Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż Bobbi do jej ojca: "ONA CIĘ ZNIENAWIDZI, kiedy się obudzi! DOROŚNIJ"

64
Podziel się:

Córka Whitney Houston nadal jest w śpiączce. Jej stan się nie poprawia.

Mąż Bobbi do jej ojca: "ONA CIĘ ZNIENAWIDZI, kiedy się obudzi! DOROŚNIJ"

Odkąd córka Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown, została znaleziona nieprzytomna w wannie i przewieziona do szpitala w Atlancie, pozostaje w stanie śpiączki klinicznej. Media spekulują, czy była to próba samobójstwa z okazji zbliżającej się rocznicy śmierci matki.

W szpitalu wokół Bobbi zebrały się dwie rodziny, Houstonów i Brownów, które do tej pory niezbyt pomagały borykającej się z uzależnieniami dziewczynie. Wszyscy modlą się i czekają na cud. Nie dopuścili też do niej jej przyrodniego brata i męża, Nicka Gordona, którego oskarżają o przyczynienie się do jej stanu.

Ponieważ cała rodzina jest skłócona, ich walka odbywa się nad łóżkiem nieprzytomnej Bobbi. Jedni, z babcią Cissy Houston na czele, uważają, że dziewczynie trzeba pozwolić godnie odejść i odłączyć ją od aparatury. Drugą frakcję tworzą Brownowie z ojcem Bobbym i jego siostrą Leolah. Są głęboko religijni i wierzą, że Bóg uzdrowi Bobbi. O każdym jej ruchu informują media, uważając, że to oznaka tego cudu.

Jak informują amerykańskie media, lekarze dość stanowczo zaprzeczają optymistycznym doniesieniom Brownów. Według nich stan Bobbi nie poprawił się ani trochę, odkąd wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej. Odstawianie pewnych leków nie przyniosło żadnych rezultatów.

Tymczasem trwa konflikt między Gordonem a Bobbym. Nick postanowił dogadać się z rodziną, żeby pozwoliła mu spotkać się sam na sam z partnerką. Uważa, że "jest w stanie uzdrowić Bobbi". Opublikował też na Twitterze SMS-y, które wysłał do Bobby'ego:

Jak facet z facetem: kocham twoją córkę. Nie wiem, dlaczego nie pozwolisz mi się z nią zobaczyć. Dorośnij. Twoja córka cię znienawidzi, kiedy się obudzi. I tak w zasadzie jej nie znasz. Jaki jest jej ulubiony kolor? Jaki jest jej ulubiony zapach, film, jedzenie? Nie wiesz. Ja ci wybaczam, ale ona nie.

Brown pozornie się zgodził, ale postawił warunek, że wcześniej Nick musi się spotkać z nim lub z policją:

Odpowiadając na ciągłe i niekończące się apele mediów o komentarz w sprawie prośby pana Gordona o wizytę u Bobbi Kristiny, pozwólcie, że postawię sprawę jasno: pan Gordon dostał szansę na potencjalne spotkanie z Bobbi Kristiną, ale odmówił zastosowania się do warunków jakiejkolwiek możliwej wizyty - przekazał mediom prawnik Bobby'ego, Chris Brown.

Tym warunkiem jest zeznawanie przed policją na temat skaleczeń, które odkryto na ciele Bobbi, kiedy została znaleziona w wannie. Ustalono, że nie mogła zrobić ich sobie sama. Wszelkie ślady krwi zostały przez Gordona sprzątnięte, zanim na miejsce przyjechała policja.

Zdaje się, że pan Gordon nie chce, żeby jego rozumienie faktów stało się przedmiotem dochodzenia różnych ekspertów czy samego Bobby'ego Browna - dodał prawnik. Panu Gordonowi przysługuje prawo zachowania milczenia i nie dzielenia się swoją wersją wydarzeń z Bobbym Brownem. Panu Gordonowi nie zależy tak bardzo na zobaczeniu Bobbi Kristiny, jak chciałby, żeby wszyscy uwierzyli.

Przeciwko Gordonowi wszczęto już oficjalne śledztwo. Niezależnie od ustaleń policji, Bobbi nadal jest ofiarą swoich bliskich, działających "dla jej dobra". Tych samych, którzy nie obronili jej przed narkomanią rodziców. Przypomnijmy, że Bobby i Whitney palili przy niej crack, gdy była dzieckiem: Kierowca Houston: "Widziałem jak Whitney i Bobby Brown PALILI CRACK przy córce!"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(64)
gość
8 lat temu
Nadmiar pieniędzy prowadzi jak widać do dna i do nikąd!
Greg
8 lat temu
Z rodzina dobrze na zdjeciu
gość
8 lat temu
Bobby Brown typowy s*******n.
gość
8 lat temu
szkoda ze sytuacja whitney nie pokazala Bobbi ze narkotyki to g****o i sama w to weszla :(
Gość
8 lat temu
Daliby jej odejść w spokoju,a oni jeszcze się kłócą nad tą biedną dziewczyną chorzy ludzie
Najnowsze komentarze (64)
Gość
7 lat temu
Biedne ,samotne dziecko .
Gość
8 lat temu
Dziecko craka i hery
gość
8 lat temu
Szkoda dziewczyny....
gość
8 lat temu
Każdy artykuł o Bobbi Kristinie zaczyna się po kolei od tych samych informacji...Pudel, napisz w końcu coś nowego....
gość
8 lat temu
Kiedys będę musieli zrobić ten ostateczny krok i odłączyć ją od aparatury. Jej już nic nie pomoże.
gość
8 lat temu
Jakoś dziwnie nikt nie kojarzy jej obrażeń z wypadkiem, który miała niecały tydzień przed znalezieniem jej w wannie.
gość
8 lat temu
szkoda że wdała się w ojca z wyglądu
Gość
8 lat temu
Za mało miłości za dużo nałogów
Gość
8 lat temu
Córeczka Bobbi też nie będzie szczęśliwa niestety.
gość
8 lat temu
zgadzam sie, jednak byl to zacpany brylant
gość
8 lat temu
Takich rodziców mieć to lepiej nie mieć wcale .Zmarnowali jej życie .Szkoda mi jej.
gość
8 lat temu
Takich rodziców mieć to lepiej nie mieć wcale .Zmarnowali jej życie .Szkoda mi jej.
gość
8 lat temu
A co z jej dzieckiem nikt o tym nie pisze ona ma wogole to dziecko?
;)
8 lat temu
już go nienawidzi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie