Trwa ładowanie...
Przejdź na

W Cannes zakazano "selfie" na czerwonym dywanie!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
91
Podziel się:

"Aktorzy publikują nawet prywatne zdjęcia. Żal mi ich. Bycie gwiazdą wymaga blasku oraz tajemniczości!" - twierdzi Catherine Deneuve.

W Cannes zakazano "selfie" na czerwonym dywanie!

W Cannes trwa 68. edycja corocznego, słynnego Festiwalu Filmowego. Jest to jedno z największych europejskich wydarzeń poświęconych sztuce filmowej, które przyciąga gwiazdy i celebrytów z całego świata - a wraz z nimi setki fotografów i dziennikarzy, śledzących każdy krok sławnych i bogatych. Zobacz: Gwiazdy na otwarciu Festiwalu Filmowego w Cannes (DUŻO ZDJĘĆ)

Okazuje się jednak, że i sami celebryci wpadają w sidła aury sławy i luksusu, którymi się otaczają. Posiadanie aparatów fotograficznych w telefonach komórkowych sprawiło, że na oficjalnych imprezach sławne osoby zbierały się w małe grupy, robiąc sobie nawzajem zdjęcia i pozując do "selfie" - ignorując tym samym zgromadzonych fanów oraz profesjonalnych fotografów.

Zjawisko robienia sobie włąsnych zdjęć na czerwonym dywanie tak bardzo zakłócało ceremonie otwarcia imprez artystycznych, że Thierry Fremaux, dyrektor festiwalu w Cannes, wydał nieoficjalny zakaz robienia sobie"selfie" podczas otwierającej gali. Ogłosił, że to "niedorzeczna i groteskowa" praktyka, a większość gwiazd uznała, że nie chce się narażać na taką etykietkę.

Fremaux został poparty przez Catherine Deneuve. 71-letnia słynna aktorka w wywiadzie dla serwisu Independent, że "media społecznościowe zniszczyły marzenia o gwiazdach".

Prywatne życie aktorów i aktorek jest ujawniane całemu światu. Ludzie publikują w sieciach społecznościowych nawet prywatne zdjęcia - narzeka Deneuve. Żal mi ich. Każdy może robić w życiu na co ma ochotę, ale to nie prowadzi do rozbudzania marzeń.

Deneuve uważa, że bez aury tajemniczości i niedostępności niemożliwe jest gwiazdorstwo - a zaczyna bycie celebrytą:

Bycie gwiazdą wymaga blasku oraz tajemniczości. Musisz zostawić coś dla siebie. Nie powinno się wystawiać na pokaz całego życia prywatnego. Widuję tak wiele zdjęć, tyle obrazów... to trudne, żeby utrzymać przy tym aurę tajemniczości.

Mają rację? A może chodzi o to, że to z nimi nikt nie chciał sobie "robić selfiaka"?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(91)
gość
8 lat temu
Selfie to choroba, zaburzenie psychiczne.
gość
8 lat temu
I ma racje
gość
8 lat temu
Chociaż jedna ma klase w tym burdelu zwanym show biznesem
gość
8 lat temu
uff nareszcie...popieram.
gość
8 lat temu
żenada z tymi samofociami
Najnowsze komentarze (91)
gość
8 lat temu
zdjęcia z rąsi to zaburzenie psychiczne
km
8 lat temu
nie mają racji, jestem za selfie
gość
8 lat temu
przecież każdy z nich wie, że na jutro w każdej gazecie będą, to po co te samojebki
CATHERINE-SAM...
8 lat temu
catherine----to sam botoks na twarzy--jej twarz to maska--i to bardzo niezgrabna kobieta---zero wciecia,zero bioder płaski tyłek i szerokie ramiona
gość
8 lat temu
Robienie selfie jest idiotyczne, zgoda. Jej jednak chodzi o nieujawnianie szczegółów z życia prywatnego po to, aby zwykli ludzie zaczęli postrzegać aktorów jako ludzi takich samych jak wszyscy. To mają być "gwiazdy", "bogowie", "ludzie wyższej kategorii" - nie zwykli śmiertelnicy. I to jest dopiero szczyt pychy owej aktorki.
gość
8 lat temu
To wysokie mniemanie o sobie,słowo gwiazda.Rozdęte ego.Pokłony,na klęczki przed nimi.Myślą że są kimś wyjątkowym
gość
8 lat temu
robienie selfie jest żałosne, zwłaszcza w takiej sytauacji... :/ to jest samouwielbienie
gość
8 lat temu
bo to jest idiotyzm
gość
8 lat temu
Ma racje .....selfie dla debili
gosc
8 lat temu
Jak dla mnie, to Była, Jest i Będzie na Zawsze Najpiękniejszą KOBIETA Swiata, wspaniala Aktorką i Kobietą, i do tego Mądrą. Ten wszechobecny syf jaki zapanował, te su..ki nie kobiety, sranki kardaszianki, cyruski i innegołe i wyuzdane, wszystko schodzi na psy, brak autorytetów. DNO BAGIENNE. I pozostał żal.
gość
8 lat temu
Selfie to jakiś idiotyzm, infantylizm i owczy pęd. Pewnie szybko minie, ale w jego miejsce wejdzie jakaś inna, równie mądra zabawa. Czyli końca głupoty nie widać.
gość
8 lat temu
selfiezm to choroba ludzie.
gość
8 lat temu
Wczorak w TVN 24 BiŚ Pieńkowska miała identyczną bluzkę, jak Deneve....
Gość
8 lat temu
Stara baba się wypowiedziała
...
Następna strona