Trwa ładowanie...
Przejdź na

Norbi: "Płacę 3 TYSIĄCE ALIMENTÓW. Dlaczego miałbym walczyć? To pieniądze dla moich dzieci!"

276
Podziel się:

Wraz z żoną odnowili przysięgę małżeńską. "Dzieci dorosły, możemy robić swoje".

Norbi: "Płacę 3 TYSIĄCE ALIMENTÓW. Dlaczego miałbym walczyć? To pieniądze dla moich dzieci!"
bEDiWqyd

W 2007 roku Norbi wziął swój drugi w życiu ślub. Dwa lata temu on i Marlena Jagłowska-Dudziuk odnowili przysięgę małżeńską na Florydzie. W rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium piosenkarz wyznaje, że wcale mu na tym nie zależało. Zrobił to dla żony.

Wzięliśmy ślub, żeby na czuła się dobrze - wyjaśnił w wywiadzie. Żeby czuła się żoną, a nie nałożnicą. A dwa lata temu odnowiliśmy przysięgę na Florydzie. Dzieci dorosły, możemy robić swoje.

Para wychowuje dwójkę dzieci ze swoich poprzednich związków: 15-letnią córkę Norberta i 16-letniego syna Marleny.

bEDiWqyf

Na początku był kłopot. Polegał na tym, że ja i Marlena musieliśmy się rozwieść. To nic miłego - wspomina muzyk. Były trzy rozprawy, bo miałem dziecko. Było też orzekanie o winie, bo kogoś miałem. Gdy zakochałem się w Marlenie, od razu powiedziałem żonie, a ona się załamała. Ale też szybko się pozbierała. Płacę alimenty 3 tysiące złotych miesięcznie. Dlaczego miałbym walczyć? Przecież to pieniądze dla mojego dziecka. Nie kolekcjonuję pieniędzy. W trumnie nie ma kieszeni. Wydaję na podróże. Na przykład w piątek lecimy 9 godzinna kolację do Chicago, a w niedzielę wracamy do Polski. Robię prezenty. Miałem 200 metrów w kamienicy, sprzedałem, bo zajmowałem 10. Nie mam aspiracji do willi ani ferrari.

Przypomnijmy, że Polska jest krajem z jednym z najniższych wskaźników wypłacalności i ściągalności alimentów, płaconych (a raczej niepłaconych) głównie przez mężczyzn. Niestety, uchylanie się od łożenia na własne potomstwo jest u nas wciąż często uznawane za przejaw "zaradności"...

bEDiWqyl
bEDiWqyG
KOMENTARZE
(276)
Gość
6 lat temu
No i to jest prawidlowe podejscie do zycia
Gość
6 lat temu
Mam dzis pierwsza randke trzymajcie kciuki!
gość
6 lat temu
No i to Olsztyniak z krwi i kości brawo! Facet ma jaj, nie jest jakimś łysym gamoniem z porshe.
bEDiWqyH
gość
6 lat temu
Dokładnie! Utrzymanie i wychowanie dzieci jest obowiązkiem rodziców. Państwo ma obowiązek wspomagać sieroty, osoby niepełnosprawne, krótko mówiąc takie, które z przyczyn losowych nie mają normalnego startu w życiu. Ale absolutnie niedopuszczalne jest, by państwo płaciło za to, że tatuś się wypiął, bo znalazł inną kobietę (albo mamusia innego faceta) i postanowił, że już mu się nie podoba była rodzina.
gość
6 lat temu
Super Norbi, jesteś dobrym ojcem i bardzo sympatycznym człowiekiem !!!! szczęścia Tobie i żonie :)
Najnowsze komentarze (276)
06:42 12
4 tyg. temu
STARE
gość
5 lata temu
ta jego Marlenka to p***a i wredna baba
gość
5 lata temu
A kabareciarz Wójcik ile płaci???
gość
5 lata temu
wiekszosc ukrywa dochody,zeby nie placic np.biedni politycy gosc ma honor i klase a dzis malo kto nawet wie co to jest
gość
6 lat temu
wole takie co maja duze cycki
aga
6 lat temu
Dzieci szybko dorastają. Współczuję tym uchylającym się od płacenia alimentów-DZIECKO NIGDY NIE WYBACZY. MINIE TAKIEGO ojca JAK OBCEGO. TYLKO obcego obojętnie a ojca Z ODRAZĄ. To jest straszne-ale tak niestety jest.
gość
6 lat temu
To twój zas...ny obowiązek Norbi i łaski nie robisz. Gdy się myśli du.ą a nie głową to tak się ma. Naprawdę to szkoda dzieci nie starych repów.Bo jaki dla nich przykład? Jakie wartości mają wyznawać? Tylko dupowe?
gość
6 lat temu
a kto to jest ?
bEDiWqyz
Gość
6 lat temu
Norbi mi zaimponował. Nie kombnuje, tylko zachowuje się jak prawdziwy facet. Bo to w końcu jego dziecko.
gość
6 lat temu
ale wsiok
gość
6 lat temu
Szacunek dla Norbiego - facet ma klasę i bardzo prawidłowe priorytety w życiu. NIe tak jak inni "tatusiowie"
Gość
6 lat temu
Xxxx
Gość
6 lat temu
Kolejny który sie zakochał i zostawił żonę z dzieckiem... zwykły p****t. Pieniądze to nie wszystko, córka wychowala sie bez ojca. Ta jego lala tez rozbiła swoją rodzinę. Wstyd... zero odpowiedzialności.
gość
6 lat temu
Dokładnie. Sytuacja z mojego otoczenia. Facet zostawił żonę z trójką dzieci dla młodszej, której przy okazji bękarta zmajstrował. Kobieta z dziećmi w wieku szkolnym gdzie ciągle wydatki, została ze swoją niską pensją, a ojciec poszedł w cholerę i raz na parę miesięcy rzuc***arę stów na odwal się. I gdzie Ci komornicy? Dobrzy są do tego, żeby uczciwym ludziom majątek zabierać, a do prawdziwych złodziei nigdy nie trafiają.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDiWqzs
bEDiWqzt
bEDiWqzu
bEDiWqzv
bEDiWqzw
bEDiWqzb