Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka dziecka chorego na autyzm atakuje Jima Carreya! "WYKORZYSTAŁ MOJEGO SYNA!"

142
Podziel się:

Aktor od lat agituje przeciwko "toksycznym szczepionkom". Chociaż badania mówią co innego, twierdzi, że powodują autyzm. Opublikował zdjęcie chłopca, który cierpi na chorobę genetyczną...

Matka dziecka chorego na autyzm atakuje Jima Carreya! "WYKORZYSTAŁ MOJEGO SYNA!"

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale Jim Carrey jest w prywatnym życiu zagorzałym przeciwnikiem... szczepionek. Od lat przekonuje, że wywołują one autyzm i szkodzą dzieciom. Nie przekonuje go fakt, że lekarz, który jako pierwszy (i jedyny) opublikował badania na temat związku szczepień z tą chorobą, został uznany za oszusta i zakazano mu wykonywania zawodu. Brytyjski naukowiec Andrew Walkefield próbował udowodnić swoją tezę na próbie zaledwie 12 dzieci - z czego ośmioro "zbadano" jedynie na podstawie relacji ich rodziców. Mimo to lansowana przez niego teoria spiskowa wciąż znajduje zwolenników. Zobacz: Cejrowski nawołuje do NIESZCZEPIENIA DZIECI!

Kilka dni temu Carrey bardzo się oburzył, bo stan Kalifornia wprowadził na swoim terenie prawo zabraniające odmawiania szczepienia dzieci ze względu na przekonania religijne czy powody osobiste. Aktor wciąż lansuje na swoim Twitterze tezę o "szczepionkach zawierających neurotoksyny" i nawołuje do zaprzestania ich produkcji. Jeden z najnowszych wpisów opatrzył zdjęciem płaczącego chłopca, mającego ilustrować jego poglądy.

Na fotografii znalazł się 14-letni Alex Echols, który owszem, choruje na autyzm, ale w wyniku mutacji jednego z genów, nie czynników środowiskowych - chłopiec cierpi bowiem na stwardnienie guzowate. Takim wykorzystaniem wizerunku syna oburzona jest jego matka, Karen Echols.

Jim Carrey ma ogromną siłę oddziaływania i wielu odbiorców, wykorzystał zdjęcie mojego syna do swojej antyszczepionkowej demagogii - powiedziała Echols w rozmowie z serwisem BuzzFeed. Zgłosiła sprawę Twitterowi, a Carey ostatecznie usunął zdjęcie i przeprosił.

Chciałbym przeprosić rodzinę Echolsów i wszystkich innych za wykorzystanie zdjęcia, do którego nie miałem praw. Nie chciałem nikogo skrzywdzić - broni się aktor. Niestety, zdarzało mu się to już wielokrotnie.

14-letni Alex urodził się ze stwardnieniem guzowatym, którego jedną z chorób towarzyszących jest autyzm. Jest bohaterem prowadzonego przez jego rodziców profilu Alex's Story. Informują tam o postępach w jego leczeniu i pokazują zdjęcia z życia codziennego.

KOMENTARZE
(142)
Gość
7 lat temu
A rodzice po co publikuja takie osobiste momenty z życia ich syna??
gość
7 lat temu
chodzi o za duze pieniadze wiec sie nigdy nie dowiemy jak jest
gość
7 lat temu
Tak to jest z internetem i szerzeniem propagandy, jak chce dla przykladu niech wrzuca swoje zdjecie, a nie chorego dziecka.
Gość
7 lat temu
Kurczę, te ekoswiry juz do reszty zglupialy. Drzec mordę ze szkodzi to potrafaia a juz wymienić trzy pierwsze pozycje z kalendarza szczepień to nie. Nie wspominając o tym, ze nie wiedza jaka substancja jest zawarta w szczepionce i jakie może miec skutki uboczne.
gość
7 lat temu
No nie ladnie..
Najnowsze komentarze (142)
nanoekonomia
6 lat temu
Ostrzeżenie przed oszustem MK Estate Michał Konieczny z Krotoszyna. Wszyscy inwestujący w nieruchomości muszą być świadomi zagrożenia i muszą uważać na takich co nie wstają rano i nie idą do pracy lecz siadają przed monitorem i zastanawiają się kogo dziś naciąć. Naciągacz zbiera najgorsze opinie i bez skrupułów naciąga następne niczego świadome ofiary.
gość
6 lat temu
UWAGA NA KABAŁĘ. To okultyzm i czarna magia! Antychrystem promującym Kabałę w Polsce jest oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora spirytysta Michał Konieczny proponuje super dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold, tyle że MK Estate z Krotoszyna. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma. OSZUST Z POLSKI ZDEMASKOWANY - MK ESTATE - MICHAŁA KONIECZY Z KROTOSZYNA.
gość
6 lat temu
Antychrystem promującym Kabałę w Polsce satanistyczny oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora z dobrą opinia ,,rabi’’ Michał Konieczny proponuje super-dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold tylko pod znakiem MK Estate. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma.
gość
7 lat temu
Dr Wakefield został oczyszczony z zarzutów!!
gość
7 lat temu
zawsze wiedziałam, że Carrey to d***l, ale rodzice sami publikują takie zdjęcia, więc niech się nie dziwią takim nadużyciom potem
gość
7 lat temu
Ciekawe jak szczepionka miałaby powodować chorobę GENETYCZNĄ, która kształtuje się w trakcie życia płodowego. Niech oni się ogarną.
gość
7 lat temu
omg wyglada jak SADAM H.
gość
7 lat temu
czyzby krecili film o dyktatorze ??broda ala skunks heheheh naturka
gość
7 lat temu
o co chodzi z tą niechęcią do szczepień?
gość
7 lat temu
Ludzie, szczepcie dzieci, bo wrócą do nas epidemie!
gość
7 lat temu
szczepionki powoduja powazane skutki uboczne ze zgonami wlacznie, zaburzaja rozwoj dzieci i powoduja padaczke. oczywiscie ze nie u wszystkich, ale ryzyko istnieje i powinnismy byc o tym informowani, a ofiary odczynow poszczepiennych powinny miec placone odszkodowania i renty. a zamiast tego mamy przymus szczepien pod kara administracyjna, zerowa odpowiedzialnosc koncernow i zastraszonych lub kupionych lekarzy.
gość
7 lat temu
i tak wlasnie jest z ta bujda a glupie mamuski wierza i narazaja dzieci na smiertelne niebezpieczenstwo!
Matka nieszcz...
7 lat temu
zapomnieliście dopisać, że syn Careya też ma autyzm, który jest skutkiem szczpień a dr Wakefield został oczyszczony z zarzutów. Proponuję też poczytać to dla tych co mają otwarty umysł, a nie dla gimbazy.
gość
7 lat temu
mały p******p
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie