Wtorek 31.03.2015 21:30

Wojewódzki zapytał Piaska o romans z Pirogiem!

Michał Piróg Piasek Andrzej Piaseczny Kuba Wojewódzki

Wojewódzki zapytał Piaska o romans z Pirogiem!

Michał Piróg niejednokrotnie podkreślał, że drażni go hipokryzja polskich celebrytów-homoseksualistów, którzy nie chcą ujawnić swojej prawdziwej orientacji seksualnej. Tancerz twierdzi, że większa odwaga z ich strony bardzo pomogłaby innym gejom i lesbijkom w całej Polsce. W głośnym wywiadzie dla Wprost sugerował, że do grona tego należą Tomasz Kammel i Kuba Wojewódzki. Pierwsze nazwisko nikogo nie zdziwiło, drugie mimo wszystko tak. Kuba promuje się w końcu od lat jako koneser młodych modelek. Być może dlatego wciąż wraca do tego tematu. Zobacz: Piróg chce "wyoutować" Wojewódzkiego i Kammela? "MAM DOŚĆ UKRYTYCH GEJÓW!"

Zwiazek Piroga z Andrzejem Piasecznym, którym ten pierwszy rozpoczął karierę w show biznesie, od lat nie jest tajemnicą. Wokalista jednak nigdy nie odniósł się do tych spekulacji. Zobacz: Piróg potwierdza związek z Piaskiem: "MIELIŚMY SIĘ RAZEM ZESTARZEĆ!"

W najnowszym odcinku show Wojewódzkiego, który zostanie wyemitowany dziś wieczorem, również mówił o sprawie dość pokrętnie. Nadal nie wymawia nawet nazwiska byłego przyjaciela.

- Słyszałeś, co Piróg robi np. z Twoim i moim nazwiskiem? Masz jakieś zdanie na ten temat? Ja uważam, że to jest tancerz, który jest homofobem, będąc jednocześnie gejem. Nienawidzi gejów, którzy się ukrywają i sugeruje połowie Warszwy, że to są geje, którzy się ukrywają.

- Ja ci coś powiem i wydaje mi się, że to nie jest bez sensu. Otóż, nie wszystko co wygląda na ucieczkę jest ucieczką - zaczął Piasek. Odpowiedziałem ci już na któreś z pytań, że najpiękniej jest, kiedy ludzie pozwalają sobie być i to jest cała odpowiedź na to. Ja nie mam zdania dlatego, że staram się kochać ludzi i nawet, jeśli oni sami nie dają czasem do tego powodów to jest gdzieś przyczyna tego, że zachowują się tak, a nie inaczej. Nie możemy uleczyć wszystkich, a jeżeli cokolwiek możemy zrobić to robić swoje, czyli operować właśnie pewnym poziomem wrażliwości. Czasem udaje się kogoś w ten sposób ukoić, ale nie wszystkich.

Odpowiedź równie zrozumiała, co teksty jego piosenek. Zresztą, podobno co najmniej dwie napisał właśnie dla Michała. Przypomnijmy: Piasek PRZEPRASZAŁ PIROGA piosenką?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (526)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 511-526 z 526
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 02.04.2015 21:38
Przy takim talencie do bezsensownego bełkotania mógłby spokojnie zostać rzecznikiem rządu ;-) Mógłby się w sumie przyznać w końcu, chociaż rozumiem, że wkurza go wieczne zmuszanie go do tego.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 02.04.2015 21:41
Nie mam zadnego szacunku do Piaska.Pare lat temu czytałam w Vivie takie klamstwa i głupoty.O zwiazku ze starsza kobieta,o rodzinie i takie p*****ly i same klamstwa.Nie zmuszam nikogo do ujawniania orientacji.Ale taki ARTYSTA nie powinien KŁAMAC i oszukiwac.To niemoralne.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2015 01:57
elka grycan siedzi z tyłu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2015 11:14
nie cierpie piróga nie ze jest gejem lecz ze tak sie unosi tym ze jest gejem i żydem. niech sobie jest. Ale czy ja sie unosze z tym ze jestem katolikiem i hetero??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2015 11:33
qurr**a jaka mowa-trawa tego Piaska...
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 511-526 z 526