Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Puls Biznesu": Pazura ma 3 MILIONY ZŁOTYCH długu!

391
Podziel się:

Pieniądze pożyczył od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Termin spłaty mija za rok... Jego menedżerka Edyta nie chce tego komentować.

"Puls Biznesu": Pazura ma 3 MILIONY ZŁOTYCH długu!

Po nieudanym projekcie handlowym polegającym na sprzedawaniu garnków emerytom, Cezary Pazura nie narzekał na nadmiar propozycji zawodowych. W końcu znalazł zatrudnienie na planie nowego serialu o sobie samym. Przypadki Cezarego P. reżyseruje przyjaciel Pazury, Maciej Ślesicki. Niestety, produkcja nie odniosła zamierzonego sukcesu. Nie pomogło nawet reklamowanie serialu w stroju kurczaka na cmentarzu.

Okazuje się, że kłopoty z serialem Przypadki Cezarego P. to tylko wierzchołek góry lodowej. Jak donosi Puls Biznesu, spółka Pazury ma kilka milionów złotych długu. Aktualnie jest w stanie likwidacji, bo przez lata nie przynosiła żadnych zysków. To dlatego Edyta i Cezary próbują od dawna sprzedać swój wielki dom: Pazura SPRZEDAJE DOM! "Musimy..."

Wszystko zaczęło się od produkcji nieudanych i niezbyt śmiesznych filmów Sztos 2 i Weekend, na które firma Cezar 10 pożyczyła 3,5 miliona złotych od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Łączny koszt wyprodukowania obu filmów wyniósł 13 milionów. Termin spłaty pierwszej raty mija w maju, kolejne 1,5 miliona Pazura ma zwrócić za rok. W międzyczasie w spółkę zainwestował także fundusz Rubicon Partners, który chciał, by Cezar 10 zadebiutował na giełdzie. Skończyło się na kolejnych długach.

750 tys. widzów to bariera, przy której polski film zaczyna zarabiać. Dołączyliśmy do Cezarego Pazury, gdy szukał finansowania na dokończenie "Weekendu". Tamten film wyszedł na zero. Po kolejnym filmie stwierdziliśmy, że to zbyt ciężki kawałek chleba - mówi Grzegorz Kubica, członek zarządu Cezar 10 z ramienia Rubiconu.

Jak twierdzi Puls Biznesu, Pazura zainwestował w produkcję swoich filmów z własnej kieszeni przynajmniej kilkaset tysięcy złotych. Sztos 2 obejrzało w kinach zaledwie 350 tysięcy widzów.

Menedżerka męża, Edyta Pazura, która rozpoczęła karierę aktorską w Weekendzie, nie chce tego komentować. Przyznaje tylko, że Cezary nie będzie już produkować filmów:

Spółka Cezar 10 wykonała zadania, dlatego jest likwidowana - wyjaśnia. Mój mąż wycofał się z projektów producenckich, wrócił do aktorstwa.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(391)
gość
8 lat temu
żoncia kosztuje. Trzeba było wziąć ładną, nie byłoby takich wydatków na poprawki.
gość
8 lat temu
uroda żony tyle kosztowała????
gość
8 lat temu
To sie nazywa byc w czarnej d***e! Witamy w Polsce!
gość
8 lat temu
"Zabawny" serial nie pomógł?
Gość
8 lat temu
biedna Edyta, tyle przegrać
Najnowsze komentarze (391)
gość
7 lat temu
Obecna żona w porównaniu z poprzednią ma wygląd garkotłuka.. Pazura musi wymyślić inny biznes, bo jako aktor jest spalony..
gość
7 lat temu
Cezary zobacz się w lustre zobacz swój pesel, i dojdziesz do wniosku że czas twój już minął bezpowrotnie, nic na siłę stary nic na siłę.Teraz to się tylko ośmieszasz ale śmieszny to już nie jesteś.
gość
7 lat temu
Zrobił życiowy błąd jadąc tym pociągiem i poznając tam swoją obecną żonę. To był początek klęski.
gość
7 lat temu
Świetny aktor,szkoda,ze farbuje piórka. Dodało by mu to uroku i powagi. Ale co tam...
gość
7 lat temu
Tak można w Polsce zarobić jak sie weźmie sprawy w swoje ręce. Wszyscy mądrale na etatach czy sie stoi czy sie leży mogą spać spokojnie i sie wymadrzac
Gość
8 lat temu
Czlowieku wzieles paszkwila za zone a tuning takiego czegos kosztuje!
gość
8 lat temu
Oj Edzia go wyprowadzila na manowce !
gość
8 lat temu
akurat 'weekend' był spoko :/
gość
8 lat temu
trzeba bylo Weroniki sie trzymac to dlugow by nie bylo.
gość
8 lat temu
musial zone za cos wyreperowac.
Gość
8 lat temu
Niech se Edzia bardziej ryj powiększy to będzą już 4 miliony długu
gość
8 lat temu
Miałeś pan inteligentną żonę, ę Weronikę, która jako prawnik prowadziła twoje interesy, to sobie zamieniłeś na nowszy model. Pewnie myślałeś, że to ty sam taki mądry jesteś :-))))
gość
8 lat temu
Żony kosztują ,a poza tym jaki marny aktorzyna tylko ku wa filmach POlska rzeczywistosć
gość
8 lat temu
w sumie to żal chłopaka, bo momentami niezły z niego był aktor
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie