Trwa ładowanie...
Przejdź na

79-letni Sepp Blatter MIAŁ ROMANS z... Iriną Shayk?!

478
Podziel się

Spotykali się przez... 12 lat. Młodsza o niego o pół wieku modelka była wtedy dziewczyną Cristiano Ronaldo!

79-letni Sepp Blatter MIAŁ ROMANS z... Iriną Shayk?!
bCxPqWEl

Ostatnie dni nie są łatwe dla 79-letniego króla korupcji, Seppa Blattera, który do minionego wtorku pełnił funkcję przewodniczącego FIFA. Blatter zrezygnował ze stanowiska w atmosferze skandalu i po głośnym aresztowaniu "bossów" organizacji podejrzewanych o łapówkarstwo i ustawianie przetargów. Mimo że Blatter zapowiedział, że nie będzie już kandydował w kolejnych wyborach szefa FIFA, nie wygląda na to, by nadchodzące tygodnie spędził spokojnie.

Hiszpański dziennik El Mundo opublikował dzisiaj sensacyjny tekst Wszystkie kobiety w zyciu Blattera, z którego wynika jednoznacznie, że bogaty starzec miał romans z... Iriną Shayk, słynną rosyjską modelką i byłą już dziewczyną Cristiano Ronaldo. Co więcej, nie była to przelotna znajomość - spotykali się ze sobą przez 12 lat. Zapewne hojnie "sponsorowanych". W tym czasie modelka związała się ze słynnym piłkarzem.

Artykuł wywołał prawdziwą burzę w środowisku piłkarskim. Blattera i Irinę dzieli 50 lat różnicy, ale podobno nie przeszkodziło jej w nawiązaniu bliskiej znajomości. Spotykali się od 2002 do 2014 roku. Cztery lata wcześniej, w 2010 roku, Irina związała się z Cristiano Ronaldo.

bCxPqWEn

W artykule opisano również inne "miłości" 79-letniego Blattera. Mężczyzna był żonaty trzykrotnie, za każdym razem z młodszymi od siebie kobietami. Większość jego partnerek była koleżankami jego córki.

Sensacyjna wiadomość błyskawicznie obiegła całe środowisko. Agent Iriny Shayk zdecydowanie zaprzeczył tym pogłoskom, ale ona sama nie chce niczego komentować. Póki co sytuacji nie skomentowali też Cristiano Ronaldo ani Sepp Blatter.

Jeżeli to prawda, gratulujemy obojgu zakochanym.

bCxPqWEt
bCxPqWEu
bCxPqWEv
bCxPqWEO
KOMENTARZE
(478)
Gość
5 lata temu
Jak można być z takim oblechem!?
Gość
5 lata temu
Wie jak się ustawić.. zalosne
gość
5 lata temu
A niby kto ja sponsorował na początku kariery???? Tak to niestety wygląda
bCxPqWEP
Gość
5 lata temu
Nie zdziwilabym sie gdyby tak bylo Tam kazdy z kazdym i prawie nikt nie doszedl do slawy i bogactwa ciezka praca.
gość
5 lata temu
W Irinie nie ma delikatności, jest jakaś taka wulgarna w swojej urodzie...
Najnowsze komentarze (478)
gość
3 lata temu
jeżeli to prawda to ja jej nie będę szkalować bo to jej sprawa a ja dzięki pomocy mojego starszego znajomego również jestem dziś tu gdzie jestem!!jakby nie jego pomoc i dobre słowo to bym dziś zapieprzała na produkcji labo na kasie w Biedronce za marne gorsze!!a tak to?!pomógł mi bardzo i dziś pracuję tam gdzie zawsze chciałam i wykonuję ro co lubię!!będę mu za to wdzięczna już zawsze!!!!
gość
5 lata temu
Pracowałam przez wiele lat jako modelka za granicą. W tym środowisku, jest jasne że rosjanki to największe d***** jakie można sobie wyobrazić. Polką nie dają żyć na wyjazdach z agencji. Więc ta k***a pewnie była nie gorsza.
Gość
5 lata temu
Bo jak inaczej by sie tak wybiła !
gość
5 lata temu
bzdura, gdyby szukała sponsora to bez problemu znalazła by sobie równie bogatego, a przynajmniej o połowę młodszego, nawet na początku swojej kariery, czysty wymysł jakiś pismaków, którzy chcieli pograżyć jeszcze bardziej Blattera
gość
5 lata temu
totalna bzdura, wymyślona przez jakąś gazetkę, która chciała sobie zrobić większą reklamę
smerf
5 lata temu
Biedak z tego Cristiano, jakoś tak dobrze mu z twarzy patrzę. Natomiast od razu Irina wydawała mi się sztuczna.
taktak
5 lata temu
czyli Sepp to mokry śwagier Christiano? miło...
987
5 lata temu
buzka jak Joker
bCxPqWEH
Gość
5 lata temu
Kolejna d****a
gość
5 lata temu
Faceci maja jednak n*****e we łbach, całe życie pogoń z językiem do brzucha żeby tego swojego k****a umoczyć. Od niemowlęctwa do grobowej deski myśli zajęte tylko dwoma tematami ... pieniądze i d**y.
gość
5 lata temu
Irina ma paszcz , że fuzję może brać do buzi wraz z torbą. / dzieciak jest cudowny/
gość
5 lata temu
fuuuuj
gość
5 lata temu
Sodoma i Gomora.
gość
5 lata temu
dzi.ka jak wszystkie ruskie
...
Następna strona
bCxPqWFj