Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukiz o kolegach z branży: "Cały ten Jarocin pilnuje swoich apartamentów na Teneryfie"

395
Podziel się

"Nikt z moich koleżanek i kolegów nie napisał do mnie nawet SMS-a. Zerwali ze mną kontrakt, a senator Cugowski wydawał w Sony!"

Kukiz o kolegach z branży: "Cały ten Jarocin pilnuje swoich apartamentów na Teneryfie"
bDIRhXSd

_

_

bDIRhXSf

Paweł Kukiz boleśnie przeżył decyzję Sony Entertaiment o zakończeniu współpracy. W wytwórni planował wydać płytę z Januszem Borysewiczem. Zerwanie kontraktu Sony tłumaczy ambicjami prezydenckimi Kukiza, który zapowiedział start w najbliższych wyborach. Zobacz: Sony POTWIERDZA ZERWANIE KONTRAKTU z Kukizem! "Nie chcemy pracować z politykiem"

W rozmowie z Super Expressem muzyk przekonuje, że wytwórnia mija się z prawdą, twierdząc, że poszło o politykę.

"Zerwali ze mną kontrakt. Płyta jest już przygotowana, planowaliśmy nagranie i wydanie jej na listopad. Rozmawiałem nawet z dyrektorem Sony Entertainment. Nawet pytał mnie, jak kampania prezydencka itd... - wspomina Kukiz. Co więcej, jestem radnym sejmiku i to również jest działalność polityczna! Senator Cugowski wydawał w Sony. Kościół katolicki jest apolityczny, ale jakoś w politykę wchodzi, a Sony wydało za życia papieża płytę z Janem Pawłem II. To jest ewidentne naruszanie praw obywatelskich przez korporację. I ja się na to nie zgodzę. Zerwali ze mną kontrakt, ale nie zerwali kontraktu z Borysewiczem. On nie może zerwać.

Jeszcze bardziej zabolała go reakcja jego znajomych.

bDIRhXSl

Nikt z moich koleżanek i kolegów rozpoznawalnych muzyków nie napisał do mnie nawet SMS-a - ujawnia muzyk. Z jednym wyjątkiem. Skiby. Napisał, że różnimy się poglądami, ale to, co zrobiło Sony, jest... I tu słowo niecenzuralne. Cała reszta tego towarzystwa - cisza! Cały ten Jarocin pilnuje swoich apartamentów na Teneryfie i medali za 25 lat od Komorowskiego.

_

bDIRhXSm

_

bDIRhXSG
KOMENTARZE
(395)
131313
6 lat temu
głosuje na niego
gość
6 lat temu
frustrat !!!
Gość
6 lat temu
Głosuję na ciebie!!!!
bDIRhXSH
gość
6 lat temu
Chcielibyscie mieć Prezydenta Polski z taką fizjonomią????
gość
6 lat temu
paweł jestes z******ty ale jak ci pojdzie w polityce i ty tez okażesz sie złodziejem - to trzeba będzie zaorać ta cała pseudo ojczyznę i wysprzedać się do cna
gość
6 lat temu
Cały Jarocin, łącznie z OWSIAKIEM !
gość
6 lat temu
dobrze mowi
gość
6 lat temu
kukiz na prezydenta Hura wodka bedzie tania. Jeszcze prezydenta alkoholika nie bylo to czas sprobowac
A
6 lat temu
Zamiast w pięknym Łosiowie mogłeś sobie żyć na beznadziejnej Teneryfie. Kto Ci broni? To jest Twój program wyborczy i postulaty,które chciałbyś zrealizować? Ogarnij się Chłopie!!! Pamiętam Ciebie jeszcze jak byłeś "normalny" w mediach i życiu. I ciekawie się słuchało Twoich opowieści. Teraz........szkoda gadać.
gość
6 lat temu
a ja mysile że źle gada
izzi
6 lat temu
panie Kukiz, weź Pan pod rączkę Dodę i odpłyńcie w nicość - pasujecie do siebie
plotki w show...
6 lat temu
moim zdaniem fajnie ze bierze sie za polityke . zamiast marudzić chce soc zmienić w tym kraju
Teresa
6 lat temu
ale ryj! wolałaby Grodzką w d**ę pocałować, aniżeli jemu rękę podać. Po prostu widząc go na ulicy wiałabym gdzie pieprz rośnie.
bDIRhXSz
gość
6 lat temu
Zamilcz facet, wstydu oszczędź! Byłeś i jesteś tylko sepleniącym alkoholikiem. Dziwne, nie zauważyłeś, że już dawno dawni kumple na ciebie położyli? Czekałeś na smsa? Optymista!
...
Następna strona
bDIRhXTb