by z nim porAdek szhbko zrobili. a te piguly i lekarzy tazem z nim wsadzwsadzić. jak mozna byc tak okrutnym!!!!przerazajacg ten świat
gość
5 lata temu
U nas tez pewnie by sie sporo znalazlo takich "gwiazdorow", szczegolnie jak ktorys z showbizu zaczalby sypac jako koronny.
kimberly kard...
5 lata temu
powinni go wykopac i wyj***c kosci na smietnik a tam zostawic napis " tu lezał z**********c jakich mało "
gość
5 lata temu
Aha. Po jego smierci. Logiczne - martwi sie nie bronia :-
gość
5 lata temu
Gorsza była ta k***a pielęgniarka, łeb bym jej ukręcił i nafaszerowal usta gownem
gość
5 lata temu
obleśny typ
tez w polsce
5 lata temu
Tp dowód ze autorytety medialne lewicowe to sami pedofile i pedofilki.
gość
5 lata temu
Gdzie obrońcy Polańskiego? No! Napiszcie że dobrze jej tak, bo po co ją matka przyprowadziła do szpitala gdzie zostawiają dzieci same z dorosłym facetem. Wiadomo, jak facet zostanie sam z 10, czy 13 latką to musi jej włożyć penisa, i nie ma co mieć do niego pretensji, to normalne i zgodne z naturą. A poza tym jaka tam trauma niech się mała d***** cieszy że na raka nie zdechła i to dzięki Savilowi bo pomagał zdobywać fundusze dla szpitala. To tylko próbka, myślę że stać was na lepsze usprawiedliwienia dla gwałcicieli dziewczynek niż tutaj napisałam. potraktujcie to jako wyzwanie. Wpadnę wieczorem poczytać, piszcie!!!
GEJzer
5 lata temu
Lewactwo to obrzydliwa choroba .Fuj
gość
5 lata temu
zrzygam się zaraz na jego widok i na myśl o tym co zrobił !
gość
5 lata temu
KOSZMAR.LUDZIE SĄ ŻLI.GORSI OD ZWIERZĄT.
gość
5 lata temu
Ohyda fizyczna szła w parze z ohyda moralna
gość
5 lata temu
Lekarze i pielegniarki mogli nie wiedziec o jednym przypadku , ale o 44 -ech ?Wyglada na to ze to caly ten szpital powinien zostac postawiony w stan oskarzenia i wyplacic ogromne odszkodowania ofiarom
Gość
5 lata temu
Śmierć dla takich śmieci...
...
Następna strona