Trwa ładowanie...
Przejdź na

Durczok pozywa "Wprost"! Żąda... 2 MILIONÓW ZŁOTYCH!

439
Podziel się

"Chcemy udowodnić, że było to pomówienie" - mówi adwokat szefa "Faktów".

Durczok pozywa "Wprost"! Żąda... 2 MILIONÓW ZŁOTYCH!
bDpakpOt

Przez ostatnie trzy tygodnie Kamil Durczok, zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem swojego prawnika, zapowiadał pozwy przeciwko tygodnikowi Wprost i jego dziennikarzom. Dzisiaj do sądu trafił pierwszy z nich, dotyczący informacji o molestowaniu, którego miał się dopuszczać Durczok w redakcji Faktów.

_**Chcemy udowodnić, że było to pomówienie**_ - mówi pełnomocnik byłego już dziennikarza TVN, mecenas Jacek Dubois, w rozmowie z Radiem ZET. Nie doszło do takiego zdarzenia.

Durczok chce pieniędzy. Domaga się aż... dwóch milionów złotych zadośćuczynienia.

bDpakpOv

Przypomnijmy, że umowa między TVN-em a Durczokiem została zerwana ze skutkiem natychmiastowym we wtorek, po zakończeniu pracy działającej przez trzy tygodnie specjalnej komisji. W lakonicznym oświadczeniu stacja przyznała, że trzy osoby narażone zostały na "niepożądane zachowania". Odmówiono dalszego komentowania sprawy i publikacji całego raportu. Zobacz: TVN nie poda więcej informacji o mobbingu. "To zamknięta sprawa!"

Sprawą zainteresowała się już jednak warszawska prokuratura, która chce się dowiedzieć, co naprawdę działo się w redakcji Faktów za rządów Durczoka. TVN nie będzie miał najprawdopodobniej wyjścia i będzie musiał udostępnić śledczym swoje ustalenia.

bDpakpOB
bDpakpOW
KOMENTARZE
(439)
Gość
6 lat temu
Myślał że jest nietykalny.
gość
6 lat temu
Kamil musi miec przeciez za co zyc :-D
gość
6 lat temu
Kamil, nie klam. Kawal z Ciebie gnoja. Nikt Cie nie lubil w pracy. Skonczylo sie dla Ciebie wykorzystywanie slawy, zeby pomiatac ludzmi.
bDpakpOX
Gość
6 lat temu
Fakty juz byly, teraz bedzie mydlenie oczu
Justyna:)
6 lat temu
Najlepszą obroną jest atak! ps. nie wierzę Kamilkowi:D
Najnowsze komentarze (439)
gość
6 lat temu
A tak Go kiedyś lubiłam.
gość
6 lat temu
Wprost,niech płaci odszkodowanie .Bo dziennikarze nie są od wyroków.Zniszczą komuś życie i myślą,że to im ujdzie na sucho.
gość
6 lat temu
Chocby nawet cos bylo to te baby jakies walniete czemu akurat teraz zglosily sprawe teraz se przypomnialy , ze byly molestowane ja pier.. przeciez to chore .Mnie to sie wydaje , bo tvn mialbyc sprzedany i zeby go kupic po korzystniejszej cenie to zrobili kolo d.. Durczokowi i wiadomo cena spadla bo wiadomo w takoej sytucji
ollo
6 lat temu
nie wybielaj sie rurku!!!
Durczok to er...
6 lat temu
Osoby uzależnione od seksu za wszelka cenę starają się zrzucić winę za swoje zachowanie na inne osoby.
gość
6 lat temu
On mi sie takpodoba jako facet... Achhhhh
gość
6 lat temu
To on niech zapłaci ludziom za to,że ich poniżał przez tyle lat. Gnojek.
gość
6 lat temu
wszyscy wiedzieli nikt nic nie mowil co za zaklamana redakcja
bDpakpOP
JP II
6 lat temu
Cóż, kwota nie jest zaskakująca. Kamil zawsze lubił..2 melony :-)
M..
6 lat temu
Ofiary 6x pensja a KD chce 2 000 000zł. W US ofiary takiej ważnej i wpływowej osoby dostały by miliony odszkodowania od stacji... a u nas... ehh. Ciekawe czy któraś z ofiar pozwie KD o naruszenie dóbr osobistych i odszkodowanie?
Gość
6 lat temu
Wszystkie ofiary powinny pozwać ciebie fagasie! Dwa miliony odszkodowania? Za co k***a? P****ało cię koleś? Spróbuj żyć jak my, zarabiający 2tyś/mies. Jesteś oblechem z przerośniętym ego. Nadziwić się nie mogę, za co stacja matka płaciła ci tyle kasy. Za czytanie z proptera? Ani mądry, ani dobry, ani przystojny. Istny k***a medialny fenomen. Jedyne czego życzę to POKORY!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
Nie wierze w to. Musiał komuś nadepnąć na odcisk. Kto wiedząc o co jest oskarżony zostawia to w mieszkaniu? pierwsze co robi zabiera lub niszczy wszystkie dowody.
gość
6 lat temu
đcierwo
gość
6 lat temu
Debilu, wyśmiałeś premiera, zapomnij o czymkolwiek.
...
Następna strona
bDpakpPr