Treliński WYDAŁ 20 TYSIĘCY na wakacje w Tajlandii!

445
Podziel się

Edyta zmęczyła się 3-miesięcznym pobytem w Nowym Jorku. "Zabrał ją tam w prezencie urodzinowym. Tacy to pożyją."

Treliński WYDAŁ 20 TYSIĘCY na wakacje w Tajlandii!

_

_

Edyta Herbuś od kilku lat pełni rolę oficjalnej dziewczyny i "muzy" Mariusza Trelińskiego. Ostatnio w takim charakterze towarzyszyła mu w Nowym Jorku na premierze Zamku Sinobrodego w Metropolitan Opera. Pobyt przedłużył się do 3 miesięcy. Tancerka tak się tym zmęczyła, że od razu po powrocie poleciała z Mariuszem odpocząć do Tajlandii.

Ukochany zabrał ją tam w prezencie urodzinowym - informuje Super Express. Reżyser jest bardzo szczodry, bo na wyjazd wydał blisko 20 tysięcy złotych.

Prezent jest wprawdzie trochę spóźniony, bo Edyta swoje 34. urodziny obchodziła 26 lutego, ale wygląda na zadowoloną.

Para zamieszkała w luksusowym hotelu na wyspie Phangan w Zatoce Tajlandzkiej - donosi tabloid. Za pokój tam trzeba zapłacić od 5 do 10 tys. za 9-dniowy pobyt. Niestety, prawie drugie tyle trzeba wydać na jedzenie i wycieczki, od których nie stronią Herbuś i Treliński. Tacy to pożyją.

_

_

KOMENTARZE
(445)
Gość
5 lata temu
Jakby 20 tysiecy to byla jakas kosmiczna suma... Zwlaszcza sla niego
gość
5 lata temu
Dla nich to przecież niedużo... Juz nie przesadzajmy, 20 tysięcy to nie 200 tysięcy
Gość
5 lata temu
Można pozazdrościć takiego prezentu
Gość
5 lata temu
To ostatnie zdjecie stara sie nas przekonac ze to nowozency ;)
gość
5 lata temu
a ja mam to gdzies, od paru miesiecy wyciagam po 11 tys miesieczniey siedzac przed komputeremv, nie tylko ja tak zarabiam, chociazby tutaj: anabase.pl nie musze juz sluchac glupiego kierownika jadeit
Najnowsze komentarze (445)
Gość
3 lata temu
Tajlandia, zrobił jej tez cycki.. podziwiam facetów którzy inwestują nie w swój samochod.....
gość
4 lata temu
Ja z Mężem za 10 dni w Tajlandii wydałam 12 000, wcale nie żyliśmy luksusowo, co to jest 20 000....chyba nigdzie nie wyjeżdzaliście Pudel.
Ewelciaa9842
5 lata temu
Hej, Ostatnio znalazłam bardzo dobre internetowe biuro podrozy. Maja tam naprawde tanie propozycje wczasow do Tunezji, Turcji, Egiptu. Nie musisz nawet wychodzić z domu.Naprawde polecam. szczegoly na traveliada.pl.
zbigniew
5 lata temu
Wierzytelność prawomocna nakazem: Robert Małota PESEL dłużnika: Weksel Miasto: Sosnowiec Ulica: Nakaz sądowy ID oferty: 89585 Wartość wierzytelności biecz brutto: 2 532.00 zł Przeterminowanie: powyżej 2 lat Dane wystawcy: kredycik.com.pl woj. ślaskie Witczaka 42 41-902 Bytom NIP: 4980115397 Sprzedam za brutto: 2 532.00 zł sąd weksel nakaz pożyczka kredyt małota postępowanie egzekucyjne.
Michal
5 lata temu
Wydać 20 tysięcy na wakacje to rozumiem, ale 20 tysięcy na wakacje z jedną kobietą to już szaleństwo.
gość
5 lata temu
Też tyle wydalem 2 tygodnie temu naw ycieczke ale jakos pudelek o mnie nie pisał pfff. 20tys to normalka za lepszą wycieczke. żal
Gość
5 lata temu
Sposób na życie? Wyrwać sie z małej mieściny i związać sie z bogatym starszym panem
Sądowy
5 lata temu
Weksel – rodzaj papieru wartościowego imiennego lub na zlecenie, w którym wystawca weksla (trasant) zobowiązuje się bezwarunkowo, że inna osoba (trasat) dokona na rzecz odbiorcy weksla (remitenta) zapłaty określonej sumy pieniężnej (weksel trasowany) albo sam przyrzeka, że zapłaci sumę wekslową odbiorcy weksla (weksel własny, sola weksel). Przy wekslu własnym wystawca jest głównym dłużnikiem odbiorcy weksla - odwrotnie niż przy Małota wekslu trasowanym, gdzie dłużnikiem głównym jest trasat, który przyjął weksel (jako akceptant), a dłużnikiem ubocznym wystawca, który odpowiada w razie niewypłacalności dłużnika głównego. Charakterystyczną cechą weksla, z którą związana jest jego przydatność dla obrotu, jest abstrakcyjność stosunku wekslowego (brak wpływu tzw. causy - przyczyny, podstawy na ważność zobowiązania z weksla), która wyraża się w określeniu “bezwarunkowe zobowiązanie”, co oznacza, że sam dokument weksla nie jest związany z jakimikolwiek innymi czynnościami prawnymi (np. umową), a więc zapłata sumy wekslowej nie może być uzależniona od jakichkolwiek innych okoliczności czy warunków. Weksel trasowany staje się pełnowartościowym papierem Robert w obrocie z chwilą jego przyjęcia (dokonania tzw. akceptu weksla) przez trasata, który przyjmuje na siebie zobowiązanie zawarte w treści weksla.
gość
5 lata temu
pewnie musi dziewczyna uprawiac seks po dubajsku,stary dziad i p****k,piekna para
gość
5 lata temu
On jest megaswinia, bo jego syn nie ukonczyl nawet 25 lat i chlopak sprzedawal uzywanego iphona na facebooku, bo bieduje. Co za skurczybyk z tego tatusia.
gość
5 lata temu
niech korzyta puki młoda
gość
5 lata temu
Edyta podziwiam cię jak ty możesz "z takim czymś" dla pieniędzy być! nie mdli cie na jego widok??? SZACUN za brak odruchów wymiotnych!!
Pipi
5 lata temu
Stary dziad i kukla!!!
gość
5 lata temu
Na tego karzelka? musi dobrze to robic
...
Następna strona