Czwartek 02.04.2015 13:50

Isabel złożyła pozew rozwodowy! "Zarzuca mu PORZUCENIE JEJ, ZANIEDBANIE W CHOROBIE"

Kazimierz Marcinkiewicz Isabel Marcinkiewicz Isabel Olchowicz

Isabel złożyła pozew rozwodowy! "Zarzuca mu PORZUCENIE JEJ, ZANIEDBANIE W CHOROBIE"

Wielka miłość Isabel do "Maxi Kaza" skończyła się ostatecznie pod koniec grudnia. Żona byłego premiera leżała wtedy w szpitalu po wypadku, któremu uległa jadąc na spotkanie z mężem. Kazimierz Marcinkiewicz odwiedzał ją, jednak, jak odkryła Iza, głównie po to, by fotoreporterzy zrobili mu kilka zdjęć "ocieplających wizerunek".

Pewnego dnia przyszedł i zaczął nachylać się nad łóżkiem. Potem okazało się, że powstały zdjęcia - wspominała rozżalona w Super Expressie. Ten wypadek zweryfikował moje podejście do życia. Po Nowym Roku pękło mi serce.

W rewanżu Iza Olchowicz-Marcinkiewicz postanowiła po wyjściu ze szpitala ujawnić w tabloidzie całą prawdę o ich związku. Wyznała, że początkowo było cudownie i, tak jak Agata Passent z Kuczokiem, "nie wychodzili z sypialni". Podczas ich wspólnego pobytu w Londynie, gdzie Iza pracowała jako analityczka bankowa zaś Kazimierz zajmował dobrze płatne stanowisko w banku Goldman Sachs, świetnie się razem bawili i szaleli na dyskotekach.

W Super Expressie Iza z czułością wspominała tamte szczęśliwe czasy. Było bardzo intensywnie. Chemia między nami była olbrzymia. On na początku miał zahamowania, opory, bał się. Ale szybko się rozkręcił. Było świetnie. Potrafiliśmy cały dzień spędzić razem w domu i nie wychodzić z sypialni. Okazywaliśmy sobie uczucia coraz śmielej. Szczególnie zapamiętam długi lot do Japonii. Ale to moja słodka tajemnica.

Co dokładnie robili "Kaz" z Isabel na pokładzie samolotu? Tego dowiemy się z pewnością z jej napisanej już książki.

Zobacz: Isabel o seksie z Kazimierzem: "Nie wychodziliśmy z sypialni!"

Wszystko zmieniło się, gdy wrócili do Polski. "Kaz" wpadł w złe towarzystwo. Zaczął spotykać się z Romanem Giertychem i Michałem Kamińskim, o których Iza nie ma najlepszego zdania. Wtedy między nimi zaczęło się psuć. Olchowicz wspomina, że były premier często celowo prowokował awantury, aż w końcu zagroził jej zerwaniem.

No dobra, Iza, to ja wychodzę. Nawet jak będziesz chciała mnie zatrzymać to wyjdę. Mam swoje sposoby - powiedział podobno.

W końcu Isabel zrozumiała, że jej mąż jest tylko "żałosną marionetką i dwulicowym krętaczem, pozbawionym kręgosłupa moralnego". Postanowiła złożyć pozew rozwodowy.

Zobacz: Isabel dalej o Kazimierzu: "FAŁSZYWY, DWULICOWY! Nie ma kręgosłupa moralnego!"

Jak ujawnia tygodnik Na żywo, dokument leży już w sądzie. Isabel żąda w nim orzeczenia rozwodu z wyłącznej winy Kazimierza oraz alimentów dla siebie.

Podobno w pozwie zarzuca mu porzucenie jej, zaniedbanie w chorobie oraz to, że nie chciał mieć z nią dzieci - informuje tabloid. Mimo długiej rehabilitacji nadal nie ustąpił jej paraliż lewej ręki. Isabel jest leworęczna, więc posługiwanie się prawą dłonią, choć zdrową, jest ograniczone. Jej sytuacja finansowa także nie napawa optymizmem, oszczędności z Londynu stopniały, gdyż rehabilitacja pochłania ogromne kwoty. Dziewczyna nie jest w tej chwili w stanie zarabiać na swoje utrzymanie.

Psychicznie podobno także nie jest najlepiej.

Zamknęła się w domu, unika kontaktów z ludźmi - mówi znajoma Olchowicz. Nie mogę patrzeć, jak coraz bardziej pogrąża się w depresji.

W tej sytuacji największym problemem tabloidu jest to, z kim Kazimierz spędzi nadchodzące święta. Była rodzina raczej nie przyjmie go z otwartymi ramionami. Powodem nie jest nawet to, że porzucił żonę i dzieci dla młodszej kochanki. Bardziej zaważyła grudniowa hospitalizacja syna Marcinkiewiczów, w którego organizmie wykryto amfetaminę zmieszaną z alkoholem.

Zobacz: Syn Marcinkiewicza TRAFIŁ DO SZPITALA!

Owładnięty wizją powrotu do polityki "Kaz", uznał podobno, że zaszkodzi to jego wizerunkowi i zerwał kontakty z synem.

Jak donosi tabloid, wyprowadził się z mieszkania, w którym mieszkał z synem od rozstania z Isabel.

Wesołych świąt!

fot. Eastnews
fot. Eastnews

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (450)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 450
Odpowiedz
36 15
zgłoś
gość 02.04.2015 13:51
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
692 89
zgłoś
Gość 02.04.2015 13:51
Brwinów to stan umysłu, niestety
Odpowiedz
22 8
zgłoś
gość 02.04.2015 13:51
Nawzajem :D
Odpowiedz
38 9
zgłoś
gość 02.04.2015 13:51
I baaardzo dobrze!
Odpowiedz
137 44
zgłoś
gość 02.04.2015 13:53
Powinna dostać wielkiego kopa w 4 litery! Tak to jest jak się buduje swoje szczęście na cudzej krzywdzie. Dostała za swoje a teraz będzie udawać wielce pokrzywdzoną celebrytkę !
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 450