Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pytlakowska: "Ktoś WŁAMAŁ SIĘ na moje konto w banku! Zwalają winę na mnie!"

145
Podziel się

Dziennikarka "Vivy" i przyjaciółka Dody straciła oszczędności. "Ktoś wykonał w nocy 9 przelewów. Bank mnie nie poinformował".

Pytlakowska: "Ktoś WŁAMAŁ SIĘ na moje konto w banku! Zwalają winę na mnie!"
bCxHxKfF

Krystyna Pytlakowska jest dziennikarką Vivy, przeprowadzającą od lat intymne wywiady z celebrytami. Przez lata tych zwierzeń na łamach magazynu zdążyła zaprzyjaźnić się z Dodą, o której wypowiada się bardzo czule. Mimo sporej różnicy wieku dzielą te same pasje i przyjemności, związane przede wszystkim z... penisami. Zobacz: Dziennikarka "Vivy" o Dodzie: "Cudnie się nam rozmawia o penisach!"

Teraz Pytlakowska podzieliła się na Facebooku smutną historią. Twierdzi, że z jej konta bankowego w tajemniczy sposób zniknęły oszczędności – jak można się domyślać, niemałe. Zachowujemy oryginalną pisownię:

Zastanawialam sie, czy o tym pisac. Ale uznalam, ze moim obowiazkiem jest ostrzec znajomych i kolegow przed bankiem, ktory nie dba o bepieczenstwo swoich klientow. Dwa tygodnie temu hacker-podobno- wlamal sie na moje konto w citibanku i w ciagu poltorej doby przelal znaczna sume na konto firmy dialcom zwiazanej z przelewami 24- placimy przez nia za zakupy internetowe. Wykonal wieczorem i w nocy 9 przelewow. Bank mnie nie zawiadomil, co sie dzieje. A teraz z cala hucpa zwala wine na mnie, ze jakoby mialam wirusa. Wirusa nie mialam, co stwierdzil moj komputerowiec - tłumaczy Pytlakowska. Te pieniadze zbieralam na czarna godzine, jako dodatek do marnej emerytury.Teraz jestem w czarnej dziurze. Czeka mnie pewnie dluga sprawa sadowa, a moze nawet Strassburg. Wycofajcie wiec oszczednosci , jezeli tam je trzymacie. Moim zdaniem to dzialalnosc kogos z wewnatrz banku, poniewaz ta osoba doskonale zna procedury w tej placowce.Policja probuje dojsc, kto za tym stoi, ale nie wiem, czy dozyje chwili, gdy bedzie to wyjasnione.

bCxHxKfH

Trzymamy kciuki.

bCxHxKfN
bCxHxKfO
bCxHxKgi
KOMENTARZE
(145)
gość
5 lata temu
Lipa... Strach teraz z tymi internetami, kontami itp...
gość
5 lata temu
Yyy... Czytaj to się dowiesz?
gość
5 lata temu
Yyy... Czytamy jeszcze raz, teraz na spokojnie
bCxHxKgj
gość
5 lata temu
jezeli to prawda, to niezle bagno
gość
5 lata temu
Co z tymi bankami dopiero było włamanie do Plus Bank
Najnowsze komentarze (145)
gość
5 lata temu
ale straszny ten trans
gość
5 lata temu
doda zapewne ci pomoże...
gość
5 lata temu
Ten CITIBANK to jakaś granda!!! Mafia prawdziwa!
pytlakowska w...
5 lata temu
pani krysia od książeczki o waśniewskiej
gość
5 lata temu
Brzydsza od Grodzkiej
gość
5 lata temu
Banksterzy czychają na nasze/wasze pieniądze ... W pl w ogóle graniczy z códem wyjaśnienie jakiej kolwiek defraudacji pieniędzy z konta. W innych krajach europy wystarczy zgłosić podpisać deklarację i po 4 dniach pieniądze weacają a bank i policja ściga złodzieja bez udziału poszkodowanego przeciez banki mają ubezpieczenie na taką okoliczność a w pl bank zgarnia kase z ubezpieczenia a policja i poszkodowany ściga złodzieja ja go złapią o ile go złapią i jeśli kasę odda w co nie wierzę to może poszkodowany odzyska oszczędności ;(
gość
5 lata temu
ja odradzam kategorycznie city bank !!!! i wiem co mówię ! mój komornik potwierdzi !
gość
5 lata temu
przecież to Grodzka
bCxHxKgb
gość
5 lata temu
Nigdy w to nie uwieże, że to jest kobieta.
p.B.
5 lata temu
może zapomniała , że coś w nocy kupowała , wygląda na trunkową
gość
5 lata temu
CITIBANK
gość
5 lata temu
Macie czas do końca sierpnia aby wycofać wszystkie swoje oszczednosci i nie zostać okradzeni przez banksterów ze wszystkiego co macie na kontach . .Jak zmienią zapisy o ratowaniu upadajacych bankow - dyrektywa nakazowa UE dla rzadu Polski i 10 innych państw to bedzie jak w Grecji.
gość
5 lata temu
to się musiała nieźle narąbać w tę noc
gość
5 lata temu
Dlatego ja nie mam płatności przez internet tylko chodzę sama do banku i to świadomy mój wybór tak jest najlepiej i bezpieczniej .
...
Następna strona
bCxHxKgD