Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zapendowska też krytykuje "Małych gigantów": "TO ZŁE DLA DZIECI! Nawet jeśli są zdolne"

129
Podziel się

"Jak na człowieka nagle spadnie sukces, to zachowuje się jak idiota. To samo jest z dziećmi. Nawet jeszcze bardziej!"

 Zapendowska też krytykuje "Małych gigantów": "TO ZŁE DLA DZIECI! Nawet jeśli są zdolne"
bDeOwXXF

Pierwsza edycja kontrowersyjnego programu Mali giganci dobiegła już końca, ale wiadomo, że powstanie druga. Swoją wersję talent show dla dzieci przygotowuje też TVP. Zdaniem Elżbiety Zapendowskiej takie zarabianie pieniędzy przez telewizje jest nieetyczne. Rodzice małych uczestników robią swoim dzieciom wielka krzywdę, zgłaszając ich do takich programów. A skoro liczy się dla nich tylko popularność, przynajmniej producenci powinni okazać trochę rozumu i na to nie pozwalać.

Jak na człowieka nagle spadnie sukces, to zachowuje się jak idiota. To samo jest z dziećmi. Nawet jeszcze bardziej! Więc ja jestem absolutnie przeciwko temu, żeby dzieci brały udział w czymś takim. To złe dla nich! Nawet jeśli są bardzo zdolne. Taki dzieciak, wygrywając jakąś telewizyjną sprawę, zaczyna wierzyć w swój talent w sposób nieracjonalny. Zaczyna się rodzina chwalić, zaczynają ludzie podchodzić. Zaczyna być kimś lepszym. W związku z tym przewraca mu się potwornie we łbie - komentuje w Super Expressie. Rodzice powinni zabronić w pewnym momencie robienia kariery. To jest dowód miłości, a nie to, że pakują i lansują dziecko.

Niestety, wiadomo już, że TVN i milionerzy zasiadający w jury będą zarabiali na kolejnych edycjach tego show. Wojewódzki, Bujakiewicz i Chylińska dostają za to takie pieniądze, że nigdy nie przyznają się do tego, że Zapewndowska ma rację i robią swoim udawanym entuzjazmem krzywdę występującym dzieciom. Niestety, jak przy każdym reality show, nikt nie mysli o tym, co stanie się z uczestnikami. Po zabawie ich kosztem mają wrócić do szkoły i radzić sobie same.

bDeOwXXH
bDeOwXYi
KOMENTARZE
(129)
gość
5 lata temu
TVN zachłysnął się "świetnymi" wynikami i w tym momencie dla niego nie jest ważna negatywna opinia innych o programie, która jest w tym kontrowersyjnym przypadku całkiem mile widziana, bo dociera to dalej, interesując potencjalnych nowych widzów. Szkoda tylko, że wszystko to kosztem dzieci, nie dywagując w tym momencie w jakim stopniu negatywnie wpływa na nie to wszystko. Wkróce i gwiazdy innych stacji ucichną, bo i one szykują w tej materii swoje nowe programy, które zaleją nasze odbiorniki w następnych sezonach. Oto z mody na gotowanie przechodzimy na modę z wyścigiem szczurów-dzieci. A wystarczyło postarać się bardziej i zrobić nowy, lepiej przygotowany sezon X Factor, który bezdyskusyjnie ma dużą siłę w promowaniu nowych, utalentowanych wokalistów, którzy dzięki temu szybko zdobywają kontrakty w najlepszych wytwórniach i szturmem zdobywają/zdobędą największe sceny.
gość
5 lata temu
NIE KUPUJMY produktów FIRM, które reklamują się przy tym programie! Skończą się reklamodawcy = skończy się kasa = skończy się ten denny program
gość
5 lata temu
precz z tym programem
bDeOwXYj
gość
5 lata temu
w końcu ktoś powiedział na głos to co tak wielu ludzi myśli. Nie oglądajmy tego, to zejdzie z anteny!
gość
5 lata temu
ma rację, co jak co ale ona się zna
Najnowsze komentarze (129)
gość
5 lata temu
okropny show mali gigaci a chilinska jak na kokainie
gość
5 lata temu
Zła to jesteś ty i twoja krytyka.
o
5 lata temu
A to przecież wystarczy sie tylki zrównoważyć
gość
5 lata temu
ja im kibicuję!
gość
5 lata temu
Bez przesady. Program calkiem fajny a niektóre dzieciaki bardzo utalentowane. Jeśli by isc droga rozumowania pani Zapedowskiej to żadne dziecko nie powinno grac w zadnym filmie ani w serialu.A przecież wlasciwie w każdym z nich gra jakies dziecko.
Gość
5 lata temu
Ja sie z nią nie zgadzam! Wkońcu jest program w którym dzieci mogą spełniać swoje marzenia!
gość
5 lata temu
Nie wiem o co ta afera. Nie sądze żeby ten program psuł dzieci. Rywalizacja to normalna rzecz i od małego powinny się jej uczyć. Poza tym dzieci te mają lepszy start w życiu. I na pewno nie dał im tak wielkiej popularności ze je to zniszczy. Poza tym jeśli mają odpowiedzialnych i mądrych rodziców to będą umieli je pokierować w życiu odpowiednio.
jkw
5 lata temu
dobra szkoła dla dzieciaków - w życiu trzeba też umieć przegrywać
bDeOwXYb
gość
5 lata temu
Program ma zwolenników, ale jedyne, co się promuje przy jego okazji to przebrzmiałe "gwiazdy" po 40 stce. No niestety. Kolejna bariera złamana, wcześniej nie przypominam sobie, by ktoś kosztem dzieci promował taki szajs.
gość
5 lata temu
Gdzie jest ta EnergyLandia co jest sponsorem tego programu?
gość
5 lata temu
Bujakiewicz opowiada głupstwa a zresztą co to g***i program z jurorami razem
gość
5 lata temu
Wczoraj Chylińska popisała sie jak wybrała to rozwydrzone dziecko które się pomyliło i to ma być sprawiedliwe dla innych. Powinno oceniać się jakość wykonania a nie cwaniactwo.
gość
5 lata temu
Bzdura,To samo dotyczy dorosłych,młodych sportowcow,dzieci występujących w filmach,pokazywanych w blogach modowych itd.Poza tym za dzieci odpowiadają rodzice,jeśli mają "olej w głowie" wiedzą jak postępować i w czasie programu i po jego zakończeniu.A dzieci,za moment i tak zapomną o udziale w programie.I jeszcze jedno,jury programu i jego prowadzący byli bardzo,bardzo taktowni.
Kiks
5 lata temu
kto ogląda ten chłam? była rockmenka a teraz przykładna mamuśka, stary c*p udający nastolatka i przechodzona panienka? ale jury, nie ma co. co następne - 'Eutanazja z moim dziadkiem' czy 'Ja i moje nowotwory live'?
...
Następna strona
bDeOwXYD