Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biegły pogrąża ojca Żmudy Trzebiatowskiej: "GDYBY WYPIŁ TYLE po wypadku, TO BY UMARŁ!"

88
Podziel się

Wójt Przechlewa twierdzi, że pił alkohol dopiero po wypadku, który spowodował. Od razu pięć kieliszków czystego spirytusu...

Biegły pogrąża ojca Żmudy Trzebiatowskiej: "GDYBY WYPIŁ TYLE po wypadku, TO BY UMARŁ!"
bCPlbOtN

W lipcu zeszłego roku wójt Przechlewa, Andrzej Żmuda Trzebiatowski, ojciec znanej aktorki, spowodował wypadek, uderzając swoim passatem w auto, którym jechali 22-letni kierowca i jego dziewczyna. Gdyby nie refleks młodego kierowcy, który w ostatniej chwili skręcił w bok, doszłoby do czołowego zderzenia i tragedii. Jak ujawniła w swoich zeznaniach ofiara wypadku, wójt zachowywał się dziwnie. Zataczał się, bełkotał i... proponował pokrzywdzonemu pieniądze. Na widok policji kucnął w krzakach, licząc, że w ten sposób się ukryje. Odmówił też badania alkomatem. Zobacz: Pijany ojciec Żmudy proponował łapówkę?! "OFEROWAŁ 15 TYSIĘCY!"

Badanie krwi, przeprowadzone w szpitalu, wykazało 1,8 promila alkoholu.

W sądzie Żmuda Trzebiatowski zarzeka się, że... upił się dopiero po wypadku. Zdaniem biegłego z Zakładu Medycyny Sądowej w Gdańsku, przyjęcie takiej dawki alkoholu w tak krótkim czasie mogłoby go kosztować życie.

bCPlbOtP

Biedaczek tak się zdenerwował, że od razu po stłuczce wypił 110 gramów czystego alkoholu, co odpowiada 5 kieliszkom czystego spirytusu - pisze Fakt. Kolejny już ekspert, powołany do tej sprawy, uznał, że wersja Żmudy Trzebiatowskiego nijak się ma do prawdy. Wyniki przeprowadzonych badań nie potwierdzają jego zeznań. Mało tego, biegły stwierdził, że dawka, jaką miał przyjąć wójt w tak krótkim czasie, mogła doprowadzić nawet do zgonu.

Obrońca ojca Marty nie zamierza jednak się poddawać.

W związku z nową opinią biegłego, wniósł o dostarczenie w ciągu 7 dni pisemnego wniosku dowodowego, który uzasadni wezwanie na kolejny termin rozprawy eksperta - ujawnia w tabloidzie prezes Sądu Rejonowego z Człuchowie.

Przypomnijmy, że pan Andrzej wciąż reaguje dość nerwowo na samo wspomnienie o wypadku. Zobacz: Ojciec Żmudy Trzebiatowskiej w sądzie: "Uważaj, BO CI ZNISZCZĘ TEN…!"

bCPlbOtV
bCPlbOtW
bCPlbOuq
KOMENTARZE
(88)
gość
5 lata temu
ja tez mam ojca alkoholika, i co maja mnie za to linczowac?
Sonia
5 lata temu
Co to alkohol robi z ludźmi...
mimi
5 lata temu
ale po co jej zdjęcie???? I bez tego jej wstyd.
bCPlbOur
Gość
5 lata temu
dajcie spokoj Marcie, wy hieny podle!!!
Gość
5 lata temu
To się przede wszystkim leczy. Kto wsiada po alkoholu za kierownice?
Najnowsze komentarze (88)
Gość
5 lata temu
Ten biegły to jakiś k****n 110 gram spirytusu wypije na raz mogłoby go zabić bzdura i bujda na resorach. Czyli 250 gram wódki popularna malpka może zabić dorosłego mężczyznę lub kobietę to polska była by wyludnionym krajem .
gość
5 lata temu
co ona ma z tym wspolnego , ojciec jej odpowiada za to zdazenie a nie ona
gość
5 lata temu
gdyby sie nie nazywal Zmuda-T. to nikt by o nim tu sie nawet nie zajaknal.
gość
5 lata temu
Nazwa miejscowości w której jest wójtem jest adekwatna do osoby.
gość
5 lata temu
Marta jest super ! Piekna ! Dajce jej spokoj u jemu tez
gość
5 lata temu
Nic tak nie upija jak władza, stanowiska, dlatego stary miał tyle promili, ha, ha
Gość
5 lata temu
Doskonale wie, że tatuś pił przed spowodowaniem wypadku, wiec po co go broni. Powinien ponieść karę jak normalny czlowiek.
gość
5 lata temu
stary p***s
bCPlbOuj
qwerty
5 lata temu
PO RYJU WIDAC ZE WIEJSKI BUC...
gość
5 lata temu
Nie lubię ten zarozumiałej dziewczyny , kiedys wypowiadała się na temat Polaków że sa nie wychowani , a co powie o swojej matce i ojcu tego nie widzi. Matka pustostan ojciec alkoholik ha,ha
gość
5 lata temu
Jak można tak publikować zdjęcia i pisać o człowieku , na złość komu? co to za prawo w tej Polsce
gość
5 lata temu
córkę zostawcie w spokoju, jej dramat jeśli ojciec popija trwa nadal. Oszczędźcie ofiary niewinne temu co robią rodzice.
Danka
5 lata temu
Szkoda że facet zachowuje się jak k****n.... gdzie jaja Panie Wójcie.... męska decyzja i już
gość
5 lata temu
Nie jesteśmy odpowiedzialni za to, co robią nasi rodzice! Moi rodzice też nie są czyści, jak łza i robią dużo różnych rzeczy z którymi ja się nie identyfikuję i których nie popieram. Po co więc zdjęcie córki? Co ona ma wspólnego z tym wypadkiem?
...
Następna strona
bCPlbOuL