Ojciec Żmudy-Trzebiatowskiej zostanie uniewinniony? PROWADZIŁ z 1,8 PROMILA ALKOHOLU!

106
Podziel się

"W czasie piątkowej rozprawy porozumiewawczo uśmiechał się do dziennikarzy, chichotał przy odsłuchiwaniu policyjnych nagrań i bawił się komórką".

Ojciec Żmudy-Trzebiatowskiej zostanie uniewinniony? PROWADZIŁ z 1,8 PROMILA ALKOHOLU!

W piątek w człuchowskim sądzie odbyła się kolejna rozprawa o spowodowanie wypadku po pijaku przez wójta gminy Przechlewo, ojca Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Do wypadku doszło w zeszłym roku. Andrzej Żmuda Trzebiatowski wjechał swoim volkswagenem w drugi samochód. Kierowcę i jego dziewczynę uratowało tylko to, że w ostatniej chwili skręcili na pobocze. Gdy na miejsce przyjechała policja, wójt Przechlewa kucnął w pokrzywach, w nadziei, że go tam nie znajdą. Nie zgodził się na badanie alkomatem, więc pobrano mu krew. Okazało się, że prowadził auto, mając... 1,8 promila! To aż dwa razy więcej niż Daniel Olbrychski.

Jak zeznał poszkodowany kierowca, przed przyjazdem policji próbował załatwić sprawę za pomocą łapówki. Zobacz: Ojciec Żmudy Trzebiatowskiej prowadzil z 1,8 PROMILA!

W sądzie pan Andrzej zapewniał, ze alkohol pił... dopiero po wypadku (!). Biegły odrzucił jednak tę wersję, wyjaśniając, że gdyby wypił tyle w tak krótkim czasie, to by umarł. Mimo to wójt wydaje się być dobrej myśli. Kilka dni temu przyszedł nawet nietrzeźwy do pracy.

W czasie piątkowej rozprawy porozumiewawczo uśmiechał się do dziennikarzy, chichotał przy odsłuchiwaniu policyjnych nagrań i bawił się komórką. Na koniec zwrócił się do sądu z kuriozalnym oczekiwaniem: - Proszę o łagodny wymiar kary, czyli o uniewinnienie. Wyrok poznamy w najbliższy wtorek 30 czerwca - informuje tabloid. Skąd ta buta? Może wójt zauważył brak zaangażowania pani prokurator w tę sprawę? Czy musi dojść do prawdziwej tragedii, aby został ukarany?

Prokurator rzeczywiście wnioskowała o łagodny wymiar kary.

Wnoszę o uznanie oskarżonego winnym oraz wymierzenie mu kary w postaci stu stawek dziennych po 50 zł, odebranie uprawnień do kierowania pojazdami na trzy lata, wpłacenie 500 zł na cel dobroczynny oraz zwrot kosztów procesowych - apelowała do sądu Hanna Pruska z Prokuratury Rejonowej w Chojnicach.

Dlaczego ktoś musi zginąć, żeby można było ukarać pijanego za kierownicą? I to nawet po spowodowaniu groźnego wypadku... Naprawdę warto czekać, aż spowoduje tragedię i kogoś zabije?

KOMENTARZE
(106)
Gość
5 lata temu
Powinien ponieść karę za to co zrobił
Gość
5 lata temu
Niesprawiedliwe. Sa równi i równiejsi niestety
Gość
5 lata temu
I dalej będzie wsiadał pijany, bo niczego się nie nauczy
gość
5 lata temu
P***y pijaczyna
gość
5 lata temu
A potem jak kogoś po pijaku zabije, to będzie płacz!
Najnowsze komentarze (106)
gość
5 lata temu
Czemu taki k*****n pijany jeżdżąc nie zostanie skazany jak każdy człowiek tylko jakieś ulgi bo co? Jest ojcem aktorki i wójtem!! Karać jak wszystkich bez wyjątku
gość
5 lata temu
A cóż to są równi i równiejsi? A dlaczego jest w ogóle tak promowany , jako tatuś kogoś tam, .fakty to takie ze jakiś gość , jadąc w stanie nietrzeźwym spowodował wypade. Na to są przepisy i kary, wiec o co ten cały cyrk
gość
5 lata temu
a czy osoba skazana prawomocnym wyrokiem za...to się chyba nazywa przestępstwa umyślne, może pełnić funkcję wójta? no chyba nie....
gość
5 lata temu
stary ochlaj - jak to w Przy Chlewie
gość
5 lata temu
w bialymstoku pijany policjant zabil samochodem i sad go uniewinnil
gość
5 lata temu
Powinien tym bardziej zostać srogo ukarany za swoje zachowanie czlowiek w tym wieku a tak nieodpowiedzialny powinien mieć odebraną prawojazdę by nie mógł jezdzić a pić niech pije nawet na śmierć niech się zapije jego sprawa
gość
5 lata temu
Teraz wiem czemu Temida nosi opaskę na oczach . . .
gość
5 lata temu
Święta krowa , powinien zostać zwolniony natychmiast z pracy . Tym bardziej , że po raz drugi był pijany . Co na to jego zwierzchnik ?
gość
5 lata temu
D U P E K
Gość
5 lata temu
Jeżeli go uniewinnią to znaczy,że tym na świecznikach wszystko wolno bezkarnie .
gość
5 lata temu
Pijacy nic się nie stało! (śpiewajmy) Pijacy nic się nie stało! nic się nie stało! Pijacy nic się nie stało!!!
gość
5 lata temu
pewnie ze go uniewinnią jak alkoholika żyda olbrychskiego POchodzenie sie ;iczy i POparcier żydokomuchów z PO Takie mamy "prawo" dla swoich PObratyńców
dnt
5 lata temu
Facet w sądzie pokazuje lekceważenie i jest wójtem, no zgroza
gość
5 lata temu
p***c - szkoda córki że musi się za ojca wstydzic
...
Następna strona