Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hania Lis krytykuje "Małych gigantów": "ZA OSTRA RYWALIZACJA i zbyt kategoryczny finał"

294
Podziel się

"Po co stawiać obok siebie pięknie śpiewającą dziewczynkę i chłopca, który fantastycznie potrafi liczyć? Jak to ocenić?".

Hania Lis krytykuje "Małych gigantów": "ZA OSTRA RYWALIZACJA i zbyt kategoryczny finał"
bDJsPdhh

Nowy show TVN, Mali Giganci, wciąż wzbudza ogromne kontrowersje. Talenty małych uczestników programu oceniają Kuba Wojewódzki (który ogłosił, że w programie "szuka żony"), Agnieszka Chylińska oraz Katarzyna Bujakiewicz, a wśród "trenerów" znaleźli się m.in. Piotr Rubik, Natalia Lesz i Czesław Mozil. Nie brakuje opinii, że występy małych dzieci w telewizji źle wpływają na ich psychikę, nie uczą zdrowej rywalizacji i mogą odbić się negatywnie na ich rozwoju.

Głos w sprawie zabrała wciąż obrażona na TVN Superniania, Dorota Zawadzka, a także posłanka Marzena Wróbel. Zobacz: Posłanka Wróbel o "Małych Gigantach": "Ten program powinien być ZDJĘTY Z ANTENY"

Małych gigantów krytykuje również Hanna Lis, prywatnie mama dwóch dorastających córek oraz macocha córek Tomasza Lisa i Kingi Rusin, gwiazdy TVN.

bDJsPdhj

Kłopot zaczyna się gdy dzieci w parach stają przed obliczem jurorów. Cała czwórka odnosi się do dzieci z sympatią i szacunkiem, ale koniec końców musi paść ocena i werdykt - ty jesteś lepszy, ty gorszy i wracasz do domu. Za ostra rywalizacja i zbyt kategoryczny jej finał jak na tak małych ludzi. Rozumiem, że ta recepta sprawdzała się w dziesiątkach innych talent-shows, ale w przypadku programu z udziałem dzieci powinna jednak ulec znacznej modyfikacji - ocenia prezenterka w rozmowie z Wirtualnymi Mediami. Kolejny problem to wrzucanie do jednego worka diametralnie różnych talentów. Po co stawiać obok siebie pięknie śpiewającą dziewczynkę i chłopca, który fantastycznie potrafi liczyć? Jak to ocenić? Nie ma takiej skali, która byłaby w stanie porównać zdolności matematyczne i wokalne. Scena to nie miejsce na całki i rachunek prawdopodobieństwa, z góry więc wiadomo, że mały matematyczny geniusz nie ma najmniejszych szans w starciu z małą śpiewaczką. Ustawianie takich pojedynków wydaje mi się więc mocno nieuczciwe.

Hania wspomina, że sama jako 7-latka wzięła udział we włoskim festiwalu muzycznym Zecchino D'Oro. Przypomnijmy, jak śpiewała piosenkę o rzepce:

bDJsPdhp
bDJsPdhK
KOMENTARZE
(294)
gość
6 lat temu
A kto wogole liczy sie z jej zdaniem niech to b****o swojego zycia pilnuje . Niech w koncu ja w*******a z TVP
gość
6 lat temu
g****a L...ca ,może starała się o posadę w tym programie ,a wybrali King.. .Lisica Kindze do pięt nie dorasta .!!!!!
gość
6 lat temu
Lisica niech udzieli paru porad brzydkiej corce Lisa startujacej na modelke. Tam przyda sie prawda.
bDJsPdhL
Gość
6 lat temu
Dobrze gada sukces porazki tak jak zwyciestwa jest silnym przeżyciem więc po co dostarczać świadomie coś czego moze dziecko uniknąć ? Na wszystki w życiu jest czas,
Gość
6 lat temu
Ma rację.
gość
6 lat temu
Ja zarabiam 20 tys, ale muszę wyjść z domu.
gość
6 lat temu
Jak rozpiepszalaza rodzinę Kingi i dzieci to nie martwila się o ich psychiki,a teraz udaje dobra ciocie?o****a lisica
gość
6 lat temu
a jak się tatusia kradnie dzieciom to nie mają traumy?
Gość
6 lat temu
Nie mniej wartościowe? Chyba dla w****k!
gość
6 lat temu
Jesteście na ty z Hanną Lis? Po co te zdrobnienia?
gość
6 lat temu
dla każdego normalnego człowieka jesteś nikim hanka i nikogo normalnego nie obchodzi to co masz do powiedzenia.
Gość
6 lat temu
Ładna Lisiczka ,
Gość
6 lat temu
Oczywiscie !
bDJsPdhD
Gość
6 lat temu
Sliczna jako dziecko a teraz kobieta .
...
Następna strona
bDJsPdif