Trwa ładowanie...
Przejdź na

Muniek odpowiada Kukizowi: "GŁOSOWAŁEM NA NIEGO, ale od polityki trzymam się z daleka"

115
Podziel się

Lider T.Love nie planuje iść w ślady kolegi. "Jestem dużo spokojniejszym i szczęśliwszym człowiekiem".

Muniek odpowiada Kukizowi: "GŁOSOWAŁEM NA NIEGO, ale od polityki trzymam się z daleka"
bDHWCOBh

W czasie swojej kampanii prezydenckiej Paweł Kukiz wypowiedział kilka gorzkich słów na temat swoich kolegów z branży. Jego ulubionym hasłem, oprócz JOW-ów, stało się stwierdzenie, że "ten cały Jarocin pilnuje medali od Komorowskiego". Powtarzał to kilkakrotnie, m.in z wywiadzie dla Super Expressu i programie Kuby Wojewódzkiego. Zobacz: Kukiz o Kaziku i Muńku: "Zarobili ogromne pieniądze, a TERAZ PILNUJĄ MEDALI od Komorowskiego!"

Nie ukrywał przy tym, że zarzut ten adresuje głównie do Muńka Staszczyka i Kazika Staszewskiego, którzy, zdaniem Kukiza, dorobili się milionów na antysystemowych hasłach, a potem zdradzili je dla wygodnego życia i apartamentów na Teneryfie.

W rozmowie z magazynem Show Muniek zauważył, że ma już swoje lata i nie żyje już tak intensywnie jak kiedyś.

bDHWCOBj

_**Mam 50 lat i już nie muszę się buntować**_ - wyznał lider zespołu T.Love. Głosowałem na Pawła, ale od polityki trzymam się z daleka. Dziś jestem dużo spokojniejszym i szczęśliwszym człowiekiem. Dlatego nigdy nie wystąpię też w reklamie.

Przypomnijmy, że równie umiarkowanym entuzjazmem wobec politycznych ambicji kolegi po fachu wykazał się Maciej Maleńczuk: Maleńczuk o Kukizie: "Boję się ludzi, którzy za nim stoją. Powinien mieć oczy dookoła głowy"

bDHWCOBp
bDHWCOBK
KOMENTARZE
(115)
u
6 lat temu
DOBRZE ŻE NIE POPIERAŁ ŚMIECIOWE po i pis
Gość
6 lat temu
Co wy ciągle z tym Kukuzem i polityką. Kukiz to były rockman i ćpun. A to, że 10% dorosłych Polaków ma kupę zamiast mózgu lub okazała, że ma wy...bane na wybory nie czyni z Kukiza polityka
gość
6 lat temu
Muniek daj spokój z tymi komentarzami , walnij sobie kielicha...!
bDHWCOBL
gość
6 lat temu
STRACH SIĘ BAĆ TEGO ,,NERWOWEGO ,,CZŁOWIEKA
Gość
6 lat temu
Brawo. Tak wlasnie trzeba robic, a nie czekać az politycy naprawia nasze życie! Oni nie sa od tego - nie kupią wam samochodów i domów. Do roboty i tyle :)
gość
6 lat temu
Lubię ''Muńka'' za szczerość i prostotę wypowiedzi, ale rozwalił system stwierdzeniem, ''dlatego nie występuje w reklamach'', a niby co mógłby reklamować, wiecie..? , bo ja wiem, ale nie powiem...haha
gość
6 lat temu
ładnie powiedziane
gość
6 lat temu
Pan Kukiz dobrze wie komu sie powodzi i ma rozeznanie kto korzysta ze wszystkieko pan Lis to ma gazate i dochody z naszych oplat abonamentowf ych zatrudnona rowniez i jego zona w pierwszym szeregu zTVP
Gość
6 lat temu
Masakra ten kukiz sam wrzask bez poparcia wiedza
gość
6 lat temu
Kukiz Twoi wyborcy oczekiwali od Ciebie bardziej zdecydowanego poparcia dla Dudy. Nic chłopie nie pojąłeś. Wielu teraz twierdzi, że zmarnowali na Ciebie swój cenny głos. Na jesieni możesz mieć z 5%. P..S. Podobno dzwonił do Ciebie Tusk, to prawda?
gość
6 lat temu
Jesteście chłopaki OK
gość
6 lat temu
Stare dziady się podobrabiały tak, że mają z czego dostatnio utrzymać siebie, dzieci i wnuki. I o nic im już nie chodzi. Im zyje się dobrze. Nie muszą pracować, bo z tantiem się utrzymają do końca zycia. A Pawłowi o coś chodzi i to w Nim cenię.
gość
6 lat temu
Ciekawe, czy Kukiz pamięta co sam głosił i śpiewał. Jak to się ma do tego kim jest i co mówi teraz? Szczęść Boże, panie Kukizie?
bDHWCOBD
gość
6 lat temu
kukiz to pijaczyna i żenada. duda to sługus kaczora.. głosujmy na Komorowskiego
...
Następna strona
bDHWCOCf