Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jerzy Zelnik o in vitro: "Rodzą się z tego dzieci KOSZMARNIE CHORE, POŁAMANE!"

1344
Podziel się:

"Traktujemy to jak jakiś śmieć, że coś małego to nie człowiek, że można to wyrzucić, zamrozić..."

Jerzy Zelnik o in vitro: "Rodzą się z tego dzieci KOSZMARNIE CHORE, POŁAMANE!"
bEEAYhVh

Jerzy Zelnik już dawno zrezygnował z aktorstwa na rzecz komentowania życia publicznego i pojawiania się w roli eksperta w kilku programach telewizyjnych. 70-letni aktor, który dał zapamiętać się przede wszystkim jako odtwórca roli Ramzesa XIII w Faraonie Jerzego Kawalerowicza niedawno skrytykował Annę Muchę, która przyznała, że nie jest patriotką i woli wyjechać z kraju.

Zelnik nie ukrywał nigdy swoich sympatii politycznych, pojawił się więc w roli komentatora powyborczej sytuacji w TVN24. Aktor popierający Andrzeja Dudę gościł na antenie obok Macieja Maleńczuka i przekonywał, że polityk PiS-u będzie prezydentem wszystkich Polaków.

bEEAYhVj

Prowadzący program, Andrzej Morozowski, zasugerował, że Duda nie będzie raczej prezydentem tych par, które od lat starają się o dziecko właśnie metodą in vitro. Zelnik zaprotestował i stwierdził, że to kwestia dyskusyjna, bo zarodki traktowane są "jak śmiecie", a metoda prowadzi do narodzin... chorych dzieci:

Jest tu kwestia oszczędzania tych zarodków. Dla niektórych coś tak małego to nie człowiek, a dla mnie to jest człowiek. A my traktujemy to jak jakiś śmieć. My traktujemy to tak, że coś małego to nie człowiek, że można to wyrzucić, zamrozić - powiedział. Ostatnio rodzą się liczne dzieciaki z tego in vitro, koszmarnie chore, połamane.

W zamian leczenia metodą in vitro Jerzy Zelnik zaproponował naturalne metody planowania rodziny.

bEEAYhVp
bEEAYhVK
KOMENTARZE
(1344)
gość
6 lat temu
po Malenczuku widac co mysli o tym Panu.
gość
6 lat temu
Matko, po co gadac takie głupoty. Jest aktorem, lubianym, znanym, grał w wielu filmach, teatrze. Pytam sie po co, po co włazic w polityke !?
gość
6 lat temu
Nie ma przymusu...
bEEAYhVL
gość
6 lat temu
Dlaczego oni wszyscy mają takie twarze pełne bólu i zacietrzewienia? Zmęczeni życiem i fobiczni.
gość
6 lat temu
Zdrowy chorego nigdy nie zrozumie, póki sam nie zachoruje ...
Najnowsze komentarze (1344)
gość
4 lata temu
po alkoholu może tak!!!!! Każdego wyboru i każdy ma swoje sumienie za które odpowie sam!!!
Gość
5 lata temu
Co on p*****y! Nie masz wiedzy medycznej to sie nie wypowiadaj, dzieci z in vitro sa zdrowsze dawcy sa przebadani na obciążenia genetyczne i wybierani bez obciążeń i wad genetycznych. Mozna również usunąć przed zapłodnieniem gen chorobowy i wyeliminować w ten sposób w przyszłości chorobę dziecka. In vitro to błogosławieństwo nauki i możliwość jaka dał nam Bóg kiedy wynaleźliśmy ta metodę.
Gość
5 lata temu
Stary zacofany c**k. Masz pan 70 lat i jestes zacofany
gość
5 lata temu
Traktujecie płody jako dzieci... szkoda, że w szpitalach dzieckiem jest się od 24 tygodnia ciąży. Mam znajomą co "poroniła" w 22 i nie chcieli dzieciaka ratować bo to PŁÓD. Na szczęście maleństwo przeżyło i jest całe i zdrowe:)
gość
6 lat temu
Szkoda mi ludzi takich jak pan Zelnik, jego umysł i myślenie jest tak spaczony, że tego żaden warsztat nie naprawi. Lepiej dal niego aby się wogóle nie odzywał
gość
6 lat temu
A co to za autorytet czy teraz aktorzy są mądrzejsi od lekarzy. Naturalną metodą planowania rodziny nikt kto ma problemy z zajściem w ciąże jeszcze dziecka nie zrobił. A poza tym starzy ludzie nie powinni się wypowiadać w tej kwestii bo ich to już nie dotyczy.
gość
6 lat temu
facet weź się za coś co robisz dobrze, a nie ładuj się do polityki! szczególnie w sprawie in vitro! pozbawiasz w ten sposób małżeństw które nie mogą mieć swoich
gość
6 lat temu
Nigdy tego Zelnika nie lubiłam, p*****y głupoty na stare lata.Pełno dzieci z zespołem Dovna, rodzi się w normalnych rodzinach, nie korzystających z metody in vitro.
bEEAYhVD
gość
6 lat temu
Zacofany facet chory
gość
6 lat temu
Panie Zelnik zamknij pan gębę i rozkoszuj się życiem i oto mamy wizerunek wyborców naszej kultury
gość
6 lat temu
Zelnik - d***k wyjątkowy ale Maleńczuk też, myślałam że zareaguje na wypowiedz Zelnika ws in vitro - a on siedział i nic...... potrafi tylko krytykować stare baby a tu morda w kubeł i cisza. Libiłam go a teraz już nie
gość
6 lat temu
pasuje k****n do dudy panienki pawłowicz i tego kretyna doktorka na ch no chu..ek
gość
6 lat temu
ale g***i. jak można takie durnoty gadać
gość
6 lat temu
naturalne metody planowania rodziny zastepuja antykoncepcje i in vitro jednoczesnie. Czlowiek uczy sie kazdego dnia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEAYhWw
bEEAYhWx
bEEAYhWy
bEEAYhWz
bEEAYhWA
bEEAYhWf