Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stenka o "Celebrity Splash": "Bliscy mówili, że TO FATALNA DECYZJA i muszę się wycofać"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
107
Podziel się:

"Grunt usunął mi się spod nóg" - wspomina. Zanurkowałam w panice w głąb swojego wewnętrznego człowieka..."

Stenka o "Celebrity Splash": "Bliscy mówili, że TO FATALNA DECYZJA i muszę się wycofać"

Danuta Stenka pół roku temu zaskoczyła wszystkich podpisując kontrakt z producentami najgorszego programu sezonu, Celebrity Splash. Mimo że sama dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, publicznie broniła decyzji aktorki, bliscy Danuty nie byli zachwyceni, że musiała oceniać skoki do wody "rolnika bez żony".

W rozmowie z miesięcznikiem Grazia Stenka przyznaje, że nie ograniczali się do delikatnych sugestii. Wspomina, że było jej ciężko i "w panice zanurkowała w głąb swojego wewnętrznego człowieka":

Były dwa takie momenty, że, w trosce o mnie, powiedziano mi wprost, że to fatalna decyzja i muszę się z tego wycofać - wspomina aktorka. A ponieważ mówili to bliscy mi ludzie, grunt usunął mi się spod nóg. Jednak gdy zanurkowałam w panice w głąb swojego wewnętrznego człowieka z pytaniem „co robić?”, znalazłam tak spokój i prostą odpowiedź: „o co ci chodzi? Nie oszukujesz, nie kombinujesz, dostałaś pracę i szanuj ją.” Jedyne, czego naprawdę się bałam to tego, że ponieważ nigdy czegoś podobnego nie robiłam, nie podołam i popsuję innym robotę, że swoją nieporadnością będę drażniła widzów. To był dla mnie - nomen omen - skok na główkę. Dzisiaj, z perspektywy czasu ja, która się wszystkiego lękam, zawsze uważam, że mogłam coś zrobić lepiej, a najchętniej to bym się w ogóle schowała do mysiej dziury, robię rachunek sumienia i stwierdzam: wykonałam tę robotę najlepiej jak umiałam.

Dla Stenki, która dotąd była kojarzona głównie z trudnymi rolami teatralnymi, stanie się polsatowską celebrytką była wielką zmianą wizerunkową. Zwłaszcza w oczach publiczności, która podziwiała ją w postarzającej charakteryzacji w sztuce Marat Sade. Przypomnijmy:

W wywiadzie aktorka wyjaśnia, że gdyby mogła utrzymać się z aktorstwa, nie musiałaby brać udziału w takich programach.

Swoją drogą chciałabym zapytać tych, których dotknęła moja decyzja: czy naprawdę sądzą, że nie wolałabym zarabiać na życie wykonując swój zawód, na przykład grając z filmach? - pyta retorycznie. Odpowiedź wydaje się tak oczywista, że aż głupio zadawać takie pytanie. Podziwiam ludzi, którzy już przed pierwszym odcinkiem wiedzieli, że ten program będzie taki czy owaki. Mógł się oczywiście niektórym nie podobać, szanuję to. Jednak myślę, że ktoś, kto stanąłby na trampolinie czy wieży, zadałby sobie trud, żeby się przyjrzeć drodze, jaką przebyli uczestnicy od pierwszego spotkania do pierwszego skoku - mierząc się nie tylko z brakiem umiejętności akrobatycznych, ale też ze zwykłym ludzkim strachem, fizycznym bólem czy wreszcie niepełnosprawnością - nie miałby odwagi sprowadzać wysiłku tych ludzi do sytuacji, w której celebryta w locie czy w wodzie gubi majtki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(107)
gość
7 lat temu
Poszła do programu bo miała ochotę, stało się coś? Bez przesady. Nie róbcie dymu, sami narzekacie na ograniczenia a narzucacie je innym.
gość
7 lat temu
Stenka to aktorka z inteligencją i klasą. Rzadkość i chluba tego zawodu. Do tego jest coraz piękniejsza.
Kasia
7 lat temu
Świetna aktorka.Szkoda,że nie może utrzymać się z dobrych ról.
Gość
7 lat temu
I mieli rację bo ten program to dno i wodorosty
HL
7 lat temu
jak na tego grubego wieprza Kraśkę się zgodziła gapić to nie dziwne, że w deprechę poszła
Najnowsze komentarze (107)
gość
7 lat temu
Była w tym progamie beznadziejna. Szkoda bo lubię Stenkę." W nigdy w zyciu" była cudna
gość
7 lat temu
nigdy nie rozumiem co ona chce przekazac swoimi kwiecistymi wypowiedziami
gość
7 lat temu
Żadna kasa nie śmierdzi
Gość
7 lat temu
Uwielbiam Stenkę, wspaniała kobieta, wspaniała aktorka, wspaniały człowiek. Pani Danusiu, powinna Pani zagrać w drugiej części filmu "Nigdy w życiu" . Pierwszą część oglądałam tylko z Pani powodu, uśmiałam się i zachciało się żyć. Ma Pani tak zarażający uśmiech i wewnętrzne piękno, że chcę się Panią po prostu oglądać.I to wszystko pomimo depresji, wielki szacun.Sama walczę z tą chorobą i wiem ile wysiłku potrzeba , aby się sie śmiać jak wszystko wewnątrz w człowieku płacze. Podziwiam Panią i chyba jednym z większych marzeń byłoby Panią poznać. Nie liczę na to , ale pomarzyć można. Pozdrawiam.
kit
7 lat temu
Żenująca persona a kiedyś lubiłem jej aktorstwo......
gość
7 lat temu
Tyszkiewicz też wybitna aktorka a siedzi w tzg od 15 edycji
J-34
7 lat temu
Pamietam tylko ze ta pani po każdym skoku plakala, kiedy wszyscy się smieli,w tym programie do placzu zmusul mnie tłusty rolnik - a raczej do rozpaczy
gość
7 lat temu
to był najgłupszy program w historii telewizji
gość
7 lat temu
Pani Danusiu, jest Pani wspaniała i piękna... cokolwiek Pani robi. Zawsze Panią podziwiam. Proszę się nie przejmować gadaniem zawistników. Jest OK!
Gość
7 lat temu
Czy ONA musi sie tlumaczyc??? TV NIECH sie tlumaczy z doboru kandydatow!!!!!!( K**R bez zony)
gość
7 lat temu
Inteligencji nie da się kupić, Stenka najwyraźniej o tym zapomniała
gość
7 lat temu
Pani droga ci ci gubiący majtki też robili to dla szmalu , jak pani , więc nie dorabiaj ideologii kobieto do durnego programu ! Zeszmaciłaś się i tyle ! Straciłaś szacunek , ale cóż nikt nie jest czysty , ale nie udawaj świętej , nawiedzonej aktorki !
gość
7 lat temu
I mieli rację , sprzedała się pani proszę pani , głupio , tandetnie no prostacko ! Warto było , szmal na tyle duży żeby zabić wstyd ????!!!!!
gość
7 lat temu
Co znowu z tą twarzą zrobiła, wygląda jak macha!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie