Trwa ładowanie...
Przejdź na

Seksafera w więzieniu: Katarzyna P. z Amber Gold jest w CIĄŻY ZE STRAŻNIKIEM!

530
Podziel się

Wdała się w romans, bo liczy na zmniejszenie kary? Grozi jej do 15 lat więzienia... Oszukała z mężem ludzi na prawie 900 milionów złotych!

Seksafera w więzieniu: Katarzyna P. z Amber Gold jest w CIĄŻY ZE STRAŻNIKIEM!
bDJSczXF

Afera Amber Gold jest jedną z największych, o ile nie największą, aferą na polskim rynku finansowym. Firma założona przez Marcina P. miała oferować alternatywę dla oszczędzania i inwestowania w tradycyjnych bankach. Okazała się jednak klasyczną piramidą finansową. Mężczyzna pierwsze zarzuty usłyszał dwa i pół roku temu, jego wspólniczka i małżonka, Katarzyna P., dwa miesiące później. W międzyczasie zdążyli wyprowadzić ze swojej firmy 27 milionów złotych (!), które czekać będą na nich po wyjściu z więzienia. Podobnie jak warta 6,5 miliona złotych willa. Zobacz: Wypłacili sobie 27 MILIONÓW z Amber Gold!

Marcin P. na proces czeka w areszcie w Piotrkowie Trybunalskim, zaś jego żona - w Łodzi. Jak donosi Dziennik Łódzki, jedna z osadzonych tam kobiet... zaszła w ciążę z funkcjonariuszem Służby Więziennej. Nie podano jej nazwiska, lecz tylko imię: niejaka Katarzyna zamieszana jest "największą aferą finansową ostatnich lat". Do zbliżenia miało dojść w pokoju wychowawców, do którego P. zaprosił jeden z nich. Obecnie jest w trzecim trymestrze. Informacje te potwierdzać mają dwaj anonimowi pracownicy aresztu. Strażnik, który wdał się w romans z Katarzyną, ma żonę i dwójkę dzieci.

Regulamin SW zabrania oczywiście takich relacji z osadzonymi, dodatkowo Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi zawiadomił prokuraturę o możliwym przestępstwie, którego mogli dopuścić się funkcjonariusze z aresztu przy ul. Beskidzkiej. Chodzi o przepis kodeksu karnego o przekroczeniu uprawnień i "działania na szkodę interesu publicznego lub prywatnego". Grozi za to do trzech lat więzienia.

bDJSczXH

Co z samą sprytną milionerką? W siódmym miesiącu ciąży przewieziona zostanie na specjalny oddział ginekologiczno-położniczy dla skazanych w Grudziądzu, gdzie donosi ciążę i urodzi dziecko. Następnie wróci do aresztu lub więzienia, gdzie do 3. roku życia będzie mogła je wychowywać.

Katarzynie P. postawiono zarzut oszustwa wobec 18,5 tys. klientów instytucji finansowej kierowanej przez męża. Prokuratura, która wciąż prowadzi postępowanie w sprawie, zapowiada, że do czerwca zakończy śledztwo i sporządzi akt oskarżenia. Ciąża nie jest przeciwskazaniem do uczestnictwa w procesie.

Podejrzani doprowadzili do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie prawie 851 mln złotych - informuje prokurator, Krzysztof Kopania.

Dodajmy, że małżonkowie P. nie dostają zgody na widzenia ze względu na obawę matactwa. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

bDJSczXN
bDJSczXO

Marcin P. wygląda dzisiaj tak:

bDJSczXP
bDJSczYi
KOMENTARZE
(530)
Patryk
6 lat temu
Czytając te komentarze stwierdzam... przepraszam za wyrażenie żal d**e ściska... ze facet miał głowę,znalazł naiwnych głupców wiec to wykorzystał a Wam co żal ze tyle nie macie??? Żałosne policzki i nic więcej... Pieprzona zawiść...dobrze dowalic bo ma więcej... Zamiecie się własnym tyłem mi.
gość
6 lat temu
UWAGA NA KABAŁĘ. To okultyzm i czarna magia! Antychrystem promującym Kabałę w Polsce jest oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora spirytysta Michał Konieczny proponuje super dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold, tyle że MK Estate sp. z o.o. z Krotoszyna. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma. OSZUST Z POLSKI ZDEMASKOWANY - MK ESTATE - MICHAŁ KONIECZNY Z KROTOSZYNA. UWAGA, OSZUST PLANUJE DZIAŁANIA W USA.
gość
6 lat temu
UWAGA NA KABAŁĘ. To okultyzm i magia! Antychrystem promującym Kabałę w Polsce jest oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora ,,rabi’’ Michał Konieczny proponuje super-dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold, tyle że MK Estate z Krotoszyna. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma. OSZUST Z POLSKI ZDEMASKOWANY
bDJSczYj
gość
6 lat temu
Dała d**y aby mieć lepsze warunki w więzieniu, patologia
gość
6 lat temu
Dlaczego tym ludziom nie zajmuje się majątków?
gość
6 lat temu
s**a....i d***l który ją dotykał obrzydliwy....
gość
6 lat temu
i tak kasy nikomu nie oddadzą kara wiezienia to tylko dla nich super sprawa bo ianczej by ich ludzie zlinczowali
gość
6 lat temu
k**w.... cóz innego mozna powiedzieć, s****a
u-2
6 lat temu
niedlugo cala pe-owsko pe-eselowska trzoda bedzie miala tylko takie fotki
aleex
6 lat temu
Fajne te więzienia w naszym kraju Żarcie lepsze jak w szpitalu Masz kasę to sobie podymasz ew. Ciebie A płaci za to podatnik -czyli Ty i ja
hasmolik
6 lat temu
No super! Burdel w więzieniu.
gość
6 lat temu
Dziwne blonde a mysli?
gość
6 lat temu
Jak ma urode takiego karakana...to nic dziwnego ze nawet na klawisza poleciała:(((
bDJSczYb
gość
6 lat temu
Pani Katarzyno, jest pani złą osobą i taki typ osób jest jako kostka brukowa na samym dnie piekła. Najpierw nakręciła pani aby ten i****a oszukał tylu ludzi a teraz żeby złagodzić sobie odsiadkę zniszczyła pani życie strażnika więziennego (też kretyna, ale w sumie który facet myśli głową...) jego przełożonych (naczelnika więzienia) i ich rodziny i wszystko z czystego zła, które w pani siedzi. Mam nadzieję że zapłac***ani za to jeszcze teraz za życia, bo po śmierci to wiadomo gdzie się znajdziesz...
...
Następna strona
bDJSczYD