Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ciotka o zdrowiu Bobbi Kristiny: "BÓG ZADECYDUJE. Nic mi do tego. To Jego zadanie!"

81
Podziel się:

Patricia Houston i ojciec-narkoman Bobbi, zostali opiekunami "odpowiedzialnymi" za dalsze życie niepełnosprawnej córki Whitney...

Ciotka o zdrowiu Bobbi Kristiny: "BÓG ZADECYDUJE. Nic mi do tego. To Jego zadanie!"

Po głośnym wypadku Bobbi Kristiny Brown, córki Whitney Houston, którą znaleziono nieprzytomną w wannie, dziewczyna przebywała w stanie śpiączki farmakologicznej. Podczas gdy była nieprzytomna, przez trzy miesiące rodziny Houstonów i Brownów - ze strony ojca - prowadziły nad jej łóżkiem wojnę. Byli zgodni co do jednego: nie pozwolili odłączyć Bobbi od aparatury podtrzymującej życie.

Trzy tygodnie temu po długim okresie uporczywej terapii, wokół której rodzina zorganizowała własne reality show, Bobbi w końcu wybudzono ze śpiączki. Zobacz: Wybudzono Bobbi Kristinę! "Moja wnuczka ma nieodwracalne zmiany w mózgu"

Kiedy skończyły się modlitwy o cud pojawiło się pytanie, czy na pewno było warto. Okazało się bowiem, że pomimo tego, że Bobbi oddycha już samodzielnie, jej mózg doznał "całościowego i nieodwracalnego uszkodzenia". Oznacza to, że do końca życia będzie przykuta do łóżka i skazana na łaskę skłóconej rodziny i ojca-narkomana.

W tę sytuację wkroczył amerykański sąd, który wyznaczył jej dwoje prawnych opiekunów: ciotkę Patricię Houston i Bobby'ego Browna, narkomana, który zażywał z żoną crack przy małej Bobbi. Zobacz: Kierowca Houston: "Widziałem jak Whitney i Bobby Brown PALILI CRACK przy córce!".

Sąd chce wymusić na obu rodzinach współpracę, więc opiekunowie są współodpowiedzialni za losy dziewczyny. Wyznaczono także adwokatkę, Belindę Hargrove, która będzie kontrolować wszystkie prawne i finansowe sprawy podopiecznej. Rzecznicy Bobby'ego oraz Pat i współpracującej z nią Cissy Houston, wydali wspólne oświadczenie:

Z radością przekazujemy do wiadomości publicznej, że sąd wyznaczył Bobby'ego Browna i Pat Houston współ-opiekunami Bobbi Kristiny Brown, którą nazywamy "Krissi" - potwierdzają w rozmowie z magazynem People. Pan Brown i pani Houston są wspólnie odpowiedzialni za decyzje dotyczące opieki nad Krissi i wymogów medycznych.

Pat stwierdziła, że w obecnej sytuacji nie będzie podejmować drastycznych kroków aby ratować życie Bobbi, jeżeli nadejdzie kryzys. W wywiadzie dla Entertainment Tonight powiedziała:

Ona jeszcze nie odeszła, ale wiecie, cokolwiek Bóg zadecyduje, to ja to przyjmę... Nic mi do tego. To Jego zadanie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(81)
gość
7 lat temu
Masakra, całe życie roslinką. Już wolałby, żeby mnie odłączyli...
gość
7 lat temu
Co to za zycie... Moze lepiej dac jej odejsc do matki...
gość
7 lat temu
Biedne dziecko!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
co to za życie :( lepiej żeby w spokoju odeszła
gość
7 lat temu
obawiam się, że Bobbi będzie roślinką zdaną na rodzinę, na którą chyba nie zawsze mogła liczyć... :(
Najnowsze komentarze (81)
gość
7 lat temu
biedna mała
martyna 33
7 lat temu
Rodzina musi się o nią modlić. To jej pomoże. Ja kilka lat temu miałam bardzo ciężki wypadek samochodowy. Reanimowali mnie prawie godzinę i lekarze po długiej operacji dali mi tylko kilka procent na przeżycie. Uraz mózgowo-czaszkowy i naderwany pień mózgu. I również wprowadzono mnie w śpiączkę farmakologiczną. Mój mąż się bardzo załamał, ale wraz z rodziną zaczeli się modlić do Pana Jezusa o moje uzdrowienie. I chociaż trwało to kilka miesięcy, a potem rehabilitacja prawie dwa lata. To dzisiaj lekarze oficjalnie mówią, że to cud. Bo ja żyję i dobrze funkcjonuję. Należy zaufać Jezusowi :)
gość
7 lat temu
przestańcie się już tak użalać! ludzie cierpią głód straszliwą biedę, patologię, prześladowania a z tego co się można zorientować to chyba biedna nie była. Psycha jej siadła po narkotykach, głupie rozbestwione dziewuszysko myślała że świat się kręci wokół niej. Niektórzy muszą sobie radzić bez rodziców od urodzenia!
hukol
7 lat temu
G****a ze brała narkotyki zmarnowała życie
gość
7 lat temu
jakie to smutne ....withney tak pieknie spiewała i tak paskudnie żyła ...żal
gość
7 lat temu
Naprawde biedna dziewczyna
gość
7 lat temu
Koniec
gość
7 lat temu
ja rozumie każdy na cos ochruje nie ma taki ludzi na tym swiecie ja wiem ze kiedys bendzie lepiej ja koncze to na tyle jezeli o to chodzi to ja rozumie tych chorych ludzi
gość
7 lat temu
Życie tutaj na ziemi jest p********e !!!
gość
7 lat temu
naćpana, to się uśmiecha. Bo niby jakie ona miała powody do uśmiechu z takimi rodzicami?
gość
7 lat temu
murzyni sa zachlanni i pazerni, bog to juz zdecydowal ze odbierze wam corke i a wnuczka popelnila grzech smiertelny bo targnela sie na swoje zycie, gdzie byla wtedy jej rodzina!!! zaklamane negatywy
Gość
7 lat temu
Najpierw zniszczyli siebie a tym samym własną córkę
Gość
7 lat temu
A Ty pewnie miss jesteś! !!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
IDO GNIĆ .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie